خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 28
    1. Top | #1
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات

عدالت عجیب تو تستهای کنکور

سلام دوستان دقت کردید پاسخای سوالات کنکور(مثلا همین تجربی ۹۴)درمورد عمومیا دقیقا بین ۱ و ۲ و ۳ و ۴ تقسیم شده بود؟!واقعا عجیب نیس؟
      مثلا تو چهارتادرس عمومی سه تا پاسخ ۶ تا میشدن یکی ۷ تا!
      این نکته میتونست تو عمومیا فوق العاده باشه مثلا وقتی ۶-۷ تا تست دینی گزینه ۲ بشه دیگه قطعا گزینه ۲ جواب جدیدی نخواهد بود و میشه تو گزینه هایی که بین ۲ و بقیه شک داریم ردگزینه کنیم!یا تو تست تکواژ و تعداد غلط املا و لغت و قرابت و تو c test زبان!
      فک کنم چون سوالا رفته رو کامپیوتر آماتور سازمان سنجش اینجوری دراومده!![emoji2]
      تو دروس اختصاصی هم با تقریب خوب همین وضع برقراره ولی بیشتر بدرد بچه زرنگا میخوره...
      نظرتون چیه بنظرتون میشه بهش اعتماد کرد برای کنکور ۹۵(حداقل تو دروس عمومی)؟؟آیا سالهای قبل هم همینطوری بوده؟
      با تشکر!

Sent from my Nexus 7
      مَنْ أَحْيَاهَا فَكَأَنَّمَا أَحْيَا النَّاسَ جَمِيعًا﴿32 المائدة﴾
      هر كس انساني را از مرگ رهائي بخشد چنان است كه گوئي همه مردم را زنده كرده است!

ویرایش توسط ezio auditore77 : 29 تیر 1394 در ساعت 01:57

2. Top | #2
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      همه آزمون ها گزینه ها معمولا پخش میشن.
      البته ترتیب گزینه ها در بسیاری موارد در دفترچه ها فرق دارن ( تقریبا در همه سوالات )

3. Top | #3
      کاربر باسابقه

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      اره احتمالش هست یه راهم برای اختصاصیا پیدا کن راحت کن خودتو.
      ?

4. Top | #4

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      آره اینو داداشم بهم گفته بود . مثلا شما الان تعداد پاسخ ها رو بررسی کنی می بینی که تو عمومی ها از 100 تا تست معمولا هر گزینه 25 بار در پاسخنامه تکرار شده . تو اختصاصی ها خودم نشمردم ول قاعدتا باید اینجوری باشه .
      چون یه نفر مثلا همه ی سوالا رو می زنه گزینه 1 ... در این صورت 25 تا درست داره و 75 تا غلط که اون 75 تا ، درست ها رو خنثی می کنه

5. Top | #5
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ezio auditore77 نمایش پست ها
      سلام دوستان دقت کردید پاسخای سوالات کنکور(مثلا همین تجربی ۹۴)درمورد عمومیا دقیقا بین ۱ و ۲ و ۳ و ۴ تقسیم شده بود؟!واقعا عجیب نیس؟
      این نکته میتونست تو عمومیا فوق العاده باشه مثلا وقتی ۶-۷ تا تست دینی گزینه ۲ بشه دیگه قطعا گزینه ۲ جواب جدیدی نخواهد بود و میشه تو گزینه هایی که بین ۲ و بقیه شک داریم ردگزینه کنیم!یا تو تست تکواژ و تعداد غلط املا و لغت و قرابت و تو c test زبان!
      تو دروس اختصاصی هم با تقریب خوب همین وضع برقراره ولی بشتر بدرد بچه زرنگا میخوره...
      نظرتون چیه بنظرتون میشه بهش اعتماد کرد برای کنکور ۹۵(حداقل تو دروس عمومی)؟؟آیا سالهای قبل هم همینطوری بوده؟
      با تشکر!

Sent from my Nexus 7
      با سلام اولا همیشه اینطور نیست مثلا امکان داره یک گزینه 8 تا باشه
      ثانیا شما مطمئن نیستید که اون 7 تا که مثلا گزینه 2 زدید درست باشه و امکان داره یکی دو تاش غلط باشه پس نمیشه بش اعتماد کرذ
      به وبلاگ کنکوری ما سر بزنید
      http://mmtkk.blogfa.com/
      ویرایش توسط sardare azmoon : 29 تیر 1394 در ساعت 01:39

6. Top | #6
      کاربر نیمه فعال

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      اره خب هر ساله همینجوریه باید جواب تست ها بین 4 گزینه پخش بشه البته هیچوقت به طور قطعی تعداد مشخصی رو نمیشه در نظر گرفت . اگه نکته تست زنی بلد باشی خوبه ولی خب شما باید تسلط داشته باشی حداقل رو 80 درصد سوالات نه اینکه نخونده بری دنبال چنین چیز هایی باشی . مثلا اگه پاسخ سوال 1 و 3 رو بدونی میتونی جواب سوال 2 رو با توجه به همین پخش گزینه ها یا تکنیک های دیگری حدس بزنی که احتمالش بالاست که درست باشه اما قطعیتی نداره اما خب اینجور تکنیک ها فقط واسه کسی خوبه که تسلط زیادی رو خونده هاش داشته باشه و کسی که نخونه دنبال این چیزا نره که نمره منفی میگیره

7. Top | #7
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      خدا قوت پهلووان خسته نباشی دلاور
      من از الان کتابامو جم کردم دارم روش تورو تمرین میکنم

8. Top | #8
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      تو دروس اختصاصی هم با تقریب خوب همین وضع برقراره ولی بشتر بدرد بچه زرنگا میخوره...
      با تشکر!

Sent from my Nexus 7
      این موضوع تقریبن درسته ولی شما بهتره به اینجور چیزا توجه نکنی.کنکور نامرده. بهتره به جای شانس به خودت اطمینان کنی
      دنیا جای خطرناکی برای زندگی است. نه به خاطر مردمان شرور،بلکه به خاطرکسانی که شرارتها را می بینند و کاری درمورد آن انجام نمی دهند.
      انیشتین

9. Top | #9
      کاربر نیمه فعال

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Pediii_ram نمایش پست ها
      خدا قوت پهلووان خسته نباشی دلاور
      من از الان کتابامو جم کردم دارم روش تورو تمرین میکنم
      کتاب رو جم کنی بهتره دانشگاهم کنار بزاری این روش ها واسه کسی که 80 درصد سوالات رو بلده و رو بقیه این کار رو میکنه

10. Top | #10
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      به این روش نمیشه اعتماد کرد چون ممکنه یک سال متفاوت از سال های پیش طرح بشه
      اگر خدا آرزویی در دلت انداخت
      بدان که توانایی رسیدن به آن را در تو دیده است
      :yahoo (1):

11. Top | #11
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه
      مدیر برتر

Sheytani
      نمایش مشخصات
      با تشکر!

Sent from my Nexus 7
      این چیزی که گفتید خیلی بی اساسه.اخه مگه کنکور- آزمون به اون مهمی و واقعا سرنوشت ساز- برپایه این چیزا طراحی میشه؟خودتون باورتون میشه؟!!کاملا رد ِ این فرضیه.
      کنکور که رمالی و شعبده بازی نیست.
      لطفا از ارسال همچین مطالبی خودداری کنید باعث درگیری فکری بیخود داوطلبان میشه.
      هرچند داوطلبان جدی کنکور میدونن کنکور چیزی جز تلاش و پشتکار مستمر وکنترل استرس نیست.

12. Top | #12
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      دوستان گلم؛
      من نگفتم که کلا درس مشق بزارید کنار تعطیل!(خودم ۶-۸ ساعت روزی درس میخونم مدارکشم محفوظه تو دفتر برنامه ریزیم!)
      بنظرم این روش واسه کسی که خیلی خوب درساش خونده ۱ سال قشنگ زحمت کشیده عالیه!
      فقط و فقط هم بدرد کنکور میخوره!نه قلم چی و...
      قبول دارم باید سوالات کاملا با اطمینان جواب داد بعد از این روش استفاده کرد!وگرنه اصلا کاربرد نخواهد داشت و این امر مستلزم درس خوندنه!
      مثلا خودم تو درس عربی بخش درک مطلب مشکل دارم هرچی تست میزنم رو ۲ تا سوال بازم گیر میکنم!این روش تو بعضی جاها واقعا بدردبخوره!
      به دوراز انصافه که بگیم کلا روش غلطیه و اصلا کاربرد نداره!
      درهرحال امیدوارم همیشه موفق باشید!

Sent from my Nexus 7
      مَنْ أَحْيَاهَا فَكَأَنَّمَا أَحْيَا النَّاسَ جَمِيعًا﴿32 المائدة﴾
      هر كس انساني را از مرگ رهائي بخشد چنان است كه گوئي همه مردم را زنده كرده است!

13. Top | #13
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      اگه وقت زیاد آوردید و این کار را انجام دادید مطمئن باشید دارید وقتتان را هدر میدهید
      خلاف قوانین
      ویرایش شده.

14. Top | #14
      کاربر باسابقه

Sharmande
      نمایش مشخصات
      معلومه ک هیچ استفاده ای از این روش نمیشه کردحالا ب هزار و یک دلیل
      بچسب درستو بخون پسر

و اینجایی که ایران است

15. Top | #15
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط bm3 نمایش پست ها
      کتاب رو جم کنی بهتره دانشگاهم کنار بزاری این روش ها واسه کسی که 80 درصد سوالات رو بلده و رو بقیه این کار رو میکنه
      روش؟
      خدایی به این میگین روش؟
      کسی که هشتاد زده مگه دیوونس ریسک کنه

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن