خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 4 از 5 نخستنخست ... 345 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 46 به 60 از 63
    1. Top | #46
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات

هفته اینده بعد اعلام نتایج.............

مت يك مرداد (اگه عمري باشه)عروسي ام يه شهر
      دو مرداد عروسي شهر ديگه
      كلا تو جاده ام
      نت از كجا بيارم نتيجمو ببينم اي خدا[emoji53]
      ویرایش توسط mahsa92 : 24 تیر 1394 در ساعت 23:52

2. Top | #47
      کاربر نیمه فعال

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط .SoRoUsH. نمایش پست ها
      دوستان منبع معتبری هست که بگندقیقاکی نتایجو میدن؟بچه ها من امسال پردیس بیارم به 10 نفر بچه ها شارژ هزار تومنی میدم!میدونم زیاد نیست ولی خب دیگه....خداشاهده...این خط---------------------اینم نشون(((())))))
      دو روایت هست

1- تا اوایل مرداد ماه
      2- اوایل مرداد ماه

گزینه دوم معتبر تر هست

3. Top | #48
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Ahmadvand70 نمایش پست ها
      پست که دیگه خیلی وقته منتشر نمیکنه دفترچه رو
      منتشر میکنه برادر شایعه درست نکن سال پیش من واس یکی از دوستام خریدم

4. Top | #49
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      خودمو خدا و سازمان رنجش فقط از رتبم خبردار می شن
      Live your dreams

🔱
      KowsarDDC

5. Top | #50
      کاربر نیمه فعال

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      من رتبه کنکورم رو میخوام رمز عابربانکم بذارم اگه خدا بخواد

برای همتون آرزوی موفقیت ، نشاط و تلاش دارم

اگر قبول نشدید چیزی رو از دست ندادید بلکه چیزهای ارزشمندی رو به دست آوردید.. از قبیل تجربه

6. Top | #51
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      دوستان منبع معتبری هست که بگندقیقاکی نتایجو میدن؟بچه ها من امسال پردیس بیارم به 10 نفر بچه ها شارژ هزار تومنی میدم!میدونم زیاد نیست ولی خب دیگه....خداشاهده...این خط---------------------اینم نشون(((())))))
      @mohadeseh

7. Top | #52
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      همه نسبت به انتظاراتشون بدتر دادن امیدوارم خیلی رتبه هامون جا به جا نشه............منکه به معدلم امیدوارم...خدا کنه بدتر از پارسال نشم
      .. نميدانم پس از مرگم چه خواهد شد ... نميخواهم بدانم کوزه گر از خاک اندامم چه خواهد ساخت ... ولي بسيار مشتاقم ... که از خاک گلويم سوتکي سازد ... گلويم سوتکي باشد به دست کودکي گستاخ و بازيگوش ... تا که پي در پي دم گرم خويش را بر گلويم سخت بفشارد .... و سراب خفتگان خفته را آشفته تر سازد ... تا بدين سان بشکند دائم سکوت مرگبارم را ...

8. Top | #53
      کاربر باسابقه

Sharmande
      نمایش مشخصات
      بخدا بعضی اوقات یه حسی بهم دست میده و فقط ارزو میکنم ک کاش همین الان...همین پشت لپ تاپ بمیرم بعد یه لحظه یاد مامان بابام می افتم ک اگه بمیرم چی میکشن بعد ارزو میکنم کاش خدا منو بکشه بعد منو از حافظه کل کسایی ک منو میشناسن هم پاک کنه تا یه وخ ناراحتشون نکنمیا مثلن میگم کاش کلا نبودم...این از دنیام که جهنمه...اونورم قطعا زپرتی میندازنم جهنم...اخه این چ روزگاریه من دارم
      گاهی اوقاتم شادم و راضی و بیخیال همه چیالان یه ساعت تو حالت اولمتوکلی ازت نمیگذرم

و اینجایی که ایران است

9. Top | #54
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      من امسالم موقع اعلام نتایج توی سفرم....چکارکنم....

10. Top | #55
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط شاداب شریعتی نمایش پست ها
      من امسالم موقع اعلام نتایج توی سفرم....چکارکنم....
      اعلام نتایجو انداختن درست وقت تعطیلات.........خدایای این سازمان رنجش میذاره یه روز اب خوش از گلومون پایین بره..........همه میرن سفر این چندروزو منم سفرم تو سفر بگیرمش اگه بد شده باشه که کلا زهر میشه اون سفر به جون همه
      .. نميدانم پس از مرگم چه خواهد شد ... نميخواهم بدانم کوزه گر از خاک اندامم چه خواهد ساخت ... ولي بسيار مشتاقم ... که از خاک گلويم سوتکي سازد ... گلويم سوتکي باشد به دست کودکي گستاخ و بازيگوش ... تا که پي در پي دم گرم خويش را بر گلويم سخت بفشارد .... و سراب خفتگان خفته را آشفته تر سازد ... تا بدين سان بشکند دائم سکوت مرگبارم را ...

11. Top | #56
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط علی پاتر نمایش پست ها
      بخدا بعضی اوقات یه حسی بهم دست میده و فقط ارزو میکنم ک کاش همین الان...همین پشت لپ تاپ بمیرم بعد یه لحظه یاد مامان بابام می افتم ک اگه بمیرم چی میکشن بعد ارزو میکنم کاش خدا منو بکشه بعد منو از حافظه کل کسایی ک منو میشناسن هم پاک کنه تا یه وخ ناراحتشون نکنمیا مثلن میگم کاش کلا نبودم...این از دنیام که جهنمه...اونورم قطعا زپرتی میندازنم جهنم...اخه این چ روزگاریه من دارم
      گاهی اوقاتم شادم و راضی و بیخیال همه چیالان یه ساعت تو حالت اولمتوکلی ازت نمیگذرم
      دوست. عزیز. در. این شرایط. وفشارای. کاذب. باعث این. تفکرت. شدن. اگه. بلعیدن. محکمو. واسه. زندگیت. تصور. کنی. وبلد باشی بفکر. خودکشی. نمیفتی. بعدا. به. یاد. خاطره. ها. میخندی. ومیگی. چقد... فک. میکردم

12. Top | #57
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      انشاا... همه به آرزوهاشون برسن
      الهی آمین..............
      خداجونم کمکمون کن حداقل پیش مامان بابامون شرمنده نشیم

13. Top | #58
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

bahat-ghahram
      نمایش مشخصات
      از 28 مرداد به بعد باید منتظر نتایج باشید
      موفق باشید
      شارجم فراموش نشه
      ممنون @saeid_NRT

14. Top | #59
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      ما تلاشمون رو کردیم و تا حدی که تونستیم کم نذاشتیم.
      حالا هم هر چی خدا بخواد همون میشه.
      فقط امیدوارم خوشحال شیم...
      دیروزو باید دید فردا رو باید ساخت / من یاد میگیرم دنیا رو باید ساخت

15. Top | #60
      کاربر باسابقه

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      میدونید من تا چند هفته پیش میگفتم محاله بمونم پشت کنکور...حتی اگر پردیس پزشکی نیارم میرم فیزیوتراپی چیزی ولی الان حس میکنم دارم کم کم آماده میشم اگر درنیام بمونم برا کنکور 95!!میخوام به 95ها نشون بدم
      ما 94 ها چه مغرایی بودیم!(وهستیم!!) میخوام سال دیگه برم برای زیر 1000!!!یا حتی زیر 500!نمیدونم الان جو گرفتم یا چی ولی حس میکنم دارم کم کم آماده میشم مخصوصا اینکه هفته ی دیگه 1ماه میرم مسافرت!
      یا باید پردیس رو بیارم امسال یا سال دیگه برم دندون دانشگاه شیراز!!
      الان که دارم فکر میکنم میگم ببین چقدر چیز سرم میشه!!سال دیگه بمونم میترکونم!!فقط باید سر شیمی و ادبیاتم کار کنم و یه خورده سر ریاضی با کتابای گاج!!دهنشون سرویس میکنم!به جون خودم!!فقط شانس بیارن امسال قبول بشم برم!!

صفحه 4 از 5 نخستنخست ... 345 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن