خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 11 از 11 نخستنخست ... 1011
    نمایش نتایج: از 151 به 156 از 156
    1. Top | #151
      کاربر نیمه فعال

Tajob
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط NaKayama نمایش پست ها
      این نظر نظری منطقی نیست...
      این فقط نشون دهنده اینه که شما آدم قانع و مستحکمی هستی...ربطی به جواب سوال من نداشت...
      اگرچه بحث بیخوده...فقط شاید باعث بشه دل بعضیا خنک شه...
      اینا را گفتم نه به خاطر این که نشون بدم این که میگی رو
      اینا را میگم که بگم طبق اون شرایط که گفتم منم باید این سهمیه را داشته باشم اما به خاطر احمال کاری همین مسولین ندارم و دارم با این شرایط گلیم خودم را از آب میکشم بالا
      در صورتی که باید با شما موافق باشم و منم تازه بگم چرا سهمیه دار ها فلانن
      کلنا عباسک یازینب
      من شنیدم سر عشاق به زانوی شماست
      و از آن روز سرم میل بریدن دارد

الهم الرزقنا شهادت فی سبیل الله

2. Top | #152
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      من فکر می کنم چون این بحث ها به جای خاصی نمیرسه فایده تو اینه که واقع نگر باشیم و شرایط رو از همون اول قبول کنیم و سعی کنیم باوجود و علیرغمبودن سهمیه یه رتبه خوب از خودمون نشون بدیم.این بی عدالتی تنها صفحه ی اول کتاب بی عدالتی هایی هست که تو جامعمون داریم.ایده آل های زیادی هستن که نه فقط تو ایران بلکه تو کل دنیا هیچوقت به واقعیت بدل نمیشن.خیلی وقتا باید بگی "همینه که هست...من زور آخرمو میزنم شد که شد نشد به درک!" ... بهتره سعی کنیم جامعمون رو با مشکلاتش بپذیریم چون دیگه واقعا نمیشه خیلیاشو کاریش کرد! اینطوری اعصاب خودتونم خورد نمیشه...

3. Top | #153
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Trance نمایش پست ها
      من فکر می کنم چون این بحث ها به جای خاصی نمیرسه فایده تو اینه که واقع نگر باشیم و شرایط رو از همون اول قبول کنیم و سعی کنیم باوجود و علیرغمبودن سهمیه یه رتبه خوب از خودمون نشون بدیم.این بی عدالتی تنها صفحه ی اول کتاب بی عدالتی هایی هست که تو جامعمون داریم.ایده آل های زیادی هستن که نه فقط تو ایران بلکه تو کل دنیا هیچوقت به واقعیت بدل نمیشن.خیلی وقتا باید بگی "همینه که هست...من زور آخرمو میزنم شد که شد نشد به درک!" ... بهتره سعی کنیم جامعمون رو با مشکلاتش بپذیریم چون دیگه واقعا نمیشه خیلیاشو کاریش کرد! اینطوری اعصاب خودتونم خورد نمیشه...
      اگه نگیم روز به روز بد تر میشه
      مگه امیر کبیر توی دوره ی ناصرالدین شاه بی لیاقت اصلاحات انجام نداد
      مگه دکتر مصدق نفت رو ملی نکرد بعد انگلیسی ها گفتن تیم ما از پس این فرد نتونست بر بیاد

4. Top | #154
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      کسی که رفته برای دفاع از کشورش جنگیده رو باید بزارن رو سر مردم و مردم صبح تا شب بهشون احترام بزارن و بهترین منابع مالی و بهداشت و درمان براشون فراهم بشه
      نه اینکه حق بقیه مردم رو بیارن بدن به فرزندشون و نفرت و تنفر ایجاد کنن.
      اگه واقعا راست میگن که با هدف خدمت به ایثارگران هست خب خود ایثارگران رو باید در زمان خودشون (ویا حتی الان) بورسیه میکردن در دانشگاه هایی مثل دانشگاه شاهد و دانشگاه آزاد پذیرش میکردن.
      اختصاص دادن صندلی های دانشگاه های سراسری به رتبه های کارت شارژی باعث آسیب به نظام آموزشی میشه و تنفر مردم از ایثارگران رو ایجاد میکنه.
      آقای محبوب نژاد جانباز شیمیایی همشهری ما اجازه نداد دخترش با سهمیه بره دانشگاه سراسری و درنهایت آزاد مهندسی خوند ولی شرافتمندانه و با عزت و بدون منت.

5. Top | #155
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط drmoslem نمایش پست ها
      اگه نگیم روز به روز بد تر میشه
      مگه امیر کبیر توی دوره ی ناصرالدین شاه بی لیاقت اصلاحات انجام نداد
      مگه دکتر مصدق نفت رو ملی نکرد بعد انگلیسی ها گفتن تیم ما از پس این فرد نتونست بر بیاد

دوران امیرکبیر و مصدق نیست الان متاسفانه... مشکلات یکی دو تا نیستن، کسی هم به حرف ماها گوش نمیده مهم نیست چقدر اعتراض کنیم؛ چون ریشه ی مشکلات به جایی وصله که کلشو غیرقابل حل می کنه.منم یه زمانی همین روحیه رو داشتم ولی بعد یه مدت به این نتیجه رسیدم که بی فایدس...باید سوخت و ساخت و شرایطو قبول کرد.

6. Top | #156
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Trance نمایش پست ها
      دقیقا. من چیزهایی دیدم که این مسائل دیگه برام عادیه. به نظرم کنکور با تمام این مسائل عدالتش بیشتره. استاد دانشگاهی هست که دخترش رو از دانشگاه آزاد انتقال داده و داره با بچه های سراسری گیلان می خونه!! یا بعد ها توی طرح پزشکی بچه ها می بینن که چجوری یه نفر میفته وسط شهر و اونایی که آشنا ندارن باید برن بالای کوه! این جور چیزا هضمش سخت تره.

صفحه 11 از 11 نخستنخست ... 1011

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن