خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 2 از 2
    1. Top | #1
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات

فروش کتب کمک درسی به قیمت 50 درصد قیمت اولیه+ هدیه فوق ویژه برای خریدار

سلام من دیدم بچها کتاباشونو اینجا میفروشن منم به جای اینکه برم جمعه بازار بفروشم گفتم اینجا بفروشم راحت تره وضعیت کلی کتاب ها رو اخر صفحه گذاشتم مثل ظاهر و سالم بودن و... در ضمن بیشتر کتابام چاپشون قدیمیه تقریبا اما قیمتش خیلی پایینه میصرفه من قصدم فقط پول فروش این کتاب هارو میخوام با پولش چنتا کتاب جامع بخرم همین

پول پست با خود خریداره
      untitled.jpgاینم لیست کتابا با قیمتش

1.jpg2.jpg3.jpg
      نکات راجب کتابها:
      زیست1 قلم چی جلد شده اما نو نو هست بوی نو هنوز میده
      زیست2 قلم چی هم کاملا نو هست بوی نو میده
      زیست1 خیلی سبز استفاده نشده اصلا و فیزیک مبتکرانا همشون بدون استفاده هستن فقط شیمی گاج استفاده شده و گاج کار فیزیک هم توش نوشته شده بقیه نو هستن

و هدیه ویژه ای که گفتم اینه که هرکی بالای 60 هزار تومان کتاب بخره من بهش این هدایا رو کاملا رایگان اند همراه کتب خریداری شده ارسال میشوند. اگه همشو هم بخره چه بهتر یه لقمه زبان مهرو ماه هم بهش میدم اضافه بر هدایا(پک گام اول به صورت دو پک هست که ارسال میشه حاوی dvd های اموزشی موسسه که خریداری کرده بودم قبلا به صورت رایگان براتون میفرستم)
      اینم هدایا ویژه
      1.jpg2.jpg
      در ضمن تمامی کتاب های اخر مهرو ماه که برای امتحان نهایی هست هم میفرستم کامل

تصاوير کوچک فايل پيوست تصاوير کوچک فايل پيوست 2015-07-18-01.40.21.jpg   2015-07-18-01.40.36.jpg   2015-07-18-02.03.16.jpg   1.jpg  

2. Top | #2
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      کتاب زیست1 خیلی سبز چاپ 92 قیمت پشت:15900 قیمت من:7500 اضافه شد

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن