خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 5 از 5
    1. Top | #1
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات

تحت تاثیر قراردادن 4 داور مسابقه استعداد یابی (اواز) ترکیه توسط یک ایرانی.

در کشور ترکیه چند سالی هست که با حضور خوانندگان مطرح اقدام به انتخاب صدای برتر می نمایند(O Ses Turkiye) ، امسال هنرمند ایرانی (عسگر باقری) اهل شهرستان ماکو آذربایجان غربی که در شهر خود با عنوان عسگر تاتلیسس شناخته میشود در این مسابقه شرکت کرده و در اولین حضورش در دور مقدماتی با اجرای ترانه ای از ابراهیم تاتلیسس توانست هر ۴ داور را تحت تاثیر قرار دهد.

2. Top | #2
      در انتظار تایید ایمیل

نمایش مشخصات
      صداش خیلی خیلی شبیه ابراهیم تاتلیسس مشهور هست، ولی ترکیه ای ها، بازم مثل جریانی که برای عارف غفوری پیش آوردن و تعصب یه ترکیه ای که هیچی نبود در مقابل عارف رو به عارف ندادن، اینجا هم یه دختر اوکراینی باعث حذف عسگر باقری شد، حیف، ولی در عوض سجاد محمدی (سجاد تاتلیسس) که اهل قره ضیاء الدین هست (شهری در نزدیکی ماکو)، به عنوان شبیه ترین صدا به صدای ابراهیم تاتلیسس ترکیه ای انتخاب شد و ابراهیم تاتلیسس رسما ازش دعوت کرد که بره ترکیه و پیش ابراهیم بمونه، یعنی در واقع به عنوان جانشین خودش انتخاب کرد.

3. Top | #3
      کاربر باسابقه

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      عنوان تاپیک رو دقیق ندیدم...همینطوری اومدم و پلی کردم ویدئورو سرم رو کردم تو کتاب درس رو ادامه دادم...وقتی شروع کرد به خوندن فکر کردم ابراهیم تاتلیسهبا شخصیت ابراهیم تاتلیسس کاری ندارم...صداش رو دوس دارم کلا...ایشون هم خیلی صداشون شبیه ابراهیم تاتلیسسه

4. Top | #4
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      تو منطقه آذربایجان خیلیا ترکیرو کشور دوم خودشون میدونن, (حالا با اونا که کشور اول خودشون میدونن کاری ندارم!), ولی خوب ترکیه ای ها اینطوری نیستن...اولین اولویتشون فقط و فقط خودشونه...

5. Top | #5
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      UP

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن