خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 10 از 10
    1. Top | #1
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات

دستاورد جدید یک خانم در عرصه رانندگی ... !

سرهنگ محمدرضا جعفری خیرخواه معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی گیلان گفت: مقارن ساعت 12 و 15 دقیقه امروز یکشنبه، یک دستگاه خودروی پژو پارس که در کنار خیابان پارک بود، به ناگاه با سرعت زیاد بعد از اینکه نزدیک بود عابری را زیر بگیرد، وارد کلانتری 12 شهرستان رشت شده و همه شیشه های ورودی کلانتری را می شکند.

وی با اعلام اینکه خوشبختانه این حادثه هیچ گونه خسارت جانی نداشت، افزود: راننده این خودرو خانمی 27 ساله اهل و ساکن یکی از استان های مرکزی بوده که به علت عدم مهارت در رانندگی هنگام بیرون آمدن از پارک، با سرعت زیاد و عدم توانایی در کنترل وسیله نقلیه وارد کلانتری شد.

سرهنگ جعفری خیرخواه با اشاره به اینکه در این حادثه دیوار ورودی کلانتری و شیشه های سکوریت و میز و صندلی و آبسردکن و ... آسیب دیده است، بیان داشت: راننده این خودرو و سرنشین که در داخل خودرو گیر کرده بودند، با کمک ماموران انتظامی از خودرو خارج شده و پس از حضور عوامل آتش نشانی و جرثقیل در محل، خودرو نیز از داخل کلانتری خارج می شود.

وی با بیان اینکه راننده خودرو از ناحیه سر و بینی به صورت سطحی دچار جراحت شد، گفت: بعد از تنظیم صورتجلسه و ترسیم کروکی، راننده خاطی برای مداوا به بیمارستان منتقل شد.

معاون اجتماعی پلیس گیلان گفت: با توجه به لغزندگی سطح خیابان ها به علت بارندگی های چند روز اخیر، رانندگان باید توجه بیشتری نسبت به رعایت قوانین راهنمایی و رانندگی داشته باشند.

برای چی اخه ؟
      طمع به خاک فرو می برد حریصان را

ز حرص بر سر قارون رسید آنچه رسید

درود بر دل من باد کز ستم کیشان

ستم کشید ولی بار منتی نکشید

2. Top | #2
      کاربر باسابقه

Daghon
      نمایش مشخصات
      چی بگم والا
      حالا بهشون میخندی ناراحتم میشن

3. Top | #3
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      ببین تورو خدا کیا پرشیا دارن ! ما اونوقت باید با لیسانس بهترین دانشگاه کشور باید یه رنو اسکاتی زیر پامون باشه.
      کی به ایشون اصلا گواهینامه داده؟؟

4. Top | #4
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

bahat-ghahram
      نمایش مشخصات
      خو داره میگه تسلط نداشته دیگه!!

شایدم هل شده بجا ترمز بیشتر گاز وفشار داده
      من یبار همینجور شد البته من جلسه دوم اموزش بودم هااااا انتظاری خیلی نمیرفت اینجوری شد ولی خیلی باحال بود خودم که از خنده مردم
      الان خوبم خداروشکر
      ویرایش توسط MohadeseH_M5R : 29 تیر 1394 در ساعت 15:03

5. Top | #5
      کاربر نیمه فعال

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      موجبات شادی وخندهخداروشکر خسارت جانی نداشته
      مبادا بدوزی نگاه دلت را
      به مردم که بازار یوسف فروشی
      دراین دوره بد شدیدا گرفته

6. Top | #6
      کاربر فعال

Sheytani
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mohadeseh نمایش پست ها
      خو داره میگه تسلط نداشته دیگه!!

شایدم هل شده بجا ترمز بیشتر گاز وفشار داده
      من یبار همینجور شد البته من جلسه دوم اموزش بودم هااااا انتظاری خیلی نمیرفت اینجوری شد ولی خیلی باحال بود خودم که از خنده مردم
      الان خوبم خداروشکر

آخه اینی که رانندگی میکنه و ماشین گرفته اومده تو خیابون،یعنی چی که جای ترمز و گاز رو عوضی بگیره یا کمتر بیشتر فشار بده
      مگه بمبِ اتمه که طرز تهیه و تدارکش یادش بره با چه اعتماد بنفسی اینکارو کرد:/ خدا واسه هیشکی نیاره! اصن من اگر جای این بودم خودمو همونجا تو ماشین میکشتم تا با کسی چشم تو چشم نشم خخخخخ
      تو حالا جلسه ی دوم آموزشت بود و تاحالا ماشین سوار نشده بودی،اما از این آدمای اعتماد به نفس دیگه انتظار این خرابکاری نمیره
      مگه میشه مگه داریـــــــــم؟؟؟؟

با دلام*_*

7. Top | #7
      کاربر نیمه فعال

Sharmande
      نمایش مشخصات
      دستاورد جدید یک خانوم! اقااصلا خوب کاری کرده بازم ازاین کارا انجام بده دخترم کدوم پسر میتونه باماشین بره کلانتری؟
      آدم باش همین

8. Top | #8
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

bahat-ghahram
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط کتی ملیح نمایش پست ها
      آخه اینی که رانندگی میکنه و ماشین گرفته اومده تو خیابون،یعنی چی که جای ترمز و گاز رو عوضی بگیره یا کمتر بیشتر فشار بده
      مگه بمبِ اتمه که طرز تهیه و تدارکش یادش بره با چه اعتماد بنفسی اینکارو کرد:/ خدا واسه هیشکی نیاره! اصن من اگر جای این بودم خودمو همونجا تو ماشین میکشتم تا با کسی چشم تو چشم نشم خخخخخ
      تو حالا جلسه ی دوم آموزشت بود و تاحالا ماشین سوار نشده بودی،اما از این آدمای اعتماد به نفس دیگه انتظار این خرابکاری نمیره
      مگه میشه مگه داریـــــــــم؟؟؟؟
      نه مثلا ممکنه هل کرده
      چه میدونم
      خداروشکر اسیب جانی نداشته!!

9. Top | #9
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      مسخرس !

اومده از پارک درومده .. دور زده مستقیم اومده توی کلانتری ! به خاطر تسلط نداشتن ؟

عجب..

10. Top | #10
      کاربر فعال

Sheytani
      نمایش مشخصات

خودروی سمند سفید رنگی جمعه گذشته ساعت 14 به دلیل سرعت بالا از مسیر خود منحرف و وارد بانک سینا واقع در خیابان خیام شمالی قزوین شد.به گفته شاهدان این حادثه، سرنشینان خودروی مورد نظر دو زن بودند که به دلیل شدت حادثه، یکی از سرنشینان مجروح و به بیمارستان منتقل شد.

:troll (7):

با دلام*_*

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن