خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 3 از 3
    1. Top | #1
      کاربر باسابقه

bache-mosbat
      نمایش مشخصات

نظرتون درباره ی برنامه مطالعاتی روزانه گزینه دوچیه؟ میشه بهش اعتماد کر د؟

سلام من احساس میکنم برنامه مطالعاتی گزینه دو خیلی سطح پایینه و خیلیم به عمومیا اهمیت دادن! حالا برنامه ی تکمیلی هم کنارش میدن با توجه به این ، میشه تا کنکور بهش اعتماد کرد؟

Sent from Tapatalk
      ویرایش توسط Fatemeh2Net : 23 تیر 1394 در ساعت 21:12

2. Top | #2
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط fatemeh2net نمایش پست ها
      سلام من احساس میکنم برنامه مطالعاتی خیلی سطح پایینه و خیلیم به عمومیا اهمیت دادن! حالا برنامه ی تکمیلی هم کنارش میدن با توجه به این ، میشه تا کنکور بهش اعتماد کرد؟

Sent from Tapatalk
      سوالتونو واضحتر میشه بگین؟
      چیزی که من از عنوان تاپیک فهمیدم اینه که واسه هر روز همون روز یا شب قبل برنامه ریزی کنید و برنامه ریزی بصورت هفته ای یا ماهی نباشه.
      اگه منظورتون اینه.من خیلی سرچ کردم قبلا اکثرا این مدلو پیشنهاد میکنن هرچند که خودم انجام ندادم برنامم هفتگی بود.اما اینطور که خوندم میگن بهتر اینه که هر شب واسه فردا برنامه ریزی کنید.
      اگرم منظورتون چیز دیگس توضیح بدین لطفا
      راز بدبخت بودن اینست که وقت فراغت داشته باشید و بتوانید به اینکه خوشبخت یا بدبخت هستید فکر کنید...

تاپیک حل سوال و مطالعه ی هفتگی گسسته

تاپیک دانلود فایل برنامه ریزی ...

تاپیک پرسش و پاسخ ریاضی

3. Top | #3
      کاربر انجمن

Daghon
      نمایش مشخصات
      من سال دوم گزینه دو بودم یعنی افتضاح بود برنامه مطالعاتیش که مسخرس بعد هر آزمون برامون کلاس می ذاشتن یه یارو میومد چرت وپرت می گفت سوالای شیمی و فیزیکش هم وحشتناک بود من که از دوستام پرسیدن گفتن کانون خیلی بهتر و قابل اعتماد تره.

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن