خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 20
    1. Top | #1
      کاربر نیمه فعال

bi-tafavot
      نمایش مشخصات

کنکوری های 94 که رتبه خوب آوردن بیان از علت موفقیتشون بگن

سلام

خب دیگه فک کنم نتایج کنکورم اومده..اونایی که نتیجه خوبی گرفتن

خواهشن دلیل موفقیتشون رو بیان کنن ممنون میشیـــــــــم

2. Top | #2
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      موفقیت جز تلاش و تمرین بیشتر هیچ دلیلی نمیتونه داشته باشه.
      کسایی که موفق شدن بینشون افرادی هستن که زیست خیلی سبز رو خوندن و همینطور افرادی که زیست الگو خوندن و هم افرادی که گاج خوندن و هم افرادی که مهروماه و ... خوندن
      رتبه های خوب سراغ دارم که نه قلمچی رفتن نه گزینه دو و نه تیزهوشان بودن. صرفا کتابهای تست رو خریدن و خوندن و موفق شدن.
      مهم میزان تلاش خودشون بوده نه چیز دیگه.
      حالا رتبه برتر بیاد بگه کتاب نارنجی و کتاب بنفش و کتاب آبی و زرد و کتاب تابستان و کتاب نوروز و کتاب زمستان و کتاب قهوه ای دلیل موفقیت من بودن و بعد بره حساب بانکیش رو چک کنه به خودش مربوطه و هدفش به موفقیت رسوندن شما نیست.

3. Top | #3
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      100 در صد موافقم

البته معلم خوب هم بی تاثیر نیست
      زندگی زیباست

زیبابینان زیبایی بینند

4. Top | #4
      کاربر باسابقه

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Ahmad-Rp نمایش پست ها
      100 در صد موافقم

البته معلم خوب هم بی تاثیر نیست
      دوست عزیز درسته و کاملا موافقم اما نداشتنش هم دلیلی بر موفق نشدن نیس!
      الان واقعا انتشارات گل کاشتن و واقعا میگم انتشاراتی ها بعضا تالیفاتی دارن که دیگه واقعا نبود معلم به چشم نمیاد

5. Top | #5
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      معلم خوب هم تاثیرگذار هست ولی بهترین معلم های کشور همگی کتاب کمک درسی منتشر کردن و کلاس هاشونم چیزی فراتر از کتاب های کمک درسی شون نیست.
      خود کاظم و پوردسمالچی میگن که اصلی ترین هدف از آزمون، درس خوندن با برنامه هست.
      شما اول بری و آخر بیای تلاشی که برای کتاب های تست گذاشتی نتیجه ات رو تعین خواهند کرد. البته چیزایی مثل استرس نداشتن سر جلسه و ... هم مهمه.

6. Top | #6
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      دوستان لطفا هرکس نیاد یه چیزی نگه کسی که واقعا یه رتبه خوب گرفته امسال بیاد یه حرفایی بزنه بره اگه هست هر تاپیکی آدم باز میکنه میبینه 4نفر بحث الکی راه می ندازن تاپیکم خراب می کنند
      پس از مرگم، بدنم را طلاکاری یا نقره کاری نکنید یا در تابوت یا چیزی همانند این مگذارید. زودتر آنرا در آغوش خاک بسپارید. آیا جایی فرخنده تر از خاک برای آرمیدن است؟! خاک مادر زیبایی هاست و دایه نیکی ها. در سراسر زندگی دوستار مردمان بوده ام؛ شاد خواهم شد که دوباره بخشی از آن
      چیزی بشوم که برای مردمان خوبی فراوان ببار می آورد.
      وصیت نامه ی کوروش بزرگ، به نقل از کوروش نامه گزنفون، دفتر ٨، بخش ٧، بند ٢۵

7. Top | #7
      کاربر نیمه فعال

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Huot نمایش پست ها
      دوستان لطفا هرکس نیاد یه چیزی نگه کسی که واقعا یه رتبه خوب گرفته امسال بیاد یه حرفایی بزنه بره اگه هست هر تاپیکی آدم باز میکنه میبینه 4نفر بحث الکی راه می ندازن تاپیکم خراب می کنند
      ممنون که اینو شما مطرح کردی..من خجالت میکشیدم والا..

اینا همه حرفایی که هست تو هر انجمنی یا هر کسی به ما میگه اما باید دید واقعا رتبه ی برتر هم همینارو کرده؟!!

اصن باید دید از بین اونایی که تو این انجمن هستن کسی رتبه برتر شده..

یا نه هممون مث هم فقط شعار میدیم و نصیحت بی فایده به هم میکنیم..

8. Top | #8
      در انتظار تایید ایمیل

khejalati
      نمایش مشخصات
      عاغا!!! نصیحتتون میکنم! درس خوندن فقط این نیست ک بشینی مثل فرفره درس بخونی! باید از تکنیک استفاده کنی باید راه و روششو بدونی! ک خودت کم کم کسبش میکنی!
      اینو بدون رمز موفقیت من!!این بود ک گرچه کم خوندم!!! اما با اصول خوندم!!! با تکنیک خوندم!!!
      اینم یادت نره ک یه سال مثل جت میگذره! وحشتناک زود میگذره!
      موفق باشی

9. Top | #9
      کاربر فعال

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      رتبه من که جوری نیست که بشه گفت برتر شدم ولی در حد تجربه خودم میگم.
      بزرگترین مشکل حاشیه کنکوره که خود من یه مدت درگیرش بودم اینکه ظرفیتا چقد میره بالا چقد ممکنه بیاد پایین.شما اصلا به اینجور چیزا کاری نداشته باشین و فقط و فقط درستونو بخونین.
      این یک سالو با دوستاتون باشین ولی زیاد ازشون تاثیر نگیرین.
      اینترنتو بذارین کناااار(من نتونستم ولی خواهشا شما بذارین کنار)
      گوشیاتونو خاموش کنید.باااور کنید بعدا میبینید که ارزششو داشته.
      زیاد به این توجه نکنید که فلانی چیکار کرد مثلا یکی از دوستاتون پایه درسیش ضعیفه مجبور شده بره کلاس کنکور اگه شما پایت قویه نیازی نیست بری یا برعکس.
      تا میتونید تست بزنید از کتابای خوب استفاده کنید(به نظرم بهترین انتشارات بازار نشر الگو هست در حال حاضر من که واقعا بهشون مدیونم).
      همینا!!!
      موفق باشین.

10. Top | #10
      mmn
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط simin11 نمایش پست ها
      بزرگترین مشکل حاشیه کنکوره که خود من یه مدت درگیرش بودم اینکه ظرفیتا چقد میره بالا چقد ممکنه بیاد پایین.شما اصلا به اینجور چیزا کاری نداشته باشین و فقط و فقط درستونو بخونین.
      زیاد به این توجه نکنید که فلانی چیکار کرد مثلا یکی از دوستاتون پایه درسیش ضعیفه مجبور شده بره کلاس کنکور اگه شما پایت قویه نیازی نیست بری یا برعکس.
      تا میتونید تست بزنید از کتابای خوب استفاده کنید(به نظرم بهترین انتشارات بازار نشر الگو هست در حال حاضر من که واقعا بهشون مدیونم).
      همینا!!!
      موفق باشین.
      ممنون
      البته فرصتی شد که همین جا بهتون تبریک بگم بابت رتبه خوبتون
      دوستان باید بدونن ایشون جز بهترین رتبه های این انجمن هستند
      خواهشی که دارم اینه که بچه ها رو تو یکسال آینده تنها نزارید
      شاید بعضی حرف ها تکراری باشه ولی وقتی اون رو از یه رتبه برتر بشنوی تاثیرش خیلی بیشتر میشه
      سپاس
      ویرایش توسط mmn : 30 تیر 1394 در ساعت 18:35

11. Top | #11
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      سلام به همه
      خانواده ام میگن که کار خاصی نکردم اما خودم فکر می کنم که رتبه خوبی به دست آوردم. چن تا کار که مهمه بکنید
      اول. کتاب درسی رو هر درسی باشه کامل کامل بخونین. مثلا درسی مثل دینی کتاب خیلی مهمه. یا زیست( من خودم زیستم داغونه ها!!!)
      دوم. توی این یکسال ب وسایل الکترونیک خدافظی کنید حتما. من خوم بابام گوشیم رو گرفت. ( گوشیم یازده دوصفر بودا!!)
      سوم. پشتکار داشته باشین. مثلا من توی شیمی اولاش مسئله اصن نمیتونستم حل کنم. با معلم خصوصیم که صحبت کردم ایشون گفت خودش اولاش سختش بوده ولی روزی پنج ساعت فقط مسئله کار کرده که الان اینقد خوب شده. من هم تصمیم گرفتم که پشتکارم رو ببرم بالا و مثلا روزی یک ساعت فقظ مسئله شیمی کار می کردم.
      چهارم. به هیچ کسی کاری نداشته باشین. اصن درس خوندن کسی به شما ربطی نداره. شما هم همه پی رو درباره درس خوندتون به همه نگید

همین. همهتون موفق بشین ایشالا.

12. Top | #12
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      سلام.
      من رتبه ۲۲۵ منطقه دو تجربی هستم.نمی دونم برتره یا نه ولی چنتا چیز می خوام بگم
      اول اینکه خیلیا تو این بازار کنکور این قدر دنبال کلاس و کتاب هستن که کلا از درس می مونن.من شخصا برای ساله دوم و پیش از هیچ کتاب تستی استفاده نکردم.فقط از جزوه و تست اینترنتی اونم رایگان استفاده کردم.مدرسه هم دولتی می رفتم.اما ازمون های ازمایشی گزینه دو رو ساله چهارم شرکت کردم.
      پس زیاد دنباله این چیزا نباشید.البته من نمی گم کتاب و کلاس غلطه بلکه باید به اعتدال باشه تمرکز کامل روی کتاب درسی و تست های کنکور و ازمایشی باشه.
      اگه می خواین کتاب بگیرین سعی کنین برای هر درس یک کتاب باشه و اگه جامع هست جامع هست جامع بگیرین تا حجم زیاد نشه.بعضی بچه ها این قدر کتاب می گیرن که اون کتابا رو نمی خونن هیچ از کتاب درسی هم می زنن.
      در پایان هم بگم از تفریحات زیاد و وقت گیر هم کم کنید.مثلا استفاده از شبکه های اجتماعی و ارتباط با جنس مخالف و ... که وقت میگیره هر چند کیف می ده اما باید کم و کم ترش کنید.پشت کار و امید هم فراموش نشه.
      موفق باشید.

13. Top | #13
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط simin11 نمایش پست ها
      همینا!!!
      موفق باشین.
      با عرض تبریک خدمت شما بخاگر کسب چنین رتبه خوبی
      و این شکسته نفسی نشانه منش وبزرگی شماست امیدوارم در طول سال کنار بچه ها باشید تا از تجربیات ارزشمند شما استفاده کنند بقیه

14. Top | #14
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Sharmande
      نمایش مشخصات
      کمک به دیگران در درس

15. Top | #15
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      از خانوم sarah B و نرگس رحیمی واقای toofan425 بخاطر راهنمایی ولطفشون کمال تشکر رو دارم
      امیدوارم در تمام مراحل زندگیتون موفق باشید
      و بابات کسب چنین رتبه هایی بهتون تبریک میگم

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن