خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 16 به 30 از 44
    1. Top | #16
      کاربر باسابقه

Sheytani
      نمایش مشخصات
      سلام ابدا اجباری نمیکنن!نمیدونم چرا اینطوری شده
      خیلی ضعیفی اگه دنبال آرزوهات نری

2. Top | #17
      کاربر باسابقه

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      بعضی از حوزه ها اجباری میکنن...
      اما اجباری نیست...من نشنیدم اینارو..
      فقط شاید خود آموز اجباری باشه..
      ادمینستور کانال جهادی پیوند در پیام رسان سروش با لینک http://sapp.ir/ap_peyvand

فعال عرصه ی رسانه

مدرس سواد فضای مجازی

3. Top | #18
      کاربر انجمن

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      واسه من یه کارت 75 تومنی دادن که از نمایندگیشون 75 تومن کتاب رایگان بگیرم , رفتم 3-4 تا کتاب گفت اجباریه یدونه هم وب کارت اجباری داد بهم , تقریبا چیزی ازش باقی نموند

4. Top | #19
      کاربر فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      اجباری در کار نیست کافیه بزنگی تهران
      همین یه شنبه برو کتابارو پس بده بگو زنگ زدم تهران گفتن اجباری نیست
      کلاسای قلمچی هم که کلاس نیست یه مشت دبیر مزخرفو میارن واسه تدریس

5. Top | #20
      کاربر فعال

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      سلام

تو شهر ما اینطوریه

پول رو میگیرن که شامل پول کتاب هم میشه. اجباری هم هست.

حالا شما خواستی کتابا رو بگیر خواستی هم نگیر.

ظلم بسیار بزرگی هست

موفق باشید

تویی که یه دریا امیدی برام
      مثل حسرتی بی کرانم نکن/
      بگیر از من این زندگی رو ولی

دیگه با خودت امتحانم نکن

6. Top | #21
      کاربر نیمه فعال

AkhmooAsabani
      نمایش مشخصات
      سلام دوستان ببخشید تاپیکو اوردم بالا من امسال مشکل دوستمون استارترو دارم رفتم شعبه فرعی ثبت نام ازموناشونو کنم گفتن باید کتابا زرد رو هم بخرم و همچنین همایش ها شونو رزرو کنم و پولشو بدم بعدا اگه نخواستم همایشا روکنسل کنم و پس بگیرم ..هر کاریم کردم که نمیخوام و لازم ندارم گفتن بدون همایش و کتاب ،خ ازمون خام ثبت نامت نمیکنیم الان منم ناچارم و یک راه پیشتر به جز کانون واسه برنامه ریزی و اینجور چیزا ندارم الان باید چیکار کنم بنظرتون ؟
      ویرایش توسط Seyed Chester : 04 تیر 1397 در ساعت 22:49

7. Top | #22
      کاربر نیمه فعال

AkhmooAsabani
      نمایش مشخصات
      اپ

8. Top | #23
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      خیر هیچ گونه اجباری برای خرید کتاب نیست.
      بهتره با دفتر مرکزی کانون تماس بگیری بگی ماجرارو

9. Top | #24
      کاربر حرفه ای

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      چون کتاب ها جنبه سود برای پشتیبان ها دارن و یه مقدار به اون ها میماسه پس هر چقدر بفروش برسونن بیشتر میشه سودشون و هر کاری میکنن تا به مردم بندازن کتاب هاشون رو و به راحتی میتونید با واحد پیگیری تماس بگیرید (در صورت یه دندگی از طرف مسئولان شعبه کانون برای خرید پکیج کتاب)و پته همشون رو بریزید رو آب
      ویرایش توسط Churchill : 05 تیر 1397 در ساعت 14:08

10. Top | #25
      کاربر باسابقه

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      خیر اصلااااااااااا اجبار نیست

11. Top | #26
      در انتظار تایید ایمیل

نمایش مشخصات
      باز قلم چی این تازه وارد رو **** گیر اورده

12. Top | #27
      کاربر حرفه ای

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Darkbeats نمایش پست ها
      سلام دوستان ببخشید تاپیکو اوردم بالا من امسال مشکل دوستمون استارترو دارم رفتم شعبه فرعی ثبت نام ازموناشونو کنم گفتن باید کتابا زرد رو هم بخرم و همچنین همایش ها شونو رزرو کنم و پولشو بدم بعدا اگه نخواستم همایشا روکنسل کنم و پس بگیرم ..هر کاریم کردم که نمیخوام و لازم ندارم گفتن بدون همایش و کتاب ،خ ازمون خام ثبت نامت نمیکنیم الان منم ناچارم و یک راه پیشتر به جز کانون واسه برنامه ریزی و اینجور چیزا ندارم الان باید چیکار کنم بنظرتون ؟
      تو سایتش ثبت نام اینترنتی داره برای یه سری ارگانها که آزمون تکی میشه ثبت نام کرد و 40 درصد تخفیف گرفت و اون 60 درصد هم قسط بندی میشه

13. Top | #28
      کاربر نیمه فعال

AkhmooAsabani
      نمایش مشخصات
      سپاس از همه عزيزان .
      ر ا : اره زنگيدم به شعبه مركزي گفتن پيگيري ميكنيم

14. Top | #29
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط -sina- نمایش پست ها
      سلام به همه راستش یه مطلبی دیروز منو خیلی عصبانی کرد من برای ثبت نام کانون به ساختمان مرکزی این موسسه مراجعه کردم و زمانی که رفتم برای مشاوره به لیست کتاب های ابی و مشاوره ای رو گذاشت جلوم گفت برای ثبت نام حتما اینارو باید بگیری و حتما هم باید اردو نوروزی ثبت نام کنید منم هرچی مقاومت کردم فقط تونستم بعضی از کتاب هارو خط بزنم و اردو رو دور بزنم!!ولی بازم به زور گفت باید زیست رو بگیری که همین حدود 50 تومن شد با این 50 تومن من میخاستم دو تا فاگوزیست بگیرم و الان هم این کتابا رو انداختم کنار و راضی هم نیستم از پولم .الان هم از کانون تماس گرفتن برا کلاس کنکور اول گفت باید امروز یا فردا حتما ثبت نام کنید بهش گفتم من نیازی به کلاس ندارم گفت تو خودت نیازت رو از کجا میدونی!گفتم اقا من پایه ام قویه خودمم هم ساعت مطالعم بالاس تازه مدرسمون هم با بهترین کادر کلاس گذاشته بعد میگه اگه تو مدرسه یاد نگرفتی چی ؟؟منم دیگه عصبانی شدم کفتم من نمیدونم فردا بهت زنگ میزنم حالا فردا بهش زنگ نمیزنم!!ایا واقعا چون کتاب های زرد کانون با ابی اون فروشش کمه یا متقاضی کلاس های این موسسه کمه باید به زور و اجبار اونو به داوطلب تحمیل کنه؟؟؟من فقط برا ازمون قلم چی رفتم ولی الکی کلی هزینه برام بریدن
      سلام
      من امروز مراجعه کردم نمایندگی همدان واسه ثبت نام قلمچی
      بهم‌گفتن‌۵۰۰ت بن‌کتاب اجباریه
      تماس گرفتم تهران گفتن اجباری نیست پیگیری میکنیم
      رییس نمایندگی همدان باهام تماس‌گرفت و هرچی فحش بود بهم داد که چرا شکایت کردی از نمایندگی
      برید همون آزمونای خیلی سبز و گاج ثبت نام کنید که کتاباشو میخرید😐
      خلاصه اینکه از همه ی بچه های خواهش میکنم زیربار زور کتاب و پشتیبان و همایش های زورکی نمایندگی شهرستان ها نرن، اینا نمیخوان بهتون خدمات درستی ارائه بدن فقط میخوان سرکیسه تون کنن و هرکس از حق و حقوق خودش آگاه باشه و ازشون شکایت کنه با بدترین شکل باهاش برخورد میکنن
      حتی وقتی بهشون گفتم که من کتابای آبی و دفتر برنامه ریزی قبلا تهیه کردم از کتابفروشی بهم گفتن باید از کتاب فروشی خودما تهیه میکردی نه جاهای متفرقه
      برو همون جایی که ازش کتابامون خریدی آزمون شرکت کن🐣

15. Top | #30
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Zizi_asg نمایش پست ها
      سلام
      من امروز مراجعه کردم نمایندگی همدان واسه ثبت نام قلمچی
      بهم‌گفتن‌۵۰۰ت بن‌کتاب اجباریه
      تماس گرفتم تهران گفتن اجباری نیست پیگیری میکنیم
      رییس نمایندگی همدان باهام تماس‌گرفت و هرچی فحش بود بهم داد که چرا شکایت کردی از نمایندگی
      برید همون آزمونای خیلی سبز و گاج ثبت نام کنید که کتاباشو میخرید
      خلاصه اینکه از همه ی بچه های خواهش میکنم زیربار زور کتاب و پشتیبان و همایش های زورکی نمایندگی شهرستان ها نرن، اینا نمیخوان بهتون خدمات درستی ارائه بدن فقط میخوان سرکیسه تون کنن و هرکس از حق و حقوق خودش آگاه باشه و ازشون شکایت کنه با بدترین شکل باهاش برخورد میکنن
      حتی وقتی بهشون گفتم که من کتابای آبی و دفتر برنامه ریزی قبلا تهیه کردم از کتابفروشی بهم گفتن باید از کتاب فروشی خودما تهیه میکردی نه جاهای متفرقه
      برو همون جایی که ازش کتابامون خریدی آزمون شرکت کن
      اصلا چرا باید ازمون ثبت نام کرد؟
      هرینش حدود ۳ میلیون هستش
      واقعا هیچ کاری نمیکنه، ففط صبح جمعه کامپیوتر رو روشن میکنی و انلاین ازمون میدی
      بهتره بجا ازمپن که غیر حضوری روز شنبه خودت پرینت بگیری و بری تو مدرسه (چون پدرم مدیر هستش میگم)یا یع صندلی قرض کنی و خودت از خودت ازمون بگیری
      تو این وضع که همه پر از تقلب و ... هستش اصلا ثبت نام این ازمونا منطقی نیست

البته برا بهضیا اجباره (چون تا وقتی این اجباره نباشه اهمال کاری میکنن)
      مثالش هم رفیق من که ثبت نام نکرد و گفت اینکار که گفتم رو میکنه و اصلا هیچ ازمونی (گاج قلمچی گرینه سنجش مدارس زیستاز و... ) رو کار نکرد
      در این صورت برو ثبت نام کن
      ولی اگه یه برادر بزرگ تر یا حتی مادر پدر هستن بشون بگو ازت ازمون بگیرن ( خودشون پرینت میگیرن و پلمپ و پاسخبرگ بت میدن و بعد هم نمرت رو بت میدن)
      شاید مسخره باشه ولی ۳ میلیون اصلا ارزش ۲۰ تا ازمون رو نداره
      قلمچی : تو سایتش نوشته ۲ میلیون و خوردی هزینهش رفیقم رفت تو شهرمون ثبت نام کنه گفته کدود ۳و خوردی میشه (۳۵۰۰)
      اصلا چند ونده رو نمیدونم
      پولتون رو تو دهن اینا نندازین

صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن