خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 6 از 6 نخستنخست ... 56
    نمایش نتایج: از 76 به 79 از 79
    1. Top | #76
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط albert نمایش پست ها
      ممنون بچه ها که دلداری میدین

راستش اگه شما می خواستین بین
      ادبیات انگلیسی شیراز یا
      یکی از های زبان های تهران (به جز انگلیسی و احتمالا فرانسوی که قبول نمیشم) یا
      مهدسی صنایع خلیج فارس بوشهر (احتمالا شبانه)
      یکیو انتخاب کنید کدومو انتخاب می کردید؟

در ضمن من اهل بوشهرم و البته اصلا هم شهرمو دوست ندارم دوس دارم تا می تونیم ازش دور شم پس مسافت برام امتیازه یجورایی

بعد اینکه به نظرتون کدوم زبون بعد از انگلیسی بهتره واسه خوندن فرانسه آلمانی چینی .... ؟

سلام دوست گلم من زبان های دیگه رو نمیدونم ولی المانی چون خودم خوندم اگه میخوای المانی بخونی از الان باید شروع کنی چون دانشگاه جای شروع این زبان نیست زبان فوق العاده خشن و پر نکته ایه و اصلا و ابدا مثل انگلیسی تدریس نمیشه و قواعد خودشو داره .البته خیلی شیرینه ولی دشوار.امیدوارم انتخاب خوبی داشته باشی
      ویرایش توسط Parinaz t : 05 مرداد 1394 در ساعت 15:00

2. Top | #77
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط albert نمایش پست ها
      میگم شما که رتبتون خوبه چرا می خواین زبان اسپانیایی رو انتخاب کنید؟
      بعد اینکه چطوری باید در خواست دو رشته ای کرد؟
      چون تو دنیای امروز داشتن یه مدرک آیلتس با نمره 8 به بالا برای زبان عمومی و یه مدرک Celta یا Delta برای مدرسین ارزشش خیلی بیشتر از حتی فوق لیسانس انگلیسی دانشگاه تهرانه. و اینکه زبان اسپانیایی بین زبان های غیر انگلیسی شبیه ترین به انگلیسی هست و یادگیریش راحت تر و به نسبت بازار کاری مناسبی هم ( اگر جزو دانشجوهای تاپ باشی ) داره و وقت و انرژی کمتری ازم میگیره تا به فعالیتهای دیگه هم برسم

چیزی که از رفت و آمد های این چند روزه ام بین سازمان سنجش و وزارت علوم متوجه شدم برای اینکه دو رشته بخونی باید جزو رتبه های برتر و مصداق رتبه برتر رو هم شورای هر دانشگاه مشخص میکنه که معمولا برای رشته زبان رتبه های زیر 100 هستن. حالا قردا قراره برم دانشگاه تهران اطلاعات دقیقشو بگیرم و بعد انتخاب رشته کنم

3. Top | #78
      کاربر انجمن

Daghon
      نمایش مشخصات
      370 منطقه 3

4. Top | #79
      کاربر انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Parinaz t نمایش پست ها
      سلام دوست گلم من زبان های دیگه رو نمیدونم ولی المانی چون خودم خوندم اگه میخوای المانی بخونی از الان باید شروع کنی چون دانشگاه جای شروع این زبان نیست زبان فوق العاده خشن و پر نکته ایه و اصلا و ابدا مثل انگلیسی تدریس نمیشه و قواعد خودشو داره .البته خیلی شیرینه ولی دشوار.امیدوارم انتخاب خوبی داشته باشی
      کتاب تخصصی چی خوندین؟

Sent from my iPad using Tapatalk
      بهشتی شدم ^.^

صفحه 6 از 6 نخستنخست ... 56

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن