خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 17
    1. Top | #1
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات

متفاوت بودن کلاس کنکور و مدرسه!

سلام عرض شد.
      اولا بگم شاید جایی که این پست رو می نویسم مناسب نباشه چون جای بهتری پیدا نکردم.

من کلاس کنکور یه جایی ثبت نام کردم که مدرسه هم هست. در واقعا عصر ها برای هر کی بیاد ثبت نام کنه کلاس کنکور داره صبح ها هم مدرسه هست با همون معلم ها اما من فقط کلاس کنکوراش رو ثبت نام کردم و میرم. و مدرسه ی خودم جایی دیگری است. حالا الان که تابستونه و هیچ مشکلی نیست. اما برام چند تا سوال و نکته پیش اومده

1- یاد گیری سر کلاس صبح ها بیشتره ولی من عصر ها کلاس برداشتم و یکم رو یادگیریم تاثیر گذاشته.
      2- وقتی مدرسه ها شروع بشه صبح ها باید برم مدرسه با یک سری معلم های دیگه و روش های تدریس دیگه و مثلا بچه های معمولی که کلاس رو بهم میریزن و زیاد به فکر درس نیستن و خوب بالاخره رو من هم تاثیر میذاره.
      3- خستگی از مدرسه و اومدن خونه همانا و دوباره رفتن به کلاس جای دیگه همانا تا شب. یعن در واقعا وقتی برای درس خوندن نمی مونه.

حالا ازتون یه سوال دارم. به نظرتون برم همون جا که معلم ها و کلاس های خوبی داره مدرسه هم ثبت نام کنم؟ یا همین سیستم صبح مدرسه و عصر کلاس کنکور خوبه؟
      لطفا کمکم کنید. مردد هستم.از لحاظ هزینه هیچ فرقی نمی کنه. چون مدرسه ی خودمون هم یه شهریه داره و با اون مدرسه ی دیگه فرقی نداره.
      حالا به نظرتون چیکار کنم؟

2. Top | #2
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      شما سال دوم هستید یا سوم ؟

3. Top | #3
      کاربر باسابقه

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط M.M.B نمایش پست ها
      سلام عرض شد.

من کلاس کنکور یه جایی ثبت نام کردم که مدرسه هم هست. در واقعا عصر ها برای هر کی بیاد ثبت نام کنه کلاس کنکور داره صبح ها هم مدرسه هست با همون معلم ها اما من فقط کلاس کنکوراش رو ثبت نام کردم و میرم. و مدرسه ی خودم جایی دیگری است. حالا الان که تابستونه و هیچ مشکلی نیست. اما برام چند تا سوال و نکته پیش اومده

1- یاد گیری سر کلاس صبح ها بیشتره ولی من عصر ها کلاس برداشتم و یکم رو یادگیریم تاثیر گذاشته.
      2- وقتی مدرسه ها شروع بشه صبح ها باید برم مدرسه با یک سری معلم های دیگه و روش های تدریس دیگه و مثلا بچه های معمولی که کلاس رو بهم میریزن و زیاد به فکر درس نیستن و خوب بالاخره رو من هم تاثیر میذاره.
      3- خستگی از مدرسه و اومدن خونه همانا و دوباره رفتن به کلاس جای دیگه همانا تا شب. یعن در واقعا وقتی برای درس خوندن نمی مونه.

حالا ازتون یه سوال دارم. به نظرتون برم همون جا که معلم ها و کلاس های خوبی داره مدرسه هم ثبت نام کنم؟ یا همین سیستم صبح مدرسه و عصر کلاس کنکور خوبه؟
      لطفا کمکم کنید. مردد هستم.از لحاظ هزینه هیچ فرقی نمی کنه. چون مدرسه ی خودمون هم یه شهریه داره و با اون مدرسه ی دیگه فرقی نداره.

سال اول که بودم بیرون کلاس میرفتم واقعا وقت کم میاوردم

به نظر من که این تجربه رو دارم کلاس فقط وقتی به مشکل جدی خوردی برو .برو مدرسه تو عوض کن این جوری وقتت خیلی بیشتر میشه و میتونی تست بیشتر کار کنی وقتت تو ترافیک و حمل ونقل هدر نمیره من که میرفتم تا میرسیدم خونه توان نداشتم برم لباسامو عوض کنم
      دوستان عزيزم فعلا خداحافظ !

4. Top | #4
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      مدرسه رو اگه خوب توش شرکت کنین وبه حرف معلم خوب گوش کنین دیگه نیازی به کلاس کنکور نمیشه.
      بیشتر کسای که کلاس کنکور میرن بیشتر وقتشون هدر میره تا اینکه موفقیت به دست بیارن

5. Top | #5
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      برای دانش آموز دوم و سوم کلاس پیشنهاد نمیشه و بیشتر اتلاف وقت براتون به وجود میاد تو سال کنکور توی درسایی که ضعف شدید دارید میتونید در کلاس شرکت کنید

6. Top | #6
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mahdi139020 نمایش پست ها
      شما سال دوم هستید یا سوم ؟
      من سال چهارم هستم. یعنی بعد تابستون میرم چهارم.در واقع کنکوری محسوب میشم.

نقل قول نوشته اصلی توسط abdi7 نمایش پست ها
      سال اول که بودم بیرون کلاس میرفتم واقعا وقت کم میاوردم

به نظر من که این تجربه رو دارم کلاس فقط وقتی به مشکل جدی خوردی برو .برو مدرسه تو عوض کن این جوری وقتت خیلی بیشتر میشه و میتونی تست بیشتر کار کنی وقتت تو ترافیک و حمل ونقل هدر نمیره من که میرفتم تا میرسیدم خونه توان نداشتم برم لباسامو عوض کنم

ممنون که تجربت رو بهم گفتی. اخه من تا الان زیاد درس خون نبودم. حالا واقعا می خوام درس بخونم.

نقل قول نوشته اصلی توسط Ahmadvand70 نمایش پست ها
      مدرسه رو اگه خوب توش شرکت کنین وبه حرف معلم خوب گوش کنین دیگه نیازی به کلاس کنکور نمیشه.
      بیشتر کسای که کلاس کنکور میرن بیشتر وقتشون هدر میره تا اینکه موفقیت به دست بیارن
      ممنون. منم همه ی درس ها رو کلاس بر نداشتم. اون چندتایی که واقعا به مشکل برخوردم رو برداشتم.
      ممنون

7. Top | #7
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      من سال چهارم هستم. یعنی بعد تابستون میرم چهارم.در واقع کنکوری محسوب میشم.

ممنون که تجربت رو بهم گفتی. اخه من تا الان زیاد درس خون نبودم. حالا واقعا می خوام درس بخونم.

ممنون. منم همه ی درس ها رو کلاس بر نداشتم. اون چندتایی که واقعا به مشکل برخوردم رو برداشتم.
      ممنون
      یکی دوتا درس مهم نیست تا جایی که وقتتون رو هدر نده شرکت کنین ولی به جای کلاس کنکور هم میشه از کتاب کمک درسی استفاده کرد

8. Top | #8
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      اگه بتونی بری همون مدرسه که فقط صبحا بری بهتره.(البته اگه میدونی کیفیت درس دادنشون مثل بعد از ظهره)
      چون همه ی مسائلی که گفتی هست و از همه مهمترش همون زمان و انرژیشه که واسه رفت وآمد و نشستن سر کلاس میذاری ووقتی برمیگردی خسته ای و وقتی واسه درس خوندن نداری و بت بگم اگه صبح تا شبم بری کلاس و خودت نخونی هیچ نتیجه ی خوبی نمیگیری.چون من خودم سال اول کلاس میرفتم همش بجز مدرسه رتبم شد 28000.
      یه توصیه ی تکراری که هممون میدونیم ولی انجام نمیدیم:
      درس همون روزو بخون حتما حتما حتما.چون حجمش کمه.همون موقع هم جزئیاتش یادته.اگه 1هفته همت کنی این کارو کنی دیگه عادت میکنی.
      موفق باشی
      راز بدبخت بودن اینست که وقت فراغت داشته باشید و بتوانید به اینکه خوشبخت یا بدبخت هستید فکر کنید...

تاپیک حل سوال و مطالعه ی هفتگی گسسته

تاپیک دانلود فایل برنامه ریزی ...

تاپیک پرسش و پاسخ ریاضی

9. Top | #9
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      یکی دوتا درس مهم نیست تا جایی که وقتتون رو هدر نده شرکت کنین ولی به جای کلاس کنکور هم میشه از کتاب کمک درسی استفاده کرد
      ممنونم ازت. اخه اون یکی دو تا درسی که برداشتم بعد مهر هم دقیقا میقته بعد از مدرسم و یعنی همش باید بدوم از این مدرسه به اون مدرسه. در مور کتاب کمک درسی درست میگی ولی من برای دیفرانسیل نمی تونم از کتاب استفاه کنم. برای شیمی چرا.

نقل قول نوشته اصلی توسط مسیح نمایش پست ها
      اگه بتونی بری همون مدرسه که فقط صبحا بری بهتره.(البته اگه میدونی کیفیت درس دادنشون مثل بعد از ظهره)
      چون همه ی مسائلی که گفتی هست و از همه مهمترش همون زمان و انرژیشه که واسه رفت وآمد و نشستن سر کلاس میذاری ووقتی برمیگردی خسته ای و وقتی واسه درس خوندن نداری و بت بگم اگه صبح تا شبم بری کلاس و خودت نخونی هیچ نتیجه ی خوبی نمیگیری.چون من خودم سال اول کلاس میرفتم همش بجز مدرسه رتبم شد 28000.
      یه توصیه ی تکراری که هممون میدونیم ولی انجام نمیدیم:
      درس همون روزو بخون حتما حتما حتما.چون حجمش کمه.همون موقع هم جزئیاتش یادته.اگه 1هفته همت کنی این کارو کنی دیگه عادت میکنی.
      موفق باشی

ممنونم ازت. دقیقا حق با شماست.
      اره خداییش اگه همون روز بخونی اخر هفته هم مرورش کنی اصلا دیگه یادت نمیره.

10. Top | #10
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      سلام عرض شد.

کلاس کنکور رو زمانی انتخاب کنین که واقعا در اون درس ضعف دارین و نمیتونین ضعفتون رو با کتاب های کمک درسی برطرف کنین وحتما کلاسی رو انتخاب کنین که اولا جمعیتتون زیاد نباشه دوما استادتون جز بهترین اساتید باشه و بچه های سال پیش ازش جواب گرفته باشن.اگر از لحاظ سطح علمی اساتید و بچه ها اون مدرسه بهتره و بالاتره بنظرم برین همون مدرسه درصورتیکه بتونین با تغییر فضا و جوی که باهاش روبه رو میشین کنار بیاین و افت نداشته باشین چون سال پیش سال افت تحصیلی نیست.

11. Top | #11
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      سلام عرض شد.

کلاس کنکور اتلاف وقته شاید شما تو کلاس یک سری مسائل رو یاد بگیرید ولی تردید نکنید اگر همون وقت رو تو خونه بذارید و درس بخونید خیلی بیشتر یاد میگیرید تا زمانی که برید کلاس
      به وبلاگ کنکوری ما سر بزنید
      http://mmtkk.blogfa.com/

12. Top | #12
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      ممنونم ازت. اخه اون یکی دو تا درسی که برداشتم بعد مهر هم دقیقا میقته بعد از مدرسم و یعنی همش باید بدوم از این مدرسه به اون مدرسه. در مور کتاب کمک درسی درست میگی ولی من برای دیفرانسیل نمی تونم از کتاب استفاه کنم. برای شیمی چرا.

ممنونم ازت. دقیقا حق با شماست.
      اره خداییش اگه همون روز بخونی اخر هفته هم مرورش کنی اصلا دیگه یادت نمیره.
      خب اینطوری وقتت هدر میشه

13. Top | #13
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      خب اینطوری وقتت هدر میشه

چطوری وقتم هدر میره؟ منظورت مرور کردنه؟

14. Top | #14
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Catman نمایش پست ها
      کلاس کنکور رو زمانی انتخاب کنین که واقعا در اون درس ضعف دارین و نمیتونین ضعفتون رو با کتاب های کمک درسی برطرف کنین وحتما کلاسی رو انتخاب کنین که اولا جمعیتتون زیاد نباشه دوما استادتون جز بهترین اساتید باشه و بچه های سال پیش ازش جواب گرفته باشن.اگر از لحاظ سطح علمی اساتید و بچه ها اون مدرسه بهتره و بالاتره بنظرم برین همون مدرسه درصورتیکه بتونین با تغییر فضا و جوی که باهاش روبه رو میشین کنار بیاین و افت نداشته باشین چون سال پیش سال افت تحصیلی نیست.

ممنون نکات خوبی رو اشاره کردید.
      من کلا پایه ام مشکل داره و می خوام این مشکلات رو بر طرف کنم.
      در مورد تغییر جو هم باید رو خودم کار کنم.

15. Top | #15
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      ممنون نکات خوبی رو اشاره کردید.
      من کلا پایه ام مشکل داره و می خوام این مشکلات رو بر طرف کنم.
      در مورد تغییر جو هم باید رو خودم کار کنم.
      خواهش میکنم.....درکل سعی کنین وقتی کلاس میرین حتما درکنارش تست های زیادی کار کنین واز تعداد تستهاتون کم نکنین و به جزوه ای که دبیر میده هم اکتفا نکنین هرچند که جزوه تستهای زیادی داشته باشه.

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن