خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12
    نمایش نتایج: از 16 به 29 از 29
    1. Top | #16
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      با سلام دوست خوبم اگه قصدت اینه که فقط از بین فیزیو و دامپزشکی یکی رو انتخاب کنی باید بگم که دامپزشکی هم مهارت وهم قدرت بدنی زیادی رو می طلبه واگه وسواسی نیستی عالیه ودرضمن بنده هم کنکوری امسال بودم (البته برای اولین بار) و اصلا خوب ندادم وقصدمه امسال بمونم ویکی از گزینه های پیش روم این بود که برم خارج برای تحصیل در مقطع فیزیو تراپی اما بعد از اینکه یه سری تحقیق انجام دادم (به صورت تخصصی) فهمیدم بر خلاف اعتقاد عموم اصلا شغل پر در آمدی نیست (آخه چند نفر مگه در سال دست و پا و دیگر اعضای بدنش می شکنه که بیاد پیش فیزیو تراپ) از طرفی هم هر بیمارستانی یا کلینیکی تنها یک یا حداکثر2 تا فیزیو تراپ میخواد ولی اگه مطب بزنی بازم در آمدش در حد قابل قبول هست(ماهی8تا 20 میلیون =بیمارستان+مطب) البته در صورتی که بخوای در شهر های پر جمعیت مطب بزنی واینم بگم که به نظر من با توجه به جنسیت شما فیزیو تراپی شغل خیلی بهتری از دامپزشکی است وهمچنین شباهت بیشتری با پزشکی داره به هرحال با بدن انسان سرو کار داری واین نکته رو در نظر بگیر که فیزیوتراپی در ایران اگه اشتباه نکنم فقط تا مقطع کارشناسی داره که 4 سال می باشد و تفاوتش اصلیش اینه که بیشتر روی قسمت استخوان بدن انسان تمرکز میکنه.

2. Top | #17
      کاربر نیمه فعال

Maghror
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط eli94 نمایش پست ها
      من جات بودم عزیزم بین این 2تا بدون شک فیزورو انتخاب میکردم

کلا از حیوون متنفرم... ولی از فیزیو راحتر میتونی بری پزشکی تا دام..
      الی جون نمیتونم بیخیال پزشکی شم از وقتی رتبه امو دیدم ! همش دارم گریه میکنم !!!! از دیروز هنوز غذا نخوردم گاهی وقتا وسوسه میشم ی سال دیگه بمونم و برای

سومین بار کنکور بدم ! ولی میترسم وسط راه کم بیارم و رتبه ام از امسالم بدتر شه :/ سیمین جون بار سومشه و ماشاالله خییلی رتبه اش خوب شده ولی من نمیدونم باید چیکار کنم

میشه بگی چجوری از فیزیو میتونم برم پزشکی؟؟

با خودم میگویم :

باید یک بار به خاطر همه چیز گریه کرد

آن قدر که اشک ها خشک شوند

باید این تن اندوهگین را چلاند و بعد دفتر زندگی را ورق زد ..

به چیز دیگری فکر کرد

باید پاها را حرکت داد و همه چیز را از نو شروع کرد ...

"آنا گاوالدا"

3. Top | #18
      کاربر باسابقه

Ashegh
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط dr.Samira نمایش پست ها
      الی جون نمیتونم بیخیال پزشکی شم از وقتی رتبه امو دیدم ! همش دارم گریه میکنم !!!! از دیروز هنوز غذا نخوردم گاهی وقتا وسوسه میشم ی سال دیگه بمونم و برای

سومین بار کنکور بدم ! ولی میترسم وسط راه کم بیارم و رتبه ام از امسالم بدتر شه :/ سیمین جون بار سومشه و ماشاالله خییلی رتبه اش خوب شده ولی من نمیدونم باید چیکار کنم

میشه بگی چجوری از فیزیو میتونم برم پزشکی؟؟
      بعد لیسانس یه امتحان میگیرن یه راست برا پزشکی..قکر کنم لیسانسشم فرق نکنه چی باشه..

یه سری قانون داره..مثلا یکیش سن قبل 25 باشه و یکیش معدل دیپلمت 16 به بالا باشه.. 1 دور اینترنت سرچ کن برات میاره شرایطو

4. Top | #19
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      چقدر جالب...دقیقا ده سال پیش من شرایط شما رو داشتم و عشق پزشکی بودم...رتبم به پزشکی نمیخورد و فقط بخاطر اسم دکتری رفتم دامپزشکی...بزرگترین اشتباه زندگیم....الان بعد ده سال کنکور دادم و‌خداروشکر رتبه ام به پزشکی میخوره...بنظر من دامپزشکی اصلا مناسب خانمها نیستاگر واقعا عشق پزشکی هستی بازم تلاش کن براش!

5. Top | #20
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      Up

6. Top | #21
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Ahmadrezaalfa نمایش پست ها
      Up
      داداش این تاپیک برای سال 94ه.الکی برای زیاد شدن پستات اپ نکن

7. Top | #22
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط alirezasavary نمایش پست ها
      داداش این تاپیک برای سال 94ه.الکی برای زیاد شدن پستات اپ نکن
      الکی؟!!
      زیاد شدن پست مگه سودی هم داره؟
      اگه راجع به این دو رشته صحبتی نداری بهتره وارد نشی!!

8. Top | #23
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      الکی؟!!
      زیاد شدن پست مگه سودی هم داره؟
      اگه راجع به این دو رشته صحبتی نداری بهتره وارد نشی!!
      پر واضح فیزیوتراپی با اختلاف فاحش از دامپزشکی بهتره
      دام پزشکی.... بیشترین امار بیکاری رو داره به فرض پیدا کردن کار هم کار کر کثیف و سختی داره طرف حسابتم حیوونه بی زبونه

9. Top | #24
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mehrab98 نمایش پست ها
      دام پزشکی.... بیشترین امار بیکاری رو داره به فرض پیدا کردن کار هم کار کر کثیف و سختی داره طرف حسابتم حیوونه بی زبونه
      والله تا یه نکته مثبت راجع به دام می شنوم بلافاصله یه نکته منفی هم می شنوم:/آمار بیکاریش شنیدم زیاده ولی اینم شنیدم که اگه کارت خوب باشه میگیره برات. نسبت به فیزیو نمیشه گفت بهتره چون هم دکتری ست و تنوع کاری زیادتری داره؟

10. Top | #25
      کاربر باسابقه

Daghon
      نمایش مشخصات
      نفرمایید دوست عزیز...اطلاعاتتون درباره ی دام خیلی ناقصه
      اینم رشته های تخصصی خودش رو داره....همه ی دامپزشکا با گاو سر و کار ندارن

11. Top | #26
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط INFERNAL نمایش پست ها
      نفرمایید دوست عزیز...اطلاعاتتون درباره ی دام خیلی ناقصه
      اینم رشته های تخصصی خودش رو داره....همه ی دامپزشکا با گاو سر و کار ندارن
      همین که میدونم بازارکار فوق العاده فاجعه ای داره کفایت میکنه که بیشتر دربارش نخوام بدونم... خب گاو یا هر حیوون دیگه مگه فرقی دارن؟!

12. Top | #27
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      والله تا یه نکته مثبت راجع به دام می شنوم بلافاصله یه نکته منفی هم می شنوم:/آمار بیکاریش شنیدم زیاده ولی اینم شنیدم که اگه کارت خوب باشه میگیره برات. نسبت به فیزیو نمیشه گفت بهتره چون هم دکتری ست و تنوع کاری زیادتری داره؟
      چه ربطی داره دکترا بودن؟! صرفا بهت بگن دکتر کفایت میکنه برات یعنی؟! مگه به مقطع تحصیلیه..تو با ۴ سال درس خوندن فیزیو هم میتونی برای خودت مطب بزنی.. در ضمن تا دکترا تخصصی هم ادامه تحصیل داره امسالم از مهر دکترا حرفه ای فیزیو میاد برای ارشدا البته نه کنکور ، یعنی به زودی فیزیوتراپا پزشک متخصص محسوب میشن اگه دوره دکترا حرفه ای رو بگذرونن...
      من هیچی نمیگم میتونی بری با ۴ تا از هرکدوم از رشته ها حرف بزنی نمیدونم چرا درمقابل حرفام جبهه میگیرن.
      من نه خودم فیزیوتراپی میخونم نه دوست دارم نه تعصبی دارم... فقط میدونم از دام خیلی بهتره موفق باشی.

13. Top | #28
      کاربر باسابقه

Daghon
      نمایش مشخصات
      همین که میدونم بازارکار فوق العاده فاجعه ای داره کفایت میکنه که بیشتر دربارش نخوام بدونم... خب گاو یا هر حیوون دیگه مگه فرقی دارن؟!
      من 5 سال پیش همستر خریدم 7 تومن...مریض شد جوگیر شدم بردمش دامپزشکی فقط پول ویزیتش 15 تومن شد...
      حالا سگ خیلی هزینه ی بالاتری داره...یه کلینیک دامپزشکی درآمد خیلی خوبی میتونه داشته باشه
      حتی اگه سر و کارت با گاو باشه،با چندجا قرار داد میبندی که مثلا رو گاو داریشون نظارت داشته باشی....از هر گاو داری کلی پول میتونی در بیاری و تازه این پاره وقته و دنباله کاره دیگه ام میتونی بری

14. Top | #29
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      چه ربطی داره دکترا بودن؟! صرفا بهت بگن دکتر کفایت میکنه برات یعنی؟! مگه به مقطع تحصیلیه..تو با ۴ سال درس خوندن فیزیو هم میتونی برای خودت مطب بزنی.. در ضمن تا دکترا تخصصی هم ادامه تحصیل داره امسالم از مهر دکترا حرفه ای فیزیو میاد برای ارشدا البته نه کنکور ، یعنی به زودی فیزیوتراپا پزشک متخصص محسوب میشن اگه دوره دکترا حرفه ای رو بگذرونن...
      من هیچی نمیگم میتونی بری با ۴ تا از هرکدوم از رشته ها حرف بزنی نمیدونم چرا درمقابل حرفام جبهه میگیرن.
      من نه خودم فیزیوتراپی میخونم نه دوست دارم نه تعصبی دارم... فقط میدونم از دام خیلی بهتره موفق باشی.
      ممنون
      صرفا مقطع تحصیلی کفایت نمیکنه ولی منظورم اینه که دردسر کنکور دوباره ارشد و دکتری رو نداره

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)