خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12
    نمایش نتایج: از 16 به 23 از 23
    1. Top | #16
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط sprit نمایش پست ها
      باهاتون موافقم دوست بنده با سهمیه جانبازی رتبه در سهمیه اش شد 1200 و کشوریش حدودا 50/000 بود و الانم سراسری دندان ارومیه میخونه خیلی شیک و مجلسی
      ولی من با این پستتون مخالفم. درسته سهمیه بیشتر از اونی که فک میکنی تاثیر داره ولی نه دیگه تا این حد که 1200 دندان ملی قبول شه. مگه دانشگاه ازاد. حتی با رتبه 1200 منطقه سه دندان که هیچ پزشکی هم نمیشه قبول شد. این دوستتون هم احتمالا ازاد قبول شدن

2. Top | #17
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      این حرفی که شما گفتین که دوستم دندان قبول شده دروغ محضه. ادم خوبه در زدگیش هیچ وقت دروغ نگه دوست عزیز.

3. Top | #18
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      دوست عزیز چرا اطلاعات غلط میدی من خودم سهمیه دارم و خیلی درموردش تحقیق کردم و حتی از خود دکتر مقیمی هم پرسیدم و تو دفترچه کنکور هم ذکر شده تمام کسانیکه سهمیه دارن از جانبازان 25% تا 69% تو یک منطقه بنام منطقه ایثارگران رقابت میکنن و زمان ثبت نام همشون یک تیک میزنن و اصلا سازمان سنجش نمیدونه جانبازی بابای طرف چند درصده
      پس هیچ فرقی نداره بابات چند درصد جانبازه فقط باید تو این بازه درصدی قرار داشته باشه
      فرق دارن دوست من پدرش 25درصد جانباز بود نسبت اون یکی دوستم که 55درصد بود رتبش کمتر پایین اومده بود درصدای بالای 50بیشتره

4. Top | #19
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Skinner نمایش پست ها
      فرق دارن دوست من پدرش 25درصد جانباز بود نسبت اون یکی دوستم که 55درصد بود رتبش کمتر پایین اومده بود درصدای بالای 50بیشتره
      جانباز 25 درصد با 69 درصد هیچ فرقی نداره از لحاظ سهمیه کنکور

5. Top | #20
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      جون هرکی دوس دارین قسمتون میدم اطلاعات غلط ندین. خب وقتی اطلاعات کامل ندارین و ققط از دهن این و اون شنیدین واسه چی نظر میدین؟

6. Top | #21
      کاربر نیمه فعال

Maghror
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط arash775 نمایش پست ها
      این حرفی که شما گفتین که دوستم دندان قبول شده دروغ محضه. ادم خوبه در زدگیش هیچ وقت دروغ نگه دوست عزیز.
      اولا درست صحبت کنید و احترام خودتونو نگهدارید ثانیا من مگه مرض دارم به شما دروغ بگم اینی که من میگم کاملا درسته در ضمن دانشگاه ارومیه دانشگاه تیپ 2 میباشد و قبولی در آن کار زیاد سختی نیس در ضمن شما بابات کارمند بنیاد یه شهر کوچیکه فک میکنی رییس سازمان سنجشه که اینطور قاطعانه حرف میزنی

7. Top | #22
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      اولا درست صحبت کنید و احترام خودتونو نگهدارید ثانیا من مگه مرض دارم به شما دروغ بگم اینی که من میگم کاملا درسته در ضمن دانشگاه ارومیه دانشگاه تیپ 2 میباشد و قبولی در آن کار زیاد سختی نیس در ضمن شما بابات کارمند بنیاد یه شهر کوچیکه فک میکنی رییس سازمان سنجشه که اینطور قاطعانه حرف میزنی
      تیپ 2 که هیچ تیپ 10 هم باشه نمیشه با 1200 دندان قبول شد. واسه اینم قاطعانه میحرفم چون به اندازه موهای سرت کارنامه و رشته قبولی ایثارگران دیدم. پس چرا من امسال 900 شدم دندان هیچ جا حتی ارومیه رو نیاوردم؟ زمین هم نزده بودم

8. Top | #23
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      فقط یه توصیه مهم به بچه های ایثارگران: این فرصتی که شما دارین( منظورم سهمیه ست) ارزوی خیلیاست. پس از این فرصتتون هوشمندانه استفاده کنید و گول این حرفارو نخورید که میگن سفید بدی هرچی بخوای قبولی و از این حرفا. ولی در کل راه رو براتون خیلی خیلی هموار میکنه. طوری که اگه صفر صفر باشین از الان شروع کنین بهترین نتیجه عایدتون میشه.

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن