خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 18
    1. Top | #1
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات

سوال درمورد نفرات برتر قلمچی

سلام دوستان.
      بنظره من یکی از نفاظ ضعف قلمچی همین عدم رعایت حفظ حریم شخصی دانش اموزاشه. مثلا تو قسمت نفرات برتر ازمونهاش عکس و اسم و فامیل طرف رو کلا گذاشته. اینکار واسه بعضیا انگیزه بخشه واسه یه بدبخت فلک زده ایم مثه من که میخواد دوباره بعد از 4 سال کنکور بده یه عامل ضد انگیزه ! اخه من اصن نمیخوام کسی بفهمه دوباره دارم کنکور میدم.
      حالا ما که هنوز نه نفر برتری شدیم نه رتبه برتر شدیم نه چیزی ولی کلا راهی نیست که با نمایندگی قلمچی شهرمون صحبت کنم بگم حتی فرضا اگه تو کشورم اول شدم خواهشا تو سایت قرار ندین ؟

پ.ن: خودم که فک میکنم نمیشه

2. Top | #2
      کاربر فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      اگر شما با همچین چیزاییی روحیتون رو میبازید خب به سایت کانون که میرید به بخش نفرات برتر نرید تا انگیزتون خراب نشه
      پیری دوره ی تثبیت خوی هاست .تغییر را از همین الان شروع کن

3. Top | #3
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط aminreza_star نمایش پست ها
      سلام دوستان.
      بنظره من یکی از نفاظ ضعف قلمچی همین عدم رعایت حفظ حریم شخصی دانش اموزاشه. مثلا تو قسمت نفرات برتر ازمونهاش عکس و اسم و فامیل طرف رو کلا گذاشته. اینکار واسه بعضیا انگیزه بخشه واسه یه بدبخت فلک زده ایم مثه من که میخواد دوباره بعد از 4 سال کنکور بده یه عامل ضد انگیزه ! اخه من اصن نمیخوام کسی بفهمه دوباره دارم کنکور میدم.
      حالا ما که هنوز نه نفر برتری شدیم نه رتبه برتر شدیم نه چیزی ولی کلا راهی نیست که با نمایندگی قلمچی شهرمون صحبت کنم بگم حتی فرضا اگه تو کشورم اول شدم خواهشا تو سایت قرار ندین ؟

ضمن اینکه باهاتون موافقم که نباید به این راحتی حریم خصوصی افراد افشا بشه ,اما اینجوری که بنده از طریق یکی از دوستان مطلع شدم همون اول ثبت نام ازتون امضا میگیرن وبا اون امضا این حق رو بهشون میدی که در صورت موفقیتت , از جناب عالی در جهت بهبود تبلیغات شون هرگونه مصاحبه اعم از عکس و گزارش....بعمل بیارن پس این درخواست جناب عالی به نظرم منتفی میاد.
      خودت رو درگیر این چیزا نکن , راهت رو برو , تو این یک سال هم سعی کن خیلی عذر میخوام کر باشی و خیلی چیزا رو نشنوی , به هدفت فکر کن , بیخیال هرسازی که دیگران میخوان برات بنوازن

4. Top | #4
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط aliseydali نمایش پست ها
      اگر شما با همچین چیزاییی روحیتون رو میبازید خب به سایت کانون که میرید به بخش نفرات برتر نرید تا انگیزتون خراب نشه
      منظور منو متوجه نشدین
      من نگفتم وقتی تو قسمت نفرات برتر میرم بی انگیزه میشم
      یکبار دیگه پست اول منو بخونین واضحه چی گفتم
      نقل قول نوشته اصلی توسط yaghma نمایش پست ها
      ضمن اینکه باهاتون موافقم که نباید به این راحتی حریم خصوصی افراد افشا بشه ,اما اینجوری که بنده از طریق یکی از دوستان مطلع شدم همون اول ثبت نام ازتون امضا میگیرن وبا اون امضا این حق رو بهشون میدی که در صورت موفقیتت , از جناب عالی در جهت بهبود تبلیغات شون هرگونه مصاحبه اعم از عکس و گزارش....بعمل بیارن پس این درخواست جناب عالی به نظرم منتفی میاد.
      خودت رو درگیر این چیزا نکن , راهت رو برو , تو این یک سال هم سعی کن خیلی عذر میخوام کر باشی و خیلی چیزا رو نشنوی , به هدفت فکر کن , بیخیال هرسازی که دیگران میخوان برات بنوازن
      بله فرمایش دوستتون کاملا صحیح بوده تو همون فرم ثبت نام دقیقا این بند ذکر شده هست و با امضا کردنمون تاییدش میکنیم. اخه بحث من یه مقدار متفاوته اگر خدای نکرده یکی از دوستان یا اشنایان عکس و فامیل منو ببینه بدجور لو میرم
      اون زمان یه خالی واسه همه بستیم الان مثه چی تو گل گیر کردیم

گزینه 2 خداروشکر حریم خصوصیت رو افشا نمیکنه ولی قلمچی 3 تا مزیت واقعا عالی نسبت به گزینه دو داره :
      1. جامعه اماری بالا
      2. ترازهایی که میده واقعا عالین و میتونی از روی ترازات نتیجه خودت رو پیش بینی کنی
      3. برنامه ریزی خوب و تعداد ازمون زیاد

5. Top | #5
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      دقیقا من یکی برای همین حریم خصوصی نرفتم قلمچی.
      فکرش رو بکن با 24 سال سن عکسمون و اسم فامیل و نام پدرمون رو بزارن لای 17 ساله ها.
      این آقای کاظم قلمچی خودش اگه راست میگه بیاد مشخصات خودش رو بزاره تو سایت !!

6. Top | #6
      در انتظار تایید ایمیل

نمایش مشخصات
      سلام دوستان.

نقل قول نوشته اصلی توسط Ahmadvand70 نمایش پست ها
      فکرش رو بکن با 24 سال سن عکسمون و اسم فامیل و نام پدرمون رو بزارن لای 17 ساله ها.
      اولا اینکه نباید به فک و فامیل دروغ گفت که تو این جور مواقعی آدم گیر میوفته، دوما، این کجاش بده که یه 25 ساله بین 17 ساله ها باشه؟! خیلی هم خوبه، این اراده و عزم شما رو میرسونه دوست من، پس باید بهش افتخار بکنید، نه خجالت، در ضمن، اطلاعات شخصی که میزاره هم در حدی نیست که بشه علیه کسی سوء استفاده کرد، خیلی ها به خاطر همین نفرات برتر قلم چی شدن رتبه برتر.

7. Top | #7
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط masood2013 نمایش پست ها
      اولا اینکه نباید به فک و فامیل دروغ گفت که تو این جور مواقعی آدم گیر میوفته، دوما، این کجاش بده که یه 25 ساله بین 17 ساله ها باشه؟! خیلی هم خوبه، این اراده و عزم شما رو میرسونه دوست من، پس باید بهش افتخار بکنید، نه خجالت، در ضمن، اطلاعات شخصی که میزاره هم در حدی نیست که بشه علیه کسی سوء استفاده کرد، خیلی ها به خاطر همین نفرات برتر قلم چی شدن رتبه برتر.
      نگرش ها متفاوت هستن.
      به هر دلیلی ممکنه به نفر دلش نخواد اطلاعات شخصیش افشا بشن.
      دانشگاه تهران یه بار نام پدرها رو در صورت جلسه امتحانات افشا کرده بود مسئول آموزش دانشکده رو عوض کردن . . .

8. Top | #8
      در انتظار تایید ایمیل

نمایش مشخصات
      نگرش ها متفاوت هستن.
      به هر دلیلی ممکنه به نفر دلش نخواد اطلاعات شخصیش افشا بشن.
      دانشگاه تهران یه بار نام پدرها رو در صورت جلسه امتحانات افشا کرده بود مسئول آموزش دانشکده رو عوض کردن . . .
      جالبه واقعا، به خاطر یه نام پدر فاش کردن، اخراج میکنن تو ایران، عجـــــــــــــــــــــــ ــــــــــــــــــــب!!!!!!!! !!!!!!

9. Top | #9
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      سلام دوستان.

داداش شما همون موقع که فرم ثبت نام رو تکمیل و امضا میکنید یکی از بندهاش همین اجازه تبلیغ کردن شما مبنی بر معرفی بعنوان رتبه برتر هستش دیه
      پاسخ به سوالات سربازی

10. Top | #10
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط masood2013 نمایش پست ها
      جالبه واقعا، به خاطر یه نام پدر فاش کردن، اخراج میکنن تو ایران، عجـــــــــــــــــــــــ ــــــــــــــــــــب!!!!!!!! !!!!!!
      اخراجش نکردن شغلش عوض شد

Sent from my iPad Air using tapatalk. 

11. Top | #11
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      Live your dreams

🔱
      KowsarDDC

12. Top | #12
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      بچه ها راسته که می گن امسال قلمچی پاسخنامه رو بعد آزمون نمی ده؟؟؟
      Live your dreams

🔱
      KowsarDDC

13. Top | #13
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط KOWSAR RASTAD نمایش پست ها
      بچه ها راسته که می گن امسال قلمچی پاسخنامه رو بعد آزمون نمی ده؟؟؟
      در واقع از آخرای سال قبل اینطوری بود و پاسخ نامه رو باید چند روز بعد برید بگیرید
      من موافق این یک طرح هستم چون تقلب رو به حداقل میرسونه

14. Top | #14
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط forgotten نمایش پست ها
      در واقع از آخرای سال قبل اینطوری بود و پاسخ نامه رو باید چند روز بعد برید بگیرید
      من موافق این یک طرح هستم چون تقلب رو به حداقل میرسونه
      ​ینی دیگه امسالم اینطوریه؟؟؟
      Live your dreams

🔱
      KowsarDDC

15. Top | #15
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط KOWSAR RASTAD نمایش پست ها
      ​ینی دیگه امسالم اینطوریه؟؟؟
      بله

البته پاسخ نامه تشریحی یک ساعت پس از اتمام آزمون روی سایت قرار میگیره و تو شهر ما دوشنبه باید از دفتر قلم چی گرفت

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن