خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 12 از 12
    1. Top | #1
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات

برای بار سوم کنکور میخوام بدم میشه؟

سلام ببخشید میخواستم بپرسم من دوبارکنکور دادم برایبار سوم میخوام کنکور بدم مشکل نظام وظیفه دارم چیکار کنم میخوام پیام نور یا رشته خیلی ارزون باشه شهریه دانشگاش و رشتش بزنم بتونم دوترم مرخصی بگیرم بشینم بخوم؟

ایا میتونم میشه منو راهنمایی کنید یه کمی مرسی از همتون

مثلا چه رشته ای یا چه دانشگاهی شرایش چیه چیکارا باید بکنم بدون کنکوره نحوه ثبت نامش یا چه جوری خلاصه

2. Top | #2
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط homehr نمایش پست ها
      سلام ببخشید میخواستم بپرسم من دوبارکنکور دادم برایبار سوم میخوام کنکور بدم مشکل نظام وظیفه دارم چیکار کنم میخوام پیام نور یا رشته خیلی ارزون باشه شهریه دانشگاش و رشتش بزنم بتونم دوترم مرخصی بگیرم بشینم بخوم؟

مثلا چه رشته ای یا چه دانشگاهی شرایش چیه چیکارا باید بکنم بدون کنکوره نحوه ثبت نامش یا چه جوری خلاصه
      داداش چند سالته>
      پاسخ به سوالات سربازی

3. Top | #3
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات

بله میتونین این کار رو انجام بدین. اگه امسال غیبت نکرده باشین و معافیت تحصیلی بگیرین و ثبت نام کنین میتونین برین دانشگاه غیر روزانه مثل پیام نور و همون ترم اول انصراف بدین و برای کنکور 95 مجدد بدون مشکل شرکت کنین.

4. Top | #4
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات

معدلتون چنده ؟
      خدایا...

من... اینجا...

دلم سخت معجزه میخواهد
      ...

5. Top | #5
      کاربر فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات

اقا به نظرم برو دانشگاه پیام نور،در کنارش کار کن
      این چه کاریه که میکنی،وقتتو تلف نکن،تو این دانشگاه ها میتونی معدل بالا بیاری،اصلا فکر دانشگاه نباش،حتی ارشدتم ازاد و امثال این بری ولی معدلت بالا باشه،میتونی اپلای کنی و از ایران بری(منظورم این بود دانشگاهت مهم نیست،حتی واسه اپلای کردن)
      در کنارش کار کن که به خانوادت اصلا فشار نیاد،من دوستم جایی که کار میکنه،ماهی 600تومن میگیره،همشو ذخیره میکنه!و واسه ترمش میده!
      خیلیا هستن که میان دولتی،معدل پایین میارن و واسه اپلای کردن به مشکل برمیخورن!(الان مثلا خودم تو دانشگاه تهران معدل ترم یکم 11.5 شد،ترم دو 15.66)
      بعد دوست من با ریاضی یکه افتاده معدلش شده 17.5

6. Top | #6
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Unknown Soldier نمایش پست ها
      داداش چند سالته>
      75متولد

7. Top | #7
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mika نمایش پست ها
      معدلتون چنده ؟
      13

8. Top | #8
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      13
      اگر بخوای بمونی یه رشته خوب قبول بشی با این معدل کارت سخت میشه
      به نظرم برو همین امسال
      خدایا...

من... اینجا...

دلم سخت معجزه میخواهد
      ...

9. Top | #9
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      با عرض سلام و خسته نباشيد،من الان نزديك 6 ماه واسه كنكور95مطالعه ميكنم..كه متن زير را در يك جايي مطالعه كردم كه كلا نااميد شدم از خواندن--ايا شرايط زيل مربوط به من ميباشد؟ايا من مجاز به تحصيل رايگان در رشته ي پزشكي اگر در كنكور95خواهم بود؟؟،خواهش ميكنم راهنماييم كنيد
      متن زير را ديدم يك نوبت از دو نوبت قبولي: ((هر فرد در ايران حق دارد 2 بار در دانشگاه هاي سراسري در دوره هاي روزانه(تحصيل رايگان) متمركز يا نيمه متمركز پذيرفته شود. اگر فردي يك بار در رشته هاي روزانه پذيرفته شود و ثبت نام نكند يا انصراف از تحصيل بدهد علاوه بر محروميت از شركت در كنكور سراسري سال بعد، يك نوبت از دو نوبت قبولي او نيز حذف شده است.))) من دركنكور سراسري سال 88 در رشته ي تربيت معلم(كارداني)قبول شدم،و بعداز فراغت از تحصيل دردرسال 90 در كنكور سراسري سال 90 شركت كردم،و در رشته ي پرستاري قبول شدم،ولي متاسفانه با مشكل نظام وظيفه مواجه شدم و پيگير ثبت نان نشدم و 3ماه بعد راهي خدمت سربازي شدم.بعد سربازي استخدام شدم و الان من اموزگار نيز هستم.ميخواستم راهنماييم كنيد ايا من ميتوانم در كنكور سراسري95 اگر در رشته پزشكي قبول بشوم اموزش رايگان ادامه تحصيل بدهم.؟؟؟سپاسگزارم منو راهنمايي كنيد

فرستاده شده از HUAWEI Y330-U11ِ من با Tapatalk
      آدم ها را از آنچه درباره ديگران مي گويند بهتر مي توان شناخت تا از انچه درباره انها ميگويند..
      -----------------------------------------------------
      سگی نزد شیر آمد گفت
      بامن کشتی بگیر
      شیر سر باز زد
      سگ گفت:نزد تمام سگان خواهم گفت
      شیر از مقابله با من می هراسد
      شیر گفت
      سرزنش سگان را خوشتر دارم از اینکه شیران مرا شماتت کنند
      که با سگی کشتی گرفته ام !!!
      http://www.hattrick.org/Signup/Invite.aspx?ref=BQ7NH4

10. Top | #10
      کاربر انجمن

Maghror
      نمایش مشخصات
      سلام یه سوال من امسال میخام برای ال سوم کنکور بدم نیمسال اول از پیام نور مرخصی گرفتم باید نیمسال دومم مرخصی بگیرم یا بهمن انصرا ف بدم

11. Top | #11
      کاربر باسابقه

Sheytani
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط dr.mostafa77 نمایش پست ها
      سلام یه سوال من امسال میخام برای ال سوم کنکور بدم نیمسال اول از پیام نور مرخصی گرفتم باید نیمسال دومم مرخصی بگیرم یا بهمن انصرا ف بدم
      فقط برای کسانی که روزانه هستند الزام داره قبل بهمن انصراف بدن شما تا اومدن نتایج کنکور ورشته ودانشگاه لازم نیست انصراف بدی /به امید خدا سال دیگه رشته مورد علاقه ات رو قبول شدی همون شهریور انصراف بده / نیم سال دوم هم مرخصی بگیر
      برای انکس
      که ایمان دارد ناممکن وجودندارد/دانشکده پزشکی دانشگاه علوم پزشکی کرمان
      اگر بتوانم یک دل را از شکستن باز دارم،به بیهودگی زندگی نخواهم کرد .
      اگر یارای آن داشته باشم که یک تن را از رنج برهانم ، یا دردی را تسکین بخشم ، یا انسانی تنها را یاری کنم، که دیگر بار بسوی شادی بازگردد ، به عبث زندگی نخواهم کرد
      من برای این هدف می خواهم پزشک شوم

12. Top | #12
      کاربر باسابقه

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط dr.mostafa77 نمایش پست ها
      نیاز به انصراف نیست .مرخصی بگیر و کنکور بده هر وقت قبول شدی انصراف بده برو دانشگاه جدید ثبت نام کن

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن