خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 2 از 2
    1. Top | #1
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات

فروش منابع کنکور تجربی ارزان

سلام دوستای خوبم
      من تصمیم داشتم کنکور تجربی امسال شرکت کنم مقداری از منابع رو هم خریدم!اما متاسفانه یا خوشبختانه به دلایلی نشد که بخونم(لیسانسه هستم و جایی استخدام شدم!هرچند رسمی نیست!)
      الان هم :پ
      ک dvd های 100 رو هفته پیش خریدم که کاملا نو هست!دست نخورده!فقط بازش کردم!خداییش اساتید فوق العاده ایی دارن!تصمیم این بود بجای کلاس از اینها استفاده کنم!دیسک 1 رو هم دیدم!خوب بود زیستش!145000
      کتاب گاج سفید عربی!هنوز باز نشده!نو هست!صفحه هم نزدم!!15 هزار تومان
      گاج دین و زندگی 23800
      زیست شناسی خانه زیست شناسی 29000
      شیمی توسی گاج 19500
      تمام کتاب ها کاملا نو هست!خریدم اوردم گذاشتم خونه!با پلاستیکش! قیمت ها پشت جلد هست!توی انقلاب یه مغازه گفت 60% میخرم!اما خداییش زور داره!کاملا نو هست!
      دوستان کسی خواست حاضرم 65% هم بدم اما دست این دلال ها ندم!مطمئنم به اسم نو میفروشنش!
      کسی خواست پیام خصوصی بده!شماره تماس بدیم هماهنگ کنیم
      ساکن تهران هستم!از شهرستان هم کسی خواست پست میکنم براش/انشاالله برای شماها اومد داشته باشه این منابع و قبول بشین!

2. Top | #2
      مدیر کل

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط rehza18 نمایش پست ها
      سلام دوستای خوبم
      من تصمیم داشتم کنکور تجربی امسال شرکت کنم مقداری از منابع رو هم خریدم!اما متاسفانه یا خوشبختانه به دلایلی نشد که بخونم(لیسانسه هستم و جایی استخدام شدم!هرچند رسمی نیست!)
      الان هم :پ
      ک dvd های 100 رو هفته پیش خریدم که کاملا نو هست!دست نخورده!فقط بازش کردم!خداییش اساتید فوق العاده ایی دارن!تصمیم این بود بجای کلاس از اینها استفاده کنم!دیسک 1 رو هم دیدم!خوب بود زیستش!145000
      کتاب گاج سفید عربی!هنوز باز نشده!نو هست!صفحه هم نزدم!!15 هزار تومان
      گاج دین و زندگی 23800
      زیست شناسی خانه زیست شناسی 29000
      شیمی توسی گاج 19500
      تمام کتاب ها کاملا نو هست!خریدم اوردم گذاشتم خونه!با پلاستیکش! قیمت ها پشت جلد هست!توی انقلاب یه مغازه گفت 60% میخرم!اما خداییش زور داره!کاملا نو هست!
      دوستان کسی خواست حاضرم 65% هم بدم اما دست این دلال ها ندم!مطمئنم به اسم نو میفروشنش!
      کسی خواست پیام خصوصی بده!شماره تماس بدیم هماهنگ کنیم
      ساکن تهران هستم!از شهرستان هم کسی خواست پست میکنم براش/انشاالله برای شماها اومد داشته باشه این منابع و قبول بشین!
      از ارسال پستهای تکراری بپرهیزید وگرنه همگی اسپم محسوب می شوند و حذف خواهند شد

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن