خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 16 به 30 از 39
    1. Top | #16
      کاربر باسابقه

Tajob
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط rezagmi نمایش پست ها
      ولی کاش خودت ی چیزی برا این دوران نوشته بودی
      من برا شیمی ک هیچ؛برا زیست!و فیزیک هم نوشتم حتی
      کل شیمی دوم و سوم شده 20 صفحه ک فکر نکنم هیچ جزوه ای بتونه جای اون رو برام پرکنه
      تمام نکات تستی به همراه نکات مهم ک احتمال قریب ب یقین تو کنکور میدن حتما+کل مباحث و مطالب نموداری کتاب
      +جمع بندی مهر و ماه دارم ولی لا اقل من خوشم نیومد ریاضی جمع بندی خیلی جالبه ها ولی فیزیک و شیمی چنگی ب دل نمیزنه:yahoo (3):
      بزار تو سایت ما هم استفاده کنیم از این جزوات طلایی ممنون

​انجام تمامی خدمات پرینتر سه بعدی

2. Top | #17
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      هنوز وقت داری یه کتاب خوب بخر بشین نگاه کن.

3. Top | #18
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      من جای تو بودم مبتکران میگرفتم.

4. Top | #19
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      سلام
      یه سوال داشتم گفتم همین جا بپرسم تایپیک جدید نزنم
      کسی کتاب فیل شیمی پیش دانشگاهی رو داره ؟؟
      میگن جحمش خیلی غیر طبیعی زیاده آره ؟ میگن حجمش از شیمی 2 و 3 خیلی بیشتره.
      همینطوره واقعا ؟ مثل فیل 2 و 3 خوب هست ؟

5. Top | #20
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Amirkhan01 نمایش پست ها
      سلام
      درسته حجمش نسبت به دوم و سوم بیشتره258 صفحه هست
      ولی سریع میشه خوندش
      خوب هم هست

6. Top | #21
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط amirkhan01 نمایش پست ها
      سلام

با سلام

ببین امیر خان متناسب با حجم کتاب درسی پیش فیل نه کم گفته و نه زیاد.

من فیل رو با دی وی دی هاش نگاه کردم. یعنی هر چی تو دی وی دی میگه اونجا نوشته شده و حتی تمرین ها هموناس که خیلی از این بابت متشکر خدا و بندش اقای بازرگانی هستیم. چون زحمت جزوه نویسی رو برداشته.

حجمش زیاده ولی اگه بهش تسلط پیدا کنی توی تست های خود کتاب مبتکران خیلی گیر نمیکنی تست های vit رو خیلی روون میتونی بزنی اونم با سرعت برق اسا.

به نظر من اگه میخوای شیمی رو ان شا الله بالای 80 یا حتی 90 بالا بزنی از هفته اینده روزی یه فیل رو تموم کن. هفته 4هم بزار روی هر 4تا و فقط تست کنکور بزن. قول شرف میدم تست ها رو مث اره برقی پاره پاره میکنی.

و من الله التوفیق......

التماس دعای فرج.....

7. Top | #22
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      من خودم کتاب های فیل شیمی هر سه تاش رو دارم کتاب های خوبی هستند فقط به شرطی که حتما تست اضافی هم بزنید و کتاب به خونید تا بهترین نتیجه رو از این کتاب ها بگیرید

8. Top | #23
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Amirio نمایش پست ها
      با سلام

ببین امیر خان متناسب با حجم کتاب درسی پیش فیل نه کم گفته و نه زیاد.

من فیل رو با دی وی دی هاش نگاه کردم. یعنی هر چی تو دی وی دی میگه اونجا نوشته شده و حتی تمرین ها هموناس که خیلی از این بابت متشکر خدا و بندش اقای بازرگانی هستیم. چون زحمت جزوه نویسی رو برداشته.

حجمش زیاده ولی اگه بهش تسلط پیدا کنی توی تست های خود کتاب مبتکران خیلی گیر نمیکنی تست های vit رو خیلی روون میتونی بزنی اونم با سرعت برق اسا.

به نظر من اگه میخوای شیمی رو ان شا الله بالای 80 یا حتی 90 بالا بزنی از هفته اینده روزی یه فیل رو تموم کن. هفته 4هم بزار روی هر 4تا و فقط تست کنکور بزن. قول شرف میدم تست ها رو مث اره برقی پاره پاره میکنی.

و من الله التوفیق......

التماس دعای فرج.....
      رفيق ما كه نشستيم فيل شيمي دو و سه رو خونديم پيشرفت عجيبي كرديم واقعا
      كتابش خيلي عاليه
      منتها فيل پيش رو نگرفتم
      ولي شما ميگي روزي يه فيل رو تموم كن نميشه ها !! فك كنم ميخواستي بگي هفته اي يه فيل رو تموم كن
      باشه احتمالا فيل پيش رو هم ميگيرم

9. Top | #24
      کاربر فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      من خودم مبتکران کتاب اصلیشو میخوندم و حاشیه نویسی میکردم واس درسنامه هاش ...

بخاطر همین زیاد به جمع بندی خاصی احتیاج ندارم ....

ولی فیل هم عالیه در حد تیم ملی ...... البته تستایی که اورده بیشتر جمله ای داده از کنکورا ... مثلا میگه این جمله درسته یا درست نیست ...

مهر و ماه تو یه کتاب همه رو اورده .... تستای آخرش خوبه که همه جدیدا و درسنامه هاش هم خیلی زیادی دیگه خلاصه گفته من خوشم نمیاد ...

هرجا که هستید و هر چه که هستید بخاطر آن است که خودتان خواسته اید!!!

10. Top | #25
      همکار سابق انجمن

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      سیب مهر و ماه
      تالار کاملا تخصصی شیمی (المپیاد و کنکور)
      http://iroch.ir

iroch.ir/forum

11. Top | #26
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      بچه ها من یه جزوه دارم ازپارسال که حجمش درحدود 300-400 صفحس وتوش یه سری از نکات تست ها رو حاشیه نویسی کردم واقعا نمیدونم که تومدت کم باقیمونده اونو دوباره دوره کنم یا فیل مبتکران بگیرم وایا میرسم فیلو تموم کنم؟یا جزوه بخونم تو جزوم تقریبا همه سوالات تیپ وجود داره ولی میترسم امسال سوالای غیر تیپ بیاد از چه منبعی استفاده کنم؟

12. Top | #27
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      هيچي جزوه همايش كنكور بازرگاني نميشه برا جمع بندي
      فيل حجمش خيلي زياده

Sent from my iPhone 5s using Tapatalk

13. Top | #28

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط nik نمایش پست ها
      بچه ها من یه جزوه دارم ازپارسال که حجمش درحدود 300-400 صفحس وتوش یه سری از نکات تست ها رو حاشیه نویسی کردم واقعا نمیدونم که تومدت کم باقیمونده اونو دوباره دوره کنم یا فیل مبتکران بگیرم وایا میرسم فیلو تموم کنم؟یا جزوه بخونم تو جزوم تقریبا همه سوالات تیپ وجود داره ولی میترسم امسال سوالای غیر تیپ بیاد از چه منبعی استفاده کنم؟
      دوست عزیز ی چیزی هس ب اسم حافطه تصویری!!!!ممکنه شما صد صفحه رو چون زیاد خوندی سریع ب ذهنت بیاد و سه سوت جزوتو مرور کنی....ولی فیل شیمی چون واست تازگی داره هر ورقشو کلی طول بکشه....

اگه جزوتو خوب قبلا کارکردی و همونجور میگم سریع ورقش میزنی ک همونو بخون و خرج الکیم نکن ولی اگه خوب نخوندی با اصلا نخوندی ک بیخیالش شو و همون فیلو بخون.....

فیل اگرچه اسمش جم بندیه ولی واقعن کامله و فرضو بر این گذاشته خانندش تا بحال هیچی نخونده!!!

*** هرسال کنکور میاد ی چیزو جدید اراعه میده!و مطمعنن 93 ادبیات سوالا با 92 فرق خاهند داشت اما کلیاتش همونه!پس نگران نباش و مفهومی یاد بگیر.....

14. Top | #29
      کاربر فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط sina نمایش پست ها
      دوست عزیز ی چیزی هس ب اسم حافطه تصویری!!!!ممکنه شما صد صفحه رو چون زیاد خوندی سریع ب ذهنت بیاد و سه سوت جزوتو مرور کنی....ولی فیل شیمی چون واست تازگی داره هر ورقشو کلی طول بکشه....

اگه جزوتو خوب قبلا کارکردی و همونجور میگم سریع ورقش میزنی ک همونو بخون و خرج الکیم نکن ولی اگه خوب نخوندی با اصلا نخوندی ک بیخیالش شو و همون فیلو بخون.....

فیل اگرچه اسمش جم بندیه ولی واقعن کامله و فرضو بر این گذاشته خانندش تا بحال هیچی نخونده!!!

*** هرسال کنکور میاد ی چیزو جدید اراعه میده!و مطمعنن 93 ادبیات سوالا با 92 فرق خاهند داشت اما کلیاتش همونه!پس نگران نباش و مفهومی یاد بگیر.....
      ایول ...زدی وسط خال .... آخه چه کاریه ؟؟؟ یه کتاب کامل بخونی بعد بری یه چی واس جمع بندی بخونی ؟؟؟ که کلا تا بیای با شکل و شمایل کتابه جدید آشنا بشی خودش کلی طول میکشه !!!!
      هرجا که هستید و هر چه که هستید بخاطر آن است که خودتان خواسته اید!!!

15. Top | #30
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      جمع بندی مهروماه

صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن