خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 20
    1. Top | #1
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات

کارشناسی پیوسته برم یا کاردانی پیوسته ؟

سلام دوستان

من دیپلم نظری ( تجربی ) دارم
      و امسال هم تونستم مدرک پیش دانشگاهی تجربی هم بگیرم

ولی الان پشیمونم میخوام دانشگاه آزاد رشته ی بدون ازمون ثبت نام کنم

باید چیکار کنم ؟

کارشناسی پیوسته برم یا کاردانی پیوسته؟

رشته ای که میخام بزم جزو فنی ها هست

یا تشکر

2. Top | #2
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      Upکمک کنید چقدر التماس کنم ((((((

3. Top | #3
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      این همه ادم آنلاینههیچکس جواب ما رو نمیده

4. Top | #4
      کاربر باسابقه

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      کارشناسی پیوسته....کاردانی هیچوقت نزن...
      ادمینستور کانال جهادی پیوند در پیام رسان سروش با لینک http://sapp.ir/ap_peyvand

فعال عرصه ی رسانه

مدرس سواد فضای مجازی

5. Top | #5
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط fateme.tehran نمایش پست ها
      کارشناسی پیوسته....کاردانی هیچوقت نزن...
      مرسی از این که جواب دادید‌میشه بگید چرا ؟؟قضیه اشون چیه ؟؟؟؟

6. Top | #6
      کاربر باسابقه

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      کاردانی دوباره باید کنکور کارشناسی بدی اما کارشناسی یه کارست واسه لیسانس گرفتن..

فعال عرصه ی رسانه

مدرس سواد فضای مجازی

7. Top | #7
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      بنظرمن راه درستی روپیش گرفتی مخصوصا اگه علاقه داری....برادرمن هم فنی بود الکترونیک.....رشته فوق العاده ایه....منتها اگه بخونی وبری دنبالش درامدشم خیلی خوبه....من برادرم سوم بود مرداد کنکورداره منتها نخوند از اول وتجدیدی داره باید شهریور امتحان بده ودنبال کاراموزیشم نرفت دیگه متاسفانه بعیدمیدونم موفق بشه تو این رشته .....بگذریم....شما باید ب سایت ازمون دانشگاه ازاد مراجعه کنیدazmoon.org
      ویرایش توسط شاداب شریعتی : 20 تیر 1394 در ساعت 02:28

8. Top | #8
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      کاردانی دوباره باید کنکور کارشناسی بدی اما کارشناسی یه کارست واسه لیسانس گرفتن..
      مرسیییییییعنی الان من با دیپلم و مدرک پیش دانشگاهی تجربیمیتونم برم کارشناسی پیوسته بدون کنکور دانشگاه آزاد ثبت نام کنم ؟؟مشکلی ندارهههه ؟؟؟؟

9. Top | #9
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط شاداب شریعتی نمایش پست ها
      بنظرمن راه درستی روپیشگرفتی مخصوصا اگه علاقه داری....برادرمن هم فنی بود الکترونیک.....رشته فوق العاده ایه....منتها اگه بخونی وبری دنبالشدرامدشم خیلی خوبه....من برادرم سوم بود مرداد کنکورداره منتها نخوند از اول وتجدیدی داره باید شهریور امتحان بده ودنبال کاراموزیشم نرفت دیگه متاسفانه بعیدمیدونم موفق بشه .....بگذریم....شما باید ب سایت ازمون دانشگاه ازاد مراجعه کنیدazmoon.org
      خیلی ممنونمنم کنکور دادماما میدونم که رشته ی خوبی قبول نمیشمتصمیم گرفتم وقتمو تلف نکنم‌ یه راست برم فنی دانشگاه ازاداما اشتباهی که کردم این بود که الکی نشستم‌و‌پیش دانشگاهی رو هم گرفتمهیچکس بهم نگفت که میتونستی با دیپلم هم بری

10. Top | #10
      کاربر باسابقه

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Nima1 نمایش پست ها
      مرسیییییییعنی الان من با دیپلم و مدرک پیش دانشگاهی تجربیمیتونم برم کارشناسی پیوسته بدون کنکور دانشگاه آزاد ثبت نام کنم ؟؟مشکلی ندارهههه ؟؟؟؟
      ببین تو سایت دانشگاه آزاد چه رشته هایی رو میزنه برو تعیین رشته کن

فعال عرصه ی رسانه

مدرس سواد فضای مجازی

11. Top | #11
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      سلام دوستانمن دیپلم نظری ( تجربی ) دارمو امسال هم تونستم مدرک پیش دانشگاهی تجربی هم بگیرمولی الان پشیمونم میخوام دانشگاه آزاد رشته ی بدون ازمون ثبت نام کنمباید چیکار کنم ؟کارشناسی پیوسته برم یا کاردانی پیوسته؟رشته ای که میخام بزم جزو فنی ها هستیا تشکر
      سلام
      اقا برو ثبت نام کن. کارشناسی پیوسته اگه دوس نداری دوباره کنکور بدی
      ولی یه سایت مشاوره میخوندم چون دیپلمت تجربیه شانست نسبت به ریاضیا کمتره. حدودا نصف

زمان ثبت نامش کی هست؟ میدونی؟
      زندگی برای خردمند رویاست

یک بازی برای احمق

یک کمدی برای ثروتمند

و یک تراژدی برای مستمند
      ویرایش توسط sepanta1990 : 20 تیر 1394 در ساعت 02:32

12. Top | #12
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      خیلی ممنونمنم کنکور دادماما میدونم که رشته ی خوبی قبول نمیشمتصمیم گرفتم وقتمو تلف نکنم‌ یه راست برم فنی دانشگاه ازاداما اشتباهی که کردم این بود که الکی نشستم‌و‌پیش دانشگاهی رو هم گرفتمهیچکس بهم نگفت که میتونستی با دیپلم هم بری
      گذشته گذشته دیگه بهش فکرنکنید....ولی من کسایی رومیشناسم(البته ازدور....)که با مدرک الکترونیک الان رفتن خارج ودرامدشونم عالیه....پس برودنبالش وجدی بگیرش....مثل برادرمن نکن....

13. Top | #13
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      ببین تو سایت دانشگاه آزاد چه رشته هایی رو میزنه برو تعیین رشته کن
      مشکل من همینه تو سایت دانشگاه آزاد شعبه شهر مانوشته فارق‌ از اینکه دارای چه مدرکی از کدام رشته های نظری ، فنی ، کاردانش ، هستید میتوانید انتخاب رشته گسترده ای در رشته های بدون ازمون به عمل اوریدبعد رشته ی موردعلاقه منو زده توی لیست کارشناسی پیوستهاین تا اینجاحااالا میری تو سایت ازمون برای ثبت نام اونجا نه اون رشته ی ای که انتخاب کردم هست و تازه دیپلم ها رو جدا هم کردنالان اعصابم از این خوررده نمیدونم باید کجا برم و چیکار کنم

14. Top | #14
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط شاداب شریعتی نمایش پست ها
      گذشته گذشته دیگه بهش فکرنکنید....ولی من کسایی رومیشناسم(البته ازدور....)که با مدرک الکترونیک الان رفتن خارج ودرامدشونم عالیه....پس برودنبالش وجدی بگیرش....مثل برادرمن نکن....
      والا منم میخوام برم ، اما مسخره مون کردنسایت دانشگاه آزاد یه چیزی نوشتهسایت آزمون برای ثبت نام یک چیزه دیگه نوشتهخدا میدونه کدموش درسته (((((

15. Top | #15
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      والا منم میخوام برم ، اما مسخره مون کردنسایت دانشگاه آزاد یه چیزی نوشتهسایت آزمون برای ثبت نام یک چیزه دیگه نوشتهخدا میدونه کدموش درسته (((((
      شما کاری ب سایت های دیگه نداشته باش....همون سایت ازمون دانشگاه ازاد ک گفتم باید ثبت نام کنید.....بذار الان خودمم میرم نگاه میکنم برات ببینم چه خبره..

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن