خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12
    نمایش نتایج: از 16 به 20 از 20
    1. Top | #16
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط شاداب شریعتی نمایش پست ها
      شما کاری ب سایت های دیگه نداشته باش....همون سایت ازمون دانشگاه ازاد ک گفتم باید ثبت نام کنید.....بذار الان خودمم میرم نگاه میکنم برات ببینم چه خبره..
      مرسی ، شما نگاه کنیدوقتی میریم رو سامانه ی ثبت نام کارشناسی پیوسته بدون آزموناون بغل سایت میزنهنام کد و جدول رشته هاوقتی بری توش بزنی نظام اموزشی تمام وقتو گره ۲ علوم تجربیرشته هاش فرق میکنهو گروه ۱ ریاضی رشته هاش فرق دارهحالا اونی که من میخوام برم تو ریاضیه از بدبختی من

2. Top | #17
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      ادرس سایت انه:azmoon.net
      برو قشنگ دفترچه راهنماشوبشین بخون بعد کارت اعتباری بخربعدش ثبت نام کن...
      من رفتم مشکلی نیس ظاهرا....فقط میخواستم ببینم واسه فنی چه رشته هایی بدون کنکورگذاشته....تو نظام های اموزشی ک گذاشته بود ریاضی وفنی مهندسی باهم بود....!!

3. Top | #18
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Nima1 نمایش پست ها
      مرسی ، شما نگاه کنیدوقتی میریم رو سامانه ی ثبت نام کارشناسی پیوسته بدون آزموناون بغل سایت میزنهنام کد و جدول رشته هاوقتی بری توش بزنی نظام اموزشی تمام وقتو گره ۲ علوم تجربیرشته هاش فرق میکنهو گروه ۱ ریاضی رشته هاش فرق دارهحالا اونی که من میخوام برم تو ریاضیه از بدبختی من
      اره درسته منم دیدم همینطوربود....!
      فک میکنم دفترچه راهنماشوبخونی ابهامات برطرف شه .....

4. Top | #19
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط شاداب شریعتی نمایش پست ها
      اره درسته منم دیدم همینطوربود....!فک میکنم دفترچه راهنماشوبخونی ابهامات برطرف شه .....
      خیلی ممنونمدفترچه راهنماش رو هم‌ خوندم چیزی ننوشته بود کلا ایرانه دیگه ، اگه یه چیزی رو بدون مشکل پیدا کنی‌ باید تعجب کردفکر میکنم حضوری برم یکی از شبعه های دانشگاه بهتر باشهواسه ثبت نام هم کافی نت بهتره تا خودمیه وقت یه چیزی رو اشتباه بزنم دیگه کارم تمومه (به هر حال خیلیی ممنون

5. Top | #20
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Nima1 نمایش پست ها
      خیلی ممنونمدفترچه راهنماش رو هم‌ خوندم چیزی ننوشته بود کلا ایرانه دیگه ، اگه یه چیزی رو بدون مشکل پیدا کنی‌ باید تعجب کردفکر میکنم حضوری برم یکی از شبعه های دانشگاه بهتر باشهواسه ثبت نام هم کافی نت بهتره تا خودمیه وقت یه چیزی رو اشتباه بزنم دیگه کارم تمومه (به هر حال خیلیی ممنون
      خواهش میکنم ببخشید دیگه درهمین حد اطلاعات داشتم چون تجربی بودم خودم....کافی نت لازم نیس ولی حالا ک استرس داری برای اینکه خیالت راحت شه برو ......موفق باشی

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن