خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: مسابقه ◄آواتــــــــــار برتــــــــر ::گــــروه سوم:

رأی دهندگان
    96. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
    • شماره یک

8 8.33%
    • شماره دو

6 6.25%
    • شماره سه

11 11.46%
    • شماره چهار

11 11.46%
    • شماره پنج

29 30.21%
    • شماره شش

9 9.38%
    • شماره هفت

18 18.75%
    • شماره هشت

13 13.54%
    • شماره نه

14 14.58%
    • شماره ده

11 11.46%
    • شماره یازده

13 13.54%
    • شماره دوازده

20 20.83%
    • شماره سیزده

12 12.50%
    • شماره چهارده

17 17.71%
    • شماره پانزده

11 11.46%
    • شماره شانزده

14 14.58%
    • شماره هفده

10 10.42%
    • شماره هجده

9 9.38%
    • شماره نوزده

15 15.63%
    نظرسنجی با انتخاب چندگانه
    صفحه 3 از 6 نخستنخست ... 234 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 31 به 45 از 85
    1. Top | #31
      کاربر باسابقه

Sharmande
      نمایش مشخصات
      ای وای من دیر اومد از دستم در رفت...مسافرت بودیم

خب خب خب حالا چشم دل باز کن ک جان بینیآن چه نادیدنیست آن بینی

عدد منم ک میدونید یازدهه

حالا میرسیم ب جاهای خوبش

خصوصيات عدد (11)
      يازده در برگيرنده دو تا يك (11) است. به عبارت ديگر، يازده تمام يا بخشي از خصوصيات يك‎ها را با شدت بيشتر در بر دارد.

يازده عموماً افرادي خلاق – پرانرژي – با اراده – داراي اعتماد به نفس – و داراي نيروهاي بالقوه زياد هستند. اگر چه گاه در زندگي با مشكلات مواجه مي ‎شوند كه ممكن است نسبت به خود بي‎اعتماد شوند، اما در كل افراد موفقي خواهند بود.

يازده داراي ميدان انرژي وسيعي هستند و هرگاه تصميم به انجام كاري بگيرند، حتي در زمينه اختراع و ابداع، انرژي فوق‎ العاده ‎اي از خود نشان مي ‎دهند. زيرا ذاتاً داراي استعداد و خلاقي ذهني هستند. اما گر انرژي آنها در جهت منفي به كار بيفتد(البته منو نمیگه ها)، اثر ويرانگري خواهد داشت. به خصوص اين كه عده‎اي از اين افراد، گرايش دروني به سوي انحراف و اعتياد دارند.(همیشه یه استثنائاتی هست دیگهبعضی یازده ها هم معتاد میشن)
      يازده در وجهه مثبت، داراي افكار و ايده ‎هاي خوبي هستند و علاوه بر استعداد خلاقيت بالا، داراي انرژي شفابخش نيز مي‎ باشند. آنان هرگاه در امور از خود پايداري نشان دهند، علاوه بر استعداد معمول، از قوه الهام نيز برخوردار مي ‎شوند.(خلاصش کردم حالا)
      راستی حرف=عمل

ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ــــــــــــــــــ
      هــــــــر کی رای نده با این سرسره محشور شه

گــــــــــروه 4 عدد 11

ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــ
      عایا میدانید بازیکن شماره 11، ستاره برزیلی بارسلونا(نیمار) در گروه چهارم جام باشگاه های اروپا در یک بازی 4 گل زد و هت ریک کرد؟؟

پ.ن:این فقط یک شعار تبلیغاتیست و حاصل تراوشات ذهنی تبلیغ کننده است
      گروه 4 شماره 11

و اینجایی که ایران است

2. Top | #32
      کاربر باسابقه

Sharmande
      نمایش مشخصات
      آیا میدانید طبق اخرین دستاورد های دانشمندان کسانی ک به شماره 11 رای میدهند...بخصوص اگر در گروه چهارم باشد(دکترا میگن اینطوری تاثیرش بیشتره!ب حق چیزای ندیده)عمر طولانی تری دارن و همسر مناسب تری پیدا میکنند؟؟ایا میدانید این افراد ضربان قلبی منظم و فشار خونی متعادل(حتی اگر از بدنشان کورتیزول ترشح شود)و همچنین وزنی ایده آل خواهند داشت؟؟راستی عمه شان هم مجهز ب یک دستگاه دایورتر میشود!
      !خدایی میدونستید؟؟باور نمیکنید؟؟
      قطعا امتحان کردن بهترین راه است

و اینجایی که ایران است

3. Top | #33
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      چه هیجان انگیز...
      دم همه رای دهندگان گرم...حالا چه به بقیه دوستان رای بدن چه به من فرقی نداره مهم اینه که ارزش گذاشتن و به خاطر جمیع شرکت کنندگان اومدن رای دادن...

4. Top | #34
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      گروه 1 هستم

رای بدید پلیز گناه دالما

111111111111%D8%B2%D8%B2%D8%B2%D8%B2%D8%B2%D8%B2%D8%B2%D8%B2%D8%B2%D8%B2%D8%B2%D8%B2%D8%B2%D8%B2.jpg

5. Top | #35
      کاربر باسابقه

Sharmande
      نمایش مشخصات

عدد منم ک میدونید یازدهه

حالا میرسیم ب جاهای خوبش

خصوصيات عدد (11)
      يازده در برگيرنده دو تا يك (11) است. به عبارت ديگر، يازده تمام يا بخشي از خصوصيات يك‎ها را با شدت بيشتر در بر دارد.

يازده عموماً افرادي خلاق – پرانرژي – با اراده – داراي اعتماد به نفس – و داراي نيروهاي بالقوه زياد هستند. اگر چه گاه در زندگي با مشكلات مواجه مي ‎شوند كه ممكن است نسبت به خود بي‎اعتماد شوند، اما در كل افراد موفقي خواهند بود.

يازده داراي ميدان انرژي وسيعي هستند و هرگاه تصميم به انجام كاري بگيرند، حتي در زمينه اختراع و ابداع، انرژي فوق‎ العاده ‎اي از خود نشان مي ‎دهند. زيرا ذاتاً داراي استعداد و خلاقي ذهني هستند. اما گر انرژي آنها در جهت منفي به كار بيفتد(البته منو نمیگه ها)، اثر ويرانگري خواهد داشت. به خصوص اين كه عده‎اي از اين افراد، گرايش دروني به سوي انحراف و اعتياد دارند.(همیشه یه استثنائاتی هست دیگهبعضی یازده ها هم معتاد میشن)
      يازده در وجهه مثبت، داراي افكار و ايده ‎هاي خوبي هستند و علاوه بر استعداد خلاقيت بالا، داراي انرژي شفابخش نيز مي‎ باشند. آنان هرگاه در امور از خود پايداري نشان دهند، علاوه بر استعداد معمول، از قوه الهام نيز برخوردار مي ‎شوند.(خلاصش کردم حالا)
      راستی حرف=عمل

ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ــــــــــــــــــ

گــــــــــروه 4 عدد 11

ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــ
      عایا میدانید بازیکن شماره 11، ستاره برزیلی بارسلونا(نیمار) در گروه چهارم جام باشگاه های اروپا در یک بازی 4 گل زد و هت ریک کرد؟؟

گروه 4 شماره 11
      ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــ
      آیا میدانید طبق اخرین دستاورد های دانشمندان کسانی ک به شماره 11 رای میدهند...بخصوص اگر در گروه چهارم باشد(دکترا میگن اینطوری تاثیرش بیشتره!ب حق چیزای ندیده)عمر طولانی تری دارن و همسر مناسب تری پیدا میکنند؟؟ایا میدانید این افراد ضربان قلبی منظم و فشار خونی متعادل(حتی اگر از بدنشان کورتیزول ترشح شود)و همچنین وزنی ایده آل خواهند داشت؟؟راستی عمه شان هم مجهز ب یک دستگاه دایورتر میشود!
      !خدایی میدونستید؟؟باور نمیکنید؟؟
      قطعا امتحان کردن بهترین راه است

ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ــــــــــــــــــــــــ
      وای وای وای حالا هی از من اصرار از شما انکار نتیجه شم میشه این

ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ
      نکته ی اخر اینکه اینا فقط برا خندس حداقلش اینه ک 80%برا خندس وگرنه فردا پس فردا نتایج میاد من حتی دیگه ب سایت هم نمیام ک بخوام تو فینال شرکت کنم و اول شم...بعدشم خودتون میدونید یه کارت شارژ اینهمه دوندگی نمیخواد...

و اینجایی که ایران است

6. Top | #36
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات

شماره 3 گروه 1

0.jpg

7. Top | #37
      کاربر نیمه فعال

khejalati
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط علی پاتر نمایش پست ها

عدد منم ک میدونید یازدهه

حالا میرسیم ب جاهای خوبش

خصوصيات عدد (11)

راستی حرف=عمل

گــــــــــروه 4 عدد 11

گروه 4 شماره 11
      ماشالله عجب حوصله ای داری واقعا تاثیرداره؟!
      توهمه پستها داداش خخخخ باورکن مصرف نتت ازشارژی که میدن میزنه بالاتر..اینترنت نامحدوده ای کلک ایوالله خخخخ
      میگم اول شووجدانی وگرنه آبرومون میره ها خخخ
      بازمــــانده ..

8. Top | #38
      کاربر حرفه ای

daram-mimiram
      نمایش مشخصات
      آقا با زبون خوش رای میدی یا بیام؟

9. Top | #39
      کاربر باسابقه

Sharmande
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط hasti-p نمایش پست ها
      ماشالله عجب حوصله ای داری واقعا تاثیرداره؟!
      توهمه پستها داداش خخخخ باورکن مصرف نتت ازشارژی که میدن میزنه بالاتر..اینترنت نامحدوده ای کلک ایوالله خخخخ
      میگم اول شووجدانی وگرنه آبرومون میره ها خخخ
      تازه اپدیت هم کردم
      گفتم ک واسه اول شدن نبودحتی حاضرم اگه شارژ بگیرم بدم ب یکی از بچه ها یا حتی خودت...
      اینترنتمم محدوده
      تاثیر هم ندارهقبل اومدنم هم 13 رای داشتم الان هم همون 13 رای رو دارم...اینم از مرامه اون 13 نفره ک بی تبلیغ منو میخوان

و اینجایی که ایران است
      ویرایش توسط علی پاتر : 29 تیر 1394 در ساعت 03:16

10. Top | #40
      کاربر نیمه فعال

khejalati
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط amir.h نمایش پست ها
      آقا با زبون خوش رای میدی یا بیام؟
      نیاخخخخخ برونظرسنجیوبنگاه بهت رای دادم دیگه البته به۲تای دیگه هم دادم نمیگم ریامیشه
      بازمــــانده ..

11. Top | #41
      کاربر نیمه فعال

khejalati
      نمایش مشخصات
      تازه اپدیت هم کردم
      گفتم ک واسه اول شدن نبودحتی حاضرم اگه شارژ بگیرم بدم ب یکی از بچه ها یا حتی خودت...
      اینترنتمم محدوده
      تاثیر هم ندارهقبل اومدنم هم 13 رای داشتم الان هم همون 13 رای رو دارم...اینم از مرامه اون 13 نفره ک بی تبلیغ منو میخوان
      باباجدی نگیربیخیال دی
      جدی ایوالله پس میرم منم تبلیغتوبکنم اخه داداشم شارژومیده من اغا بسمالله من امادم
      رای همه ما11
      بازمــــانده ..

12. Top | #42
      کاربر باسابقه

Sharmande
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط hasti-p نمایش پست ها
      باباجدی نگیربیخیال دی
      جدی ایوالله پس میرم منم تبلیغتوبکنم اخه داداشم شارژومیده من اغا بسمالله من امادم
      رای همه ما11
      ای بابا اصلن هرکی ب من رای بده خرهمن همون 13 رای ــمو دوس دارم

و اینجایی که ایران است

13. Top | #43
      کاربر نیمه فعال

khejalati
      نمایش مشخصات
      ای بابا اصلن هرکی ب من رای بده خرهمن همون 13 رای ــمو دوس دارم
      وانه من روحرفت حساب کردم ،نچ اصلا نمیشه توبایدرای بیاری
      علی پاتروقولش ،شنیدم سرت بره قولت نمیره دی:--)
      اخ نگوسیزده یاد خودم افتادم خخخخخ منوببین چه بیخیالم
      بازمــــانده ..

14. Top | #44
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      دوستان ؛ هم اکنون نیازمند یاری سبزتان هستیم

ایمـــان دارم! کــه قشنـگـتــرین عشــق

نگــاه مهــربـــان خــداونـــد بـه بنـدگـانـش اســت . . . زنـــدگــی را بـــه او بســــپار . . .

و مطـمئـــن بـــاش که تــا وقتـــی کــه پشتــت بــه خـــدا گــرم اســت

تمـــام هــراس هـــای دنیـــا خـنـــده داراســت ...

15. Top | #45
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

نمایش مشخصات

بی زحمت گروه اول شماره هشت

صفحه 3 از 6 نخستنخست ... 234 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن