سلام من سال گذشته در كامپيوتر و IT رتبه اي حدود 5000 گرفتم(هرچند حدود 2 ماه بشتر مطالعه جدي نداشتم) حالا امسال براي آخرين بار شروع به مطالعه كرده ام. اصلا اميدي هست؟ من كلاس آمار ، معماري و نظريه نوشتم.و در هيچ آزموني ثبت نام نكردم. (البته به هيچ كدام از دروس رياضي تسلط كامل ندارم.) 1)اين ترتيب كلاسي برايم مفيد است يا كلا بيهوده ست؟ آزمون چي؟ 2)به برنامه ريزي درسي لازم دارم. مي تونيد راهنماييم كنيد يا حتي المقدور برنامه اي برام تدوين كنيد؟ 3)با مطالعه خلاصه هايي كه براي آزمون پارسال نوشته بودم شروع كردم، بعدش چي بايد بخونم؟ كتاب تست؟ ممنون ميشم راهنماييم كنيد.
پاسخ : سلام با تلاش و برنامه هميشه اميد به قبولي وجود داره. 1- ترتيب كلاس ها معماري و نظريه خوبه ولي آمار شايد خيلي تاثير گذار نباشد. البته بستگي به شما دارد اگر فصل هاي آخر آمار را مطالعه كنيد و تست هاي آن را حل كنيد و در سر كلاس اشكالات خودتون رو در اين قسمت ها رفع كنيد مي تونيد از اين درس نتيجه بگيريد. 2 و 3- براي برنامه ريزي ابتدا درس ها را اولويت كنيد و سپس نسبت به اولويت برنامه ريزي كنيد. حتما تست زدن را از ابتدا همراه با مطالعه درس ها شروع كنيد. اولويت بندي را در پيغام هاي قبل توضيح دادم ميتونيد از اون استفاده كنيد. موفق باشيد.