خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12
    نمایش نتایج: از 16 به 20 از 20
    1. Top | #16
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط petotem نمایش پست ها
      کمک به دیگران در درس
      میشه بگید رتبتون چن شد؟؟؟

2. Top | #17
      کاربر فعال

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط M.t 70 نمایش پست ها
      با عرض تبریک خدمت شما بخاگر کسب چنین رتبه خوبی
      و این شکسته نفسی نشانه منش وبزرگی شماست امیدوارم در طول سال کنار بچه ها باشید تا از تجربیات ارزشمند شما استفاده کنند بقیه
      نظر لطف شماست.
      چشم،حتما.

3. Top | #18

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      من شدم 1083 . با اینکه می دونم رتبه برتر نیستم حتی رتبه زیر برتر هم نیستم ! با این حال برای خودم یه رتبه ی خیلی خوبی بود ... خدا رو شکر !
      ببخشید که تریبون رو از دوستان برتر خودم ( از همه نظر ) گرفتم اما لازم دونستم یه چیزایی بگم شاید به دردتون خورد :
      مهم ترین کاری که شما باید از همین الان برای خودتون مشخص کنید اینه که هدفتون رو به خوبی تعیین کنید ! یعنی از همین الان خودتو تو رشته و دانشگاه مورد علاقت تصور کنی ! بعضی از کنکوری ها حتی تا بعد از اعلام نتایج کنکور نمی دونن که می خوان چه رشته ای برن ! شما باید از همین الان مثلا برای خودتون این هدف رو مشخص کنید : پزشکی دانشگاه شیراز!

نگید فقط پزشکی بیارم هر جا شد می رم ! نگید فقط کافیه شیراز قبول شم هر رشته ای باشه مهم نیست !

برای خودتون هدف تعیین کنید تو رو خدا هدفتو مشخص کن! از همین الان!

دومین مورد هم همونطور که بقیه دوستان گفتن اینه که استفاده از موبایل و اینترنت رو محدود کنید ... من تو شبکه های اجتماعی موبایلی نبودم و پیشنهاد می کنم که شما هم نباشید ! وقتتون خیلی با ارزشه الکی هدرش ندید !

سوم اینکه اصلا برای درس خوندن شب زنده داری نکنید ! شما جوری برنامه ریزی کن که تا قبل از ظهر 5 ساعت درس بخونی بعد از ظهر تا خواب هم یه 4-5 ساعت دیگه بخونی ( البته تو تابستون میگما ! )
      از سرگرمی های دیگت کم کن ولی از خوابت نزن
      روزی نیم تا 1 ساعت می تونی از اینترنت استفاده کنی
      فاصله بین سانس های مطالعت رو بکن نیم ساعته ...

اینجوری تو تابستون روزی 9-10 ساعت درس می خونی که به نظرم ایده آله
      مورد چهارم اینه که تو رو خدا دچار چو نشید !

می دونی جو چیه ؟ منظورم از جو اینه که تا یه کتاب معروف میشه ندیده نخرش ! اول خودت یه چند تا صفحش رو ورق بزن بعد !
      اصلا کلاس های اضافه نیاز نیست !!! به خدا اصلا دی وی دی های تکنیکی (!) نیاز نیست ! نیاز نیست بری با فلان استاد کلاس بگیری ... دوست من از صبح تا شب می رفت کلاس آخر کار هم روز کنکور دیدمش ... بهتره نگم چه حالی داشت !

به نظرم یه آزمون جتما شرکت کنید ! من قلم چی رو پیشنهاد یم کنم حالا باز شما تاپیک هایی که در این موضوع زده شده رو مطالعه کنید ...
      تو رو خدا یه آزمونو که خراب می کنید نگید این سوالاش غیر استاندارده و تو کنکور نمیاد ! مطمئن باش اینطور نیست .... دوستای من همش بعد آزمون اینا رو می گفتن بعد خودشون دیدن کنکور از قلم چی هم سخت تر بوده !

فعلا همینا تو ذهنم بود

سوالی داشتید در حد توانم ( در حد اینکه رتبم 4 رقمی شده !!!!) می تونم بهتون پاسخ بدم....

بازم ببخشید اگه اینجا جای صحبت من نبوده !!

موق باشید

4. Top | #19
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Sharmande
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط alihoseini نمایش پست ها
      میشه بگید رتبتون چن شد؟؟؟
      617 منطقه1 رشته تجربی

5. Top | #20
      مدیر کل

نمایش مشخصات
      در مصاحبه های اختصاصی انجمن این سوالات پرسیده شده است

مصاحبه با نفرات برتر کنکور

بسته شد

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن