خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 16 به 30 از 35
    1. Top | #16
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط sardare azmoon نمایش پست ها
      به نظر من بهترین رشته انسانی حسابداریه
      ولی یک توصیه به همه اگر زبانتون قویه در کنار تحصیل فقط برید برنامه نویسی یاد بگیرید بیشترین بازار کار الان و احتمال زیاد حداقل تا 20 سال دیگه برای برنامه نویسه البته یادگیری برنامه نویسی کار سخت و خیلی زبان بره و باید دائما هم اپدیت بشید
      روانشناسی یا مشاوره راهنمایی چطور؟

آخه حسابداری یک کار روتینه و جذابیت آنچنانی نداره بنظرم!و مدیریت جامع تر از حسابداری است و جذاب تر!

2. Top | #17
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط فاطمه زهرا نمایش پست ها
      خب این فقط یک معمولا است و بالاخره جاهایی هستند که بشه کارکرد...نه؟
      حالا یک مثالم بازاریابی بود زیاد شنیدم که کار زیاده بخصوص تو ارشد که گرایشات مختلفی میشه
      دات مثل مدیریت منابع انسانی
      تقریبا میشه گفت باید برای مدیریت بازار یابی برید شرکت خصوصی من احتیاطا گفتم معمولا مثلا کدوم شرکت دولتی میاد مدیر بازار یابی جذب کنه ؟؟؟؟ اگر باشه هم خیلی محدوده
      مدیریت منابع انسانی ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ خودتون قضاوت کنید اخه تو کشوری مثل ایران میان به همچین مدیریت هایی بها بدن ؟؟؟ برای کشوری مثل ایران که همه کاراش یلخی هستش ارزشی برای اینجور مدیریت ها قائل نیستند
      ببخشید ها این رو بگم اینا نظرات منه و و من معصوم نیستم و شاید نظراتم غلط باشه اگر غلط بود بنده رو حلال بفرمایید
      به وبلاگ کنکوری ما سر بزنید
      http://mmtkk.blogfa.com/

3. Top | #18
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      تقریبا میشه گفت باید برای مدیریت بازار یابی برید شرکت خصوصی من احتیاطا گفتم معمولا مثلا کدوم شرکت دولتی میاد مدیر بازار یابی جذب کنه ؟؟؟؟ اگر باشه هم خیلی محدوده
      مدیریت منابع انسانی ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ خودتون قضاوت کنید اخه تو کشوری مثل ایران میان به همچین مدیریت هایی بها بدن ؟؟؟ برای کشوری مثل ایران که همه کاراش یلخی هستش ارزشی برای اینجور مدیریت ها قائل نیستند
      ببخشید ها این رو بگم اینا نظرات منه و و من معصوم نیستم و شاید نظراتم غلط باشه اگر غلط بود بنده رو حلال بفرمایید
      منم اینا رو شنیدم...
      ولی بازم همه میگن این مدیریت بازرگانیه یا مالیه بهتره!

4. Top | #19
      کاربر فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      به نظر من بهترین رشته انسانی حسابداریه
      ولی یک توصیه به همه اگر زبانتون قویه در کنار تحصیل فقط برید برنامه نویسی یاد بگیرید بیشترین بازار کار الان و احتمال زیاد حداقل تا 20 سال دیگه برای برنامه نویسه البته یادگیری برنامه نویسی کار سخت و خیلی زبان بره و باید دائما هم اپدیت بشید
      حرفت رو تقریبا قبول دارم ....اگه خلاقیت در کنارش باشه دیگه محشره!!!!!!

5. Top | #20
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط avant نمایش پست ها
      حرفت رو تقریبا قبول دارم ....اگه خلاقیت در کنارش باشه دیگه محشره!!!!!!
      چرا تقریبا؟

6. Top | #21
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      روانشناسی یا مشاوره راهنمایی چطور؟

آخه حسابداری یک کار روتینه و جذابیت آنچنانی نداره بنظرم!و مدیریت جامع تر از حسابداری است و جذاب تر!
      روان شناسی تا جایی که میدونم باید حتما فوق لیسانس داشته باشید تا پروانه بدن ضمنا یک خورده سرمایه هم میخواد مثلا برای گرفتن مطب و... ولی حسابداری با لیسانس هم کار هست براش ( البته بدیهیه با فوق بیشتر کار هست براش ولی با لیسانس هم میشه کار کرد ) حتی در دوران دانشجویی هم میشه رفت سر کار ضمن اینکه معمولا اون چیزایی که تو دانشگاه بتون میگن الکیه یعنی تو عمل به کارتون نمیاد به همین دلیل به زرنگی خودتون بستگی داره و اینکه به همین دلیل میتونید با زرنگی خودتون پیشرفت کنید
      ببخشیدا به عنوان یک برادر بزرگتر یک نصیحتتون کنم : خواهشا به عنوان یک زن دنبال کار نباشید راحت برید زندگیتون رو بکنید کار کردن زن ها به نظر من بدترین معضلیه که جامعه ما گرفتار شده !!!!

7. Top | #22
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      روان شناسی تا جایی که میدونم باید حتما فوق لیسانس داشته باشید تا پروانه بدن ضمنا یک خورده سرمایه هم میخواد مثلا برای گرفتن مطب و... ولی حسابداری با لیسانس هم کار هست براش ( البته بدیهیه با فوق بیشتر کار هست براش ولی با لیسانس هم میشه کار کرد ) حتی در دوران دانشجویی هم میشه رفت سر کار ضمن اینکه معمولا اون چیزایی که تو دانشگاه بتون میگن الکیه یعنی تو عمل به کارتون نمیاد به همین دلیل به زرنگی خودتون بستگی داره و اینکه به همین دلیل میتونید با زرنگی خودتون پیشرفت کنید
      ببخشیدا به عنوان یک برادر بزرگتر یک نصیحتتون کنم : خواهشا به عنوان یک زن دنبال کار نباشید راحت برید زندگیتون رو بکنید کار کردن زن ها به نظر من بدترین معضلیه که جامعه ما گرفتار شده !!!!
      !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!]چه طرز فکری......!!!!!!

8. Top | #23
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نشنیده میگیرم

ممنون از پیشنهاد هایتان اما لطفا این نوع طرز تفکر هایتان را هم انتشار ندهید!

خانم ها اگه به جا کار کنند اونوقت جامعه به معضل نمیرسه!

اگرم نباشند با یه سری کمبودها مواجه میشوید!

9. Top | #24
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط شاداب شریعتی نمایش پست ها
      !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!![/COLOR][/SIZE]]چه طرز فکری......!!!!!!
      چواب بدم اسپم میشه ولش کنید به هر حال من وظیفم بود که بتون بگم خواهشا ادامه ندید چون اسپم میشه

10. Top | #25
      کاربر فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      چرا تقریبا؟
      حرفاش کاملا درست هست فقط بحث رقابت هست

11. Top | #26
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط avant نمایش پست ها
      حرفاش کاملا درست هست فقط بحث رقابت هست
      چطور و از کجا و با کدوم کلاس میشه برنامه ریزی رو از سطح مبتندی تا سطح حرفه ای اش پیش رفت؟

اصلن به چه درد میخوره اخرش چیکارا میتونی بکنی؟

12. Top | #27
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      چطور و از کجا و با کدوم کلاس میشه برنامه ریزی رو از سطح مبتندی تا سطح حرفه ای اش پیش رفت؟

اصلن به چه درد میخوره اخرش چیکارا میتونی بکنی؟
      برنامه نویس وب میشید تازه برخی از برنامه نویسان وب تو خونه فعالیت میکنند یعنی داخل خونه با لپتاب یا کامپیوترشون کار مکنند که شاید برای خانوم ها این طور کار کردن بهترم باشه

13. Top | #28
      کاربر انجمن

Maghror
      نمایش مشخصات
      نه به اینکه این تاپیک دیروز یه پست نداشت.نه الان که سه صفحه جلو رفته!!!!!
      در مورد انتخاب بازرگانی عرضم به حضورتون....اصلا دنبال مالی نرید که به هیچ وجه ارزش نداره.مگر اینکه بخواید ایران بمونید و استخدام بانک بشید.ضمنا مدیریت اعم از تمام گرایش ها به هیج وجه توی ایران کاربرد نداره.چون بنده قصدم فاند گرفتن در مقطع دکترا هست برای همین میخوام مدیریت بازرگانی بخونم.ضمنا اینو بدونید که مدیریت مخصوصا در ایالات متحده بالاترین وجهه شغلی و درامدی رو داره.شما تمام شرکتای بزرگ اعم از اپل و گوگل و .... نگاه کنید بوسیله بهترین مدیران اداره میشن.ضمنا اینم بگم که سخت ترین فاند گرفتن مال رشته ی مدیریت هست.خیلی سخت ایالات متحده فاند میده.مخصوصا مدیریت هاروارد و استنفوردو .... . مدیریت از رشته هایی هست که تصمیم ایالات متحده بر اینه مدیریت و رشته های انسانی باید دست خودشون بمونه.خیلی سخت دانشجو خارجی میپذیرن.در حالیکه برای مهندسی و بقیه رشته ها شما میتونید بهترین فاند گرید a حتی از بهترین دانشگاهای امریکا بگیرید.در هر صورت بهترین راه برای خوندن مدیریت اینه:مدیریت بازرگانی کارشناسی.ارشد مدیریت استراتژیک تهران.دکترا ایالات متحده.
      ضمنا تمام مشکلات ایران در حال حاضر..به نبود مدیریت درست برمیگرده.ای کاش رتبه برتر های ایران کمی بیشتر به این رشته توجه میکردن.نه اینکه وقتی رفتند ایالات متحده اونجا تغییر رشته بدن.چون اصول مدیریت تیلور و ... در کارشناسی هست.و یه مدیر موفق از کارشناسی شکل میگیره.
      در ضمن تمام این حرفا موثق هست و یکی از اقوام نزدیک بنده دارن در دانشگاه کارولینای شمالی دکترا مدیریت استراتژیک میگیرن.توی فروم اپلای ابرود هم عضو هستن.اگر کسی خواست مستقیما از ایشون مشاوره بگیره به بنده خصوصی بده تا لینک تماس با ایشون رو بدم.
      in September 2014:Electrical Engineering in Ferdowsi University of Mashhad,,,,,passed and left
      in September 2015:Veterinary Medicine in Ferdowsi university of Mashhad,,,,passed and left without registration
      in September 2016:Medical student In Mashhad University of Medical Science.....passed and accepted it.....
      september 2017 ????Only God Knows....

14. Top | #29
      کاربر فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      یه متن طولانی نوشته بودم که دیدم sardare azmoon بهتر از من و خلاصه و مختصر نوشته
      دقیقا همینه...

15. Top | #30
      کاربر نیمه فعال

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      سلام
      دوستان واسه استخدام شدن توبانک باید مدیریت اموربانکی خوند؟؟؟
      از طریق مدیریت مالی یا حسابداری نمیشه؟؟کدومشو بخونی راحترمیری بانک؟
      میخواهی قضاوتم کنی؟؟؟
      کفش هایــــم را بپــوش
      راهـــم را قــدم بزن
      دردهایـــم را بکــش
      سـال هایـم رابگـذران
      بعـــد قضـاوت کن...!!!

صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن