خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 3 از 3 نخستنخست ... 23
    نمایش نتایج: از 31 به 41 از 41
    1. Top | #31
      در انتظار تایید ایمیل

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط sam-n نمایش پست ها
      شما میتونید بگید اون دختر در چه شرایطی زندگی میکرده؟؟مطمئنا نمی تونین بگین
      شاید شرایط زندگیش فوق العاده بد بوده
      شاید کنکور تنها امیدش بوده برای ادامه زندگی
      یعنی از بین مثلا 750 هزار نفر، فقط ایشون زندگیش به کنکور وابسته بوده؟ خب خود من، نمی گم که زندگی بدی دارم ها، نه، ولی خب اگه کنکور قبول نشم باید برم چوپانی، چون کار دیگه ای از دستم بر نمیاد، خب اگه الان من مثلا قبول نشدم باید خودکشی کنم؟ اگه برای هر مشکلی مردم بخوان خودکشی بکنن، دیگه هیچکس تو کره زمین زنده نمی مونه که، باید یکم منطقی تصمیم گرفت، من برای چی میخوام کنکور قبول شم، برای دنیا دیگه، خب با خودکشی از الان دنیامو باختم رفت، ولی شاید با زنده موندن میتونستم دوباره بسازمش، اینجور موقع ها آدم باید کلا هیچ کاری نکنه، چند روز صبر کنه تا حرصش از بین بره، بعد منطقی تصمیم بگیره.

2. Top | #32
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط masood2013 نمایش پست ها
      یعنی از بین مثلا 750 هزار نفر، فقط ایشون زندگیش به کنکور وابسته بوده؟ خب خود من، نمی گم که زندگی بدی دارم ها، نه، ولی خب اگه کنکور قبول نشم باید برم چوپانی، چون کار دیگه ای از دستم بر نمیاد، خب اگه الان من مثلا قبول نشدم باید خودکشی کنم؟ اگه برای هر مشکلی مردم بخوان خودکشی بکنن، دیگه هیچکس تو کره زمین زنده نمی مونه که، باید یکم منطقی تصمیم گرفت، من برای چی میخوام کنکور قبول شم، برای دنیا دیگه، خب با خودکشی از الان دنیامو باختم رفت، ولی شاید با زنده موندن میتونستم دوباره بسازمش، اینجور موقع ها آدم باید کلا هیچ کاری نکنه، چند روز صبر کنه تا حرصش از بین بره، بعد منطقی تصمیم بگیره.

یادت نره که خودکشی تو ی لحظه اتفاق میوفته

تو یه لحظه

شما هم اگه تو یه لحظه به پوچی مطلق برسی ، امکان داره این حرکتُ بزنی ...

اینایی ک قرص برنج میخورن ، نیم ساعت بعد که درد شروع میشه به غلط کردن میوفته .

به خدا زشته پشت سر به مرده اینطوری صحبت میکنین
      The only way to deal with an unfree world is to become so absolutely free that your very existence is an act of rebellion

ویرایش توسط Egotist : 31 تیر 1394 در ساعت 14:11 دلیل: لحن بد : )))

3. Top | #33
      در انتظار تایید ایمیل

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Weed Master نمایش پست ها
      یادت نره که خودکشی تو ی لحظه اتفاق میوفته

تو یه لحظه

شما هم اگه تو یه لحظه به پوچی مطلق برسی ، امکان داره این حرکتُ بزنی ...

اینایی ک قرص برنج میخورن ، نیم ساعت بعد که درد شروع میشه به گووووووه خوردن میوفتن

به خدا زشته پشت سر به مرده اینطوری صحبت میکنین
      آقا جوری گفتی که اینجوری حرف زدن زشته، من یه بار دیگه متنی که نوشته بودم رو خوندم، گفتم شاید فحشی چیزی نوشتم که یادم رفته، خب مگه چی گفتم، گفتم کار درستی نیست، قطعا خود شما هم قبول داری که کار بدی کرده و اگه خودت تو اون شرایط بودی، تلاش میکردی که این کارو به هیچ وجه انجام ندی.

4. Top | #34
      کاربر باسابقه

Daghon
      نمایش مشخصات

دوست عزیز مشکل اینجاست که شما هیچ چیز از زندگی اون خدابیامرز نمیدونی
      تو متنت هم 4 بار از کلمه ی من استفاده کردی وبیشنر ازاون از ضمایرش
      این یعنی این که شما داری به قضیه از زاویه دید خودت نگاه میکنی...
      مطمئن باش کسی که از زندگیش برای این کار میگذره حتما موضوعی مهم
      پشتش بوده....هرچند فی نفسه کار درستی نیست
      اما شاید هرکدوم از ما جای اون بود همین کارو میکرد

5. Top | #35
      در انتظار تایید ایمیل

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Faghat Pezeshki نمایش پست ها
      می خواین یه لوح یادبودی هم براشون بسازیم بزنیم به وسط شهر که مردم رو به این کار تشویق کنیم؟! خود خدا کسانی که خودکشی میکنن رو پست ترین افراد میخونه (البته یعد از مشرکین) و میگه که اینگونه افراد بدون هیچگونه حساب رسی، حتی اگه بهترین آدم دنیا هم باشن، بازم میرن قعر جهنم.

6. Top | #36
      کاربر باسابقه

Daghon
      نمایش مشخصات
      می خواین یه لوح یادبودی هم براشون بسازیم بزنیم به وسط شهر که مردم رو به این کار تشویق کنیم؟! خود خدا کسانی که خودکشی میکنن رو پست ترین افراد میخونه (البته یعد از مشرکین) و میگه که اینگونه افراد بدون هیچگونه حساب رسی، حتی اگه بهترین آدم دنیا هم باشن، بازم میرن قعر جهنم.
      عزیزم کسی از کار ایشون تمجید و تشکر نکرد
      صحبت راجع به نحوه ی قضاوت بعضی از کاربراست

7. Top | #37
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      شاید زندگی سخت باشه ، شاید همه چی داغون باشه ، شاید فکر کنی هیچ کی دوست نداره ، شاید شاید شاید ......

ولی هیچ کی حق نداره که بخاطر این ها بزرگ ترین حقش رو از خودش بگیره .... حق زندگی کردن رو ...
      ایمـــان دارم! کــه قشنـگـتــرین عشــق

نگــاه مهــربـــان خــداونـــد بـه بنـدگـانـش اســت . . . زنـــدگــی را بـــه او بســــپار . . .

و مطـمئـــن بـــاش که تــا وقتـــی کــه پشتــت بــه خـــدا گــرم اســت

تمـــام هــراس هـــای دنیـــا خـنـــده داراســت ...

8. Top | #38
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      همه دوستان گفتنکه کنکور یه جرقه بوده و من این حرف را قبول دارم اما تیتر خبر طوری نوشته شده که انگار باعث و بانیش کنکور بوده
      در ضمن بنده هم در کنکور به هدفم و حقم نرسیدم و از کنکور بدم میاد اما به جای اینکه تقصیر کنکور بندازن بهتره که برن دنبال دلیل اصلیش یعنی بیکاری و فقر که باعث شده این اتفاق بیفته
      صفت کم عقل را که به ایشون نسبت دادم پس میگیرم و از ایشون عذرخواهی میکنم
      خلاف قوانین
      ویرایش شده.

9. Top | #39
      کاربر فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      به امید روزی که نظام آموزشی مزخرف کشورمون اصلاح بشه

10. Top | #40
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Faghat Pezeshki نمایش پست ها

محمد جواد جان حرفت کاملا درسته !! حتما دلیلی پشت این قضیه بوده و به قول شما احتمالش زیاده که اگر ما هم جای این فرد بودیم همینکارو می کردیم !

اما باز هم این دلیل نمیشه دست به نقد کاری که این فرد کرده نزنیم و نگیم چقدر ....... بوده !! میدونی چرا ؟!

به دلیل اینکه این مرحوم خود کشی نکرده!! این فردو خانوادش کشتن ، دوستانش کشتن ، معلمانش کشتن ، فک و فامیلش کشتن و کلی بخوایم بگیم اجتماع مسئول مرگ اینطور افراده !

و تنها راه حل برا بهتر شدن وضع اجتماع و بالاتر رفتن سطح فرهنگ اینه که به خودمون بیایم و از داخل به خودمون و بقیه نگاهی بندازیم و به هم انتقاد کنیم !! و امیدوار باشیم که طی 50 سال آینده تازه درک و شعور اجتمائیمون مثلا به ترکیه برسه
      ویرایش توسط Putin : 31 تیر 1394 در ساعت 20:04

11. Top | #41
      کاربر باسابقه
      در انتظار تایید ایمیل

Sheytani
      نمایش مشخصات
      بابا جنگه مگه...
      ناکم میخاست خود کشی کنه بهش گفتم
      حاظری قیافه ات شبیه نفر اول تجربی بود و اول میشدی...
      منصرف شد و خیلی ازم تشکر کرد
      @nak

صفحه 3 از 3 نخستنخست ... 23

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن