خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 3 12 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 39
    1. Top | #1
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات

شیمی جمع بندی

سلام
      میشه یه کتاب خیلی خلاصه و در عین حال جامع برا شیمی برا دوران جمع بندی معرفی کنید ؟؟؟؟؟؟؟
      اشکهایی که پس از هر شکست میریزیم همان عرقهایی است که برای پیروزی نریخته ایم .

2. Top | #2
      کاربر انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط armin نمایش پست ها
      سلام
      میشه یه کتاب خیلی خلاصه و در عین حال جامع برا شیمی برا دوران جمع بندی معرفی کنید ؟؟؟؟؟؟؟
      مگه وقتی شیمی خوندی خلاصه نویسی نکردی؟اگه این کارو کردی اون بهترین منبع واسه ی دوران جمع بندی هستش.اگه هم این کار رو نکردی میتونی یه کتاب تست تهیه کنی (مثل آبی قلم چی) از درس نامه اول هر فصل به عنوان خلاصه درس استفاده کنی.بعدش که تستهای فصل رو بزنی متوجه میشی که از هر نکته کجا باید استفاده کنی.

3. Top | #3
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      سلام
      سلام منکه کتاب اخرشیمی(مهروماه)رودارم کتاب خوبیه....قیمتشم مناسبه......

4. Top | #4
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات

Smile

نقل قول نوشته اصلی توسط eli.naz نمایش پست ها
      مگه وقتی شیمی خوندی خلاصه نویسی نکردی؟اگه این کارو کردی اون بهترین منبع واسه ی دوران جمع بندی هستش.اگه هم این کار رو نکردی میتونی یه کتاب تست تهیه کنی (مثل آبی قلم چی) از درس نامه اول هر فصل به عنوان خلاصه درس استفاده کنی.بعدش که تستهای فصل رو بزنی متوجه میشی که از هر نکته کجا باید استفاده کنی.
      ممنون از راهنماییت
      متأسفانه خلاصه نویسی نکردم . فکر نکنم درسنامه های قلم چی جامع باشه !

5. Top | #5
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط **Aynaz** نمایش پست ها
      سلام منکه کتاب اخرشیمی(مهروماه)رودارم کتاب خوبیه....قیمتشم مناسبه......
      خلاصه نویسی هاشو خوب نوشته ؟ جامع و کامله ؟؟؟
      من خودم از مهروماه انتشارات لقمه اش شیمی رو دارم ولی اونقده خوب خلاصه نویسی نکرده .

6. Top | #6
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      خلاصه نویسی هاشو خوب نوشته ؟ جامع و کامله ؟؟؟
      من خودم از مهروماه انتشارات لقمه اش شیمی رو دارم ولی اونقده خوب خلاصه نویسی نکرده .
      اره لقمشوهم دارم هم براتصاویرش هم برامتنش........منکه ازش خیلی خوشم میاد اطلاعات خیلی اضافه ننداره درحده کتابه خوب میفهمونه....یعنی بعده اینکه کتابو خوندی بیایو اونوبخونی خیلی کارسازه........اخره هر فصل هم چنتا تست کنکورگذاشته ازنظرمنکه فوق العادس حالا خودتون میدونین............

7. Top | #7
      پاسخگوی ارشد

نمایش مشخصات
      سلام
      بهترین حالت مرور، مرو خلاصه های خودتون هسش اگه ننوشتین از اون کتابی که خوندین برین از همون بخونین ولی این بار زیر نقاط مهم و کلیدی خط بکشین. در ضمن مهر و ماه خوبه ولی خلاصه هاش واسه کسیی خوبه که مطالب کتاب رو نتونسته خوب یاد بگیره.

8. Top | #8
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      دوستان از کسایی که کتابای فیل شیمی رو دارن درخواست می نمونم که لطف کنن یه فصل کوتاهشو کامل عکس بگیرن بذارن اینجا(حالا یه فصل هم نه4-5تا عکس)
      آخه من رفتم کتابفروشی میگه بخوای برات میاریم میگم میخوام اول ببینمش

میترسم بخرم مثل همون بقیه کتاباش باشه آخه کتابای تست و آموزشش که عین همن میگم شاید اینم رفتن تو ویراستاری کتاب یه کاری کردن که کم حجم بشه
      حالا میخوام ببینمش که بدونم ارزش خریدن داره یا نه
      پیشاپیش ممنون

9. Top | #9
      کاربر باسابقه

Tajob
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط استاد مشمولی نمایش پست ها
      بهترین حالت مرور، مرو خلاصه های خودتون هسش اگه ننوشتین از اون کتابی که خوندین برین از همون بخونین ولی این بار زیر نقاط مهم و کلیدی خط بکشین. در ضمن مهر و ماه خوبه ولی خلاصه هاش واسه کسیی خوبه که مطالب کتاب رو نتونسته خوب یاد بگیره.
      کسی که مطالب رو کامل یاد گرفته کدام کتاب جمع بندی رو بخره؟
      من مهر و ماه دارم و خیلی هم خوب هستش چون 85 تا 90 درصد مطابقت کنکور هم داره

​انجام تمامی خدمات پرینتر سه بعدی

10. Top | #10
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط M o h a m m a d نمایش پست ها
      دوستان از کسایی که کتابای فیل شیمی رو دارن درخواست می نمونم که لطف کنن یه فصل کوتاهشو کامل عکس بگیرن بذارن اینجا(حالا یه فصل هم نه4-5تا عکس)
      آخه من رفتم کتابفروشی میگه بخوای برات میاریم میگم میخوام اول ببینمش

میترسم بخرم مثل همون بقیه کتاباش باشه آخه کتابای تست و آموزشش که عین همن میگم شاید اینم رفتن تو ویراستاری کتاب یه کاری کردن که کم حجم بشه
      حالا میخوام ببینمش که بدونم ارزش خریدن داره یا نه
      پیشاپیش ممنون
      بفرما:
      http://s5.picofile.com/file/8108372468/1.jpg
      http://s5.picofile.com/file/8108374984/2.jpg
      http://s5.picofile.com/file/8108375618/3.jpg
      http://s5.picofile.com/file/8108376584/4.jpg
      http://s5.picofile.com/file/8108377084/5.jpg
      http://s5.picofile.com/file/8108377718/6.jpg
      از فصل سه هم یکی گذاشتم.
      راستی من همه رو ادیت کردم درست بود نمیدونم چرا همشون الان کج شده!سیوش کن بعد خودت اونجا اوکیش کن

11. Top | #11
      همکار سابق انجمن

نمایش مشخصات
      دوستان عزیز کتابای جمع بندی زیاد به درد نمی خورن در حالت کلی خودتون و معلمی که به شما درس میده باید براتون جمع بندی انجام بده

12. Top | #12
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      خود اقای بازرگانی گفته و پشت کتاب های فیل نوشته:

داوطلبی که 20 خرداد میخواد شیمی رو شروع کنه برا کنکور! و اونی که میخواد رتبه تک رقمی بیاره این کتابا مناسب ان!

ولی گه کتاب های تست مبتکران رو کار کنین بعد برای خلاصه از این کتابا استفاده کنید عالی میشه! فقط کافیه ورق بزنین و مطالب تو ذهنتون باز سازی بشه! ای یه کیفی میده.

13. Top | #13
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      فیل بهتره یا چکیده ی تخته سیاه یا سیب مهر و ماه واسه شیمی ؟:yahoo (4):

موندم بین این 3 تا مثه چیز:yahoo (4):فیل که زیاده انگار:yahoo (4):مهر و ماه و چکیده هم نمیدونم:yahoo (4):

جون هر کی میپرستید بیاید سریع راهنماییم کنید کدومو بگیرم:yahoo (4):

14. Top | #14
      کاربر باسابقه

Maghror
      نمایش مشخصات
      ولی کاش خودت ی چیزی برا این دوران نوشته بودی
      من برا شیمی ک هیچ؛برا زیست!و فیزیک هم نوشتم حتی
      کل شیمی دوم و سوم شده 20 صفحه ک فکر نکنم هیچ جزوه ای بتونه جای اون رو برام پرکنه
      تمام نکات تستی به همراه نکات مهم ک احتمال قریب ب یقین تو کنکور میدن حتما+کل مباحث و مطالب نموداری کتاب
      +جمع بندی مهر و ماه دارم ولی لا اقل من خوشم نیومد ریاضی جمع بندی خیلی جالبه ها ولی فیزیک و شیمی چنگی ب دل نمیزنه:yahoo (3):

15. Top | #15
      کاربر باسابقه

Maghror
      نمایش مشخصات
      دوم و سومش تکمیله
      سال چهارم هم یکی دو روزه تموم میشه
      عیب نداره
      اگه خطم رو بتونی بخونی!جمعه این هفته برات pdfمیکنم میفرستم
      فقط آیدی یاهویی نیمبازی چیزی

صفحه 1 از 3 12 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن