خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 12 از 12
    1. Top | #1
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات

تخفیف انتشارات الگو به مناسبت عید سعید فطر

سلام
      بدون مقدمه یک راست میرم سر اصل خبر:
      سایت انتشارات الگو ,به مناسبت عید سعید فطر از روز پنجشنبه 25 تیر بمدت 4 روز اقدام به فروش هریک از محصولاتش با 20 درصد تخفیف کرده.
      چون خودم پیگیر برخی کتاب ها از سایت انتشارات الگو بودم و از اونجایی که میدونم , خیلی ها مثل خودم شاید قصد خرید کتاب بخاطر کنکور 95 رو داشته باشن , واین رو هم میدونم اکثرا دسترسی دارین , این خبر رو فقط محض اطلاع کسایی گذاشتم که شاید حالا بنا به دلایلی بی خبر باشن.
      منبع:سایت انتشارات الگو

2. Top | #2
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط yaghma نمایش پست ها
      سلام
      بدون مقدمه یک راست میرم سر اصل خبر:
      سایت انتشارات الگو ,به مناسبت عید سعید فطر از روز پنجشنبه 25 تیر بمدت 4 روز اقدام به فروش هریک از محصولاتش با 20 درصد تخفیف کرده.
      چون خودم پیگیر برخی کتاب ها از سایت انتشارات الگو بودم و از اونجایی که میدونم , خیلی ها مثل خودم شاید قصد خرید کتاب بخاطر کنکور 95 رو داشته باشن , واین رو هم میدونم اکثرا دسترسی دارین , این خبر رو فقط محض اطلاع کسایی گذاشتم که شاید حالا بنا به دلایلی بی خبر باشن.
      منبع:سایت انتشارات الگو

سلام
      ببخشید دوست عزیز سفارش چند روزه به دستمون میرسه اگه انلاین سفارش بدیم؟؟؟

به نظرتون پیش 2 زیست هم سفارش بدم یا شاید ویرایش بشه برای کنکور 95 ؟؟؟؟؟؟

همه ی کتاب های زیستش الان ویرایش و کنکور 94 رو داره؟

ببخشید ها انقدر سوال کردم
      کدامین پل؟
      در کجای دنیا ؟
      شکسته شده که هیچکس
      به خانه آرزوهایش نمیرسد؟

3. Top | #3
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط terme1 نمایش پست ها
      سلام
      ببخشید دوست عزیز سفارش چند روزه به دستمون میرسه اگه انلاین سفارش بدیم؟؟؟

به نظرتون پیش 2 زیست هم سفارش بدم یا شاید ویرایش بشه برای کنکور 95 ؟؟؟؟؟؟

همه ی کتاب های زیستش الان ویرایش و کنکور 94 رو داره؟

ببخشید ها انقدر سوال کردم
      سلام
      من از خود الگو خرید نکردم ولی از انشارات هایی که مثل خیلی سبز و مهر وماه خرید داشتم حدودا 5 روزه بدستم رسید.
      معمولا بستگی به فاصله شهرتون نهایتا تا یک هفته (منظورم یک هفته کاری هست) بهتون ارسال میشه
      تو بررسی هایی که کردم زیست 1 و 2 وپیش 1 بروی کتاب درج شده مطابق با کنکور 95 , به نظرم برای پیش 2 کمی صبر کنین احتمالا ویرایش بشه , عجله نکنین تو خرید.

4. Top | #4
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      تا حالا دو مرتبه از الگو خرید کردم.

بزرگترین مزیتی که نسبت به خیلی سبز داره اینه که شما هر روزی سفارش بدی، روز بعدش مرسوله شما رو تحویل پست میده درصورتی که خیلی سبز از زمانی که سفارش میدی تا زمانی که تحویل دفتر پستی میده حدود 4 روز طول میکشه !

ضمنا کتابای سالم و خوبی هم میفرسته اما با این حال تو قسمت توضیحات سفارش حتما ذکر کنید که کتابتون از نظر ظاهری مشکل نداشته باشه.

5. Top | #5
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      منم از الگو خرید کردم کلا 4 روزه با پست سفارشی به دستم رسید اما از خیلی سبز خرید کردم 10 روز بعد به دستم رسیدم

کلا الگو همون روز مرسوله رو تحویل پست میده ولی خیلی سبز دو تا سه روز طول میکشه و اینکه الگو پشتیبانی کاملا رایگان داره یعنی اگه کتابی مشکل چاپی و ... داشته باشه با هزینه خودشون کتاب رو پست میکنید دوباره یکی دیگه براتون ارسال میکنن

من از فروشگاه اینترنتی بعضی انتشارات خریدم که الگو و گاج بهترین بودن از نظر خدمات

6. Top | #6
      کاربر انجمن

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      دست منم 4 روزه رسید . کیفیت کتاباش هم فوق العاده بود . از کتابفروشی همچین تر و تمیز نمیشه خرید . بعدشم مطمئنی چاپ آخرشو میدن , ولی کتابفروشی ها بعضا چاپای قبلیشون میمونه

7. Top | #7
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط aminreza_star نمایش پست ها
      تا حالا دو مرتبه از الگو خرید کردم.

بزرگترین مزیتی که نسبت به خیلی سبز داره اینه که شما هر روزی سفارش بدی، روز بعدش مرسوله شما رو تحویل پست میده درصورتی که خیلی سبز از زمانی که سفارش میدی تا زمانی که تحویل دفتر پستی میده حدود 4 روز طول میکشه !

ضمنا کتابای سالم و خوبی هم میفرسته اما با این حال تو قسمت توضیحات سفارش حتما ذکر کنید که کتابتون از نظر ظاهری مشکل نداشته باشه.
      من شیمی خیلی سبز رو خریدم همون روز ظهر تحویل پست داده بود !!

8. Top | #8
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Ahmadvand70 نمایش پست ها
      من شیمی خیلی سبز رو خریدم همون روز ظهر تحویل پست داده بود !!
      من همین دو هفته پیش زیست خیلی سبزش رو خریدم تا زمانی کتابم رو تحویل پست داده بود 4 روز طول کشید

9. Top | #9
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط aminreza_star نمایش پست ها
      من همین دو هفته پیش زیست خیلی سبزش رو خریدم تا زمانی کتابم رو تحویل پست داده بود 4 روز طول کشید
      خیلی طولش دادن خب.
      من 4 روز یه فصلشو خوندم تموم کردم !!

10. Top | #10
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      UP

11. Top | #11
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      آقا کسی میدونه که شیمی 2 الگو کی میرسه؟؟؟
      ...

12. Top | #12
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Mr.Dr نمایش پست ها
      آقا کسی میدونه که شیمی 2 الگو کی میرسه؟؟؟
      من خودم هم شدید پیگیر هستم وچه توی تماس تلفنی و چه اینکه دوستان از طریق سایت مطرح کرده بودند تنها جواب بزودی بود تاریخ دقیقی رو مشخص نمیکنن ولی چیزی که احتمال میدم اینه که تا اواخر تابستون برسونن

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن