خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 4 12 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 47
    1. Top | #1
      کاربر اخراجی

Mamoli
      نمایش مشخصات

زیـــست را قورتـــ بــده

شنیدین که میگن زیست رو باس ترکیبی خوند .. خب من در اینجا روشی که خودم به کار گرفتم و بهتون میگم .. روشی سریع و مطمئن

مواد مورد نیاز :
      برنامه adobe : AdbeRdr708_en_US
      ترجیحا نسخه ی 7 رو دانلود کنین چون هم قسمت find ش دقیقه و هم سریعه که ما باهاش کار داریم ...
      کتاب درسی :
      سال دوم :http://s3.picofile.com/file/81991553...231_1.pdf.html
      سال سوم:http://s3.picofile.com/file/81991562...261_1.pdf.html
      پیش :http://www.chap.sch.ir/sites/default...tab-C290-2.pdf
      روش کار :
      1) شما ابتدا فایل کتاب درسی رو با برنامه adobe باز میکنین ...
      2) به تب find در قسمت بالا رفته و گزینه find رو بزنین .. راه سریع : CTRL+F
      3)کلمه ای که میخواین ببینین کجای کتاب اومده تو کادر می نویسین و با زدن هر باز دکمه next براتون کلمه ی مورد نطر رو تو صفحات بعدی پیدا میکنه ..
      خلاص !!!

مثال :مثلا ما میخوایم در مورد گلوکز بدونیم که کجاهای کتاب اومده و بحث ازش شده .. به راحتی به قسمت find برنامه رفته و تو کادر میزنین گلوکز و دکمه next رو میزنین با هر بار زدن دکمه next صفحه ی بعدی که از گلوکز بحث شده رو براتون میاره و اون رو براتون رنگی میکنه ..
      ssssssssssssssssssssssssssssssss.png
      ssssssssssssss.png

در ادامه میتونین اونارو کنار هم بزارین و جزوتونو ترکیبی کنین یا فقط بخونینشو و ارتباطشو با بقیه فصلا بدونین ..

به همین راحتی زیست را ترکیبی بخوانید ...

دانلود جزوات :

مقدمه زیست شناسی : http://s3.picofile.com/file/8198834092/MyPDF.pdf.html

فصل اول زیست شناسی 1 "مولکول های زیستی" : http://s3.picofile.com/file/81993081...aderi.pdf.html

پ.ن مهم : در کلماتی که در آنها حرف "ی" حالا چه به صورت چسبیده چه به صورت جدا هست کلمه رو از متن خود کتاب کپی و تو کادر find پست کنین .. چون برنامه در پی دی اف نقطه "ی" رو مد نظر قرار نمیده و نتیجه ای برای شما نمیاره ...
      برای کتاب زیست سوم و پیش : حتما خود کلمه رو از متن کپی کنین نحوه ی کپی متن هم تو پست ها توضیح دادم برای دوستان ...
      پ.ن : هر مشکلی و سوالی داشتین در ادامه تاپیک بپرسین من جوابتونو میدم

ویرایش توسط Hellion : 21 تیر 1394 در ساعت 00:03

2. Top | #2
      کاربر انجمن

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      یعنی هر سه کتاب زیست میشه یکی؟چجور آخه؟

3. Top | #3
      کاربر اخراجی

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط 7star نمایش پست ها
      آبجی مجبور نیستی هر سه کتابو با هم ترکیب کنی ... اول میری سراغ کتاب زیست 1 بعد که اونو کامل تموم کردی و همه ی فصلاش رو باهم خوندیو ترکیب کردی میری سراغ زیست 2 .. نمونه جزوه رو بزارم خودتون میاد دستتون چجوری باید برین ...

4. Top | #4
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط 7star نمایش پست ها
      تو به خوندن خوندن ادامه بده ابجی
      ویرایش شده توسط مدیریت
      خلاف قوانین.

5. Top | #5
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Hellion نمایش پست ها
      آبجی مجبور نیستی هر سه کتابو با هم ترکیب کنی ... اول میری سراغ کتاب زیست 1 بعد که اونو کامل تموم کردی و همه ی فصلاش رو باهم خوندیو ترکیب کردی میری سراغ زیست 2 .. نمونه جزوه رو بزارم خودتون میاد دستتون چجوری باید برین ...
      داش بذار ببینیم چیکار کردی....لینکشو پ خ کن
      ویرایش شده توسط مدیریت
      خلاف قوانین.

6. Top | #6
      کاربر انجمن

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      لینک کتاب خرابه

7. Top | #7
      کاربر اخراجی

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Soroush313 نمایش پست ها
      لینک کتاب خرابه
      لینک ها دوباره تست شدند مشکلی نداشتند .. لینک کتاب ها به طور مستقیم از دانشنامه رشده و مشکلی ندارند .. دوباره امتحان کنید ...

8. Top | #8
      کاربر نیمه فعال

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      شنیدین که میگن زیست رو باس ترکیبی خوند .. خب من در اینجا روشی که خودم به کار گرفتم و بهتون میگم .. روشی سریع و مطمئن

مواد مورد نیاز :
      ترجیحا نسخه ی 7 رو دانلود کنین چون هم قسمت find ش دقیقه و هم سریعه که ما باهاش کار داریم ...
      کتاب درسی :
      سال دوم :http://www.roshd.ir/ebook/Motevasete...-%20C231-1.pdf
      سال سوم:http://www.roshd.ir/ebook/Motevasete...-%20C261-1.pdf
      پیش :http://www.roshd.ir/ebook/Pish-Danes...-%20C290-2.pdf

روش کار :
      3)کلمه ای که میخواین ببینین کجای کتاب اومده تو کادر می نویسین و با زدن هر باز دکمه next براتون کلمه ی مورد نطر رو تو صفحات بعدی پیدا میکنه ..
      خلاص !!!

مثال :مثلا ما میخوایم در مورد گلوکز بدونیم که کجاهای کتاب اومده و بحث ازش شده .. به راحتی به قسمت find برنامه رفته و تو کادر میزنین گلوکز و دکمه next رو میزنین با هر بار زدن دکمه next صفحه ی بعدی که از گلوکز بحث شده رو براتون میاره و اون رو براتون رنگی میکنه ..
      برای دیدن سایز بزرگ روی عکس کلیک کنید

نام: ssssssssssssssssssssssssssssssss.PNG
مشاهده: 362
حجم: 73.5 کیلو بایت

نام: ssssssssssssss.PNG
مشاهده: 358
حجم: 38.2 کیلو بایت

در ادامه میتونین اونارو کنار هم بزارین و جزوتونو ترکیبی کنین یا فقط بخونینشو و ارتباطشو با بقیه فصلا بدونین ..

پ.ن مهم : در کلماتی که در آنها حرف "ی" حالا چه به صورت چسبیده چه به صورت جدا هست کلمه رو از متن خود کتاب کپی و تو کادر find پست کنین .. چون برنامه در پی دی اف نقطه "ی" رو مد نظر قرار نمیده و نتیجه ای برای شما نمیاره ...
      پ.ن : در حال نوشتن جزوه ترکیبی از این راه هستم دوستانی که مایل هستند میتونین از طریق همین تاپیک جزوه هارو دانلود کنند.. در حال حاضر فصل یک آماده هست و تا فردا تو این تاپیک لینکش قرار داده میشه ...

داداش ممنون از وقتی که گذاشتی ولی اخه این چه روشیه دیگه واسه زیست شما میگین ، به خدا همچین روش هایی هر کسی بخونه کلا گیج میشه ها کنکوری به نظرم به جای اینکه وقتشونو تو نت و جزوه داخل نت بگذروند داخل کتاب باشند خیلی بهتر نتیجه میگیرند . بازم ممنون ولی خب نظر من این بود

9. Top | #9
      کاربر نیمه فعال

bi-tafavot
      نمایش مشخصات

مواد مورد نیاز :
      کتاب درسی :
      سال دوم :http://www.roshd.ir/ebook/Motevasete...-%20C231-1.pdf
      سال سوم:http://www.roshd.ir/ebook/Motevasete...-%20C261-1.pdf
      پیش :http://www.roshd.ir/ebook/Pish-Danes...-%20C290-2.pdf

روش کار :
      خلاص !!!

نام: ssssssssssssssssssssssssssssssss.PNG
مشاهده: 362
حجم: 73.5 کیلو بایت

نام: ssssssssssssss.PNG
مشاهده: 358
حجم: 38.2 کیلو بایت

پ.ن : در حال نوشتن جزوه ترکیبی از این راه هستم دوستانی که مایل هستند میتونین از طریق همین تاپیک جزوه هارو دانلود کنند.. در حال حاضر فصل یک آماده هست و تا فردا تو این تاپیک لینکش قرار داده میشه ...

داداش ممنون از وقتی که گذاشتی ولی اخه این چه روشیه دیگه واسه زیست شما میگین ، به خدا همچین روش هایی هر کسی بخونه کلا گیج میشه ها کنکوری به نظرم به جای اینکه وقتشونو تو نت و جزوه داخل نت بگذروند داخل کتاب باشند خیلی بهتر نتیجه میگیرند . بازم ممنون ولی خب نظر من این بود

10. Top | #10
      کاربر اخراجی

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط bm3 نمایش پست ها
      سلامون علیکم .. ممنون که استقبال کردی ... در این روش دوستان سرشون تو کتابه این یک ... دومین مورد هم اینه که این روش واسه ترکیب کردن خوبه و تفهیم مطالب با هم دیگه همین الان چند نفر امتحان کردند و راضی بودند شمام امتحان کنید پشیمون نمیشید .. این کار بهتر از اینه که بشینید دو ساعت کتابو ورق بزنید ببینید کجا از گلوکز یا سلولز گفته .. این روش خیلی سریعتره و کارتون رو روبراه میکنه

11. Top | #11
      کاربر نیمه فعال

Maghror
      نمایش مشخصات
      مثلا میشه بزنید کرم خاکی
      همه چیزاشو میاره
      کجاش بده این
      مرسی داداش

12. Top | #12
      کاربر انجمن

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      ارور میده برا من
      untitled-1.jpg

13. Top | #13
      کاربر نیمه فعال

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      سلامون علیکم .. ممنون که استقبال کردی ... در این روش دوستان سرشون تو کتابه این یک ... دومین مورد هم اینه که این روش واسه ترکیب کردن خوبه و تفهیم مطالب با هم دیگه همین الان چند نفر امتحان کردند و راضی بودند شمام امتحان کنید پشیمون نمیشید .. این کار بهتر از اینه که بشینید دو ساعت کتابو ورق بزنید ببینید کجا از گلوکز یا سلولز گفته .. این روش خیلی سریعتره و کارتون رو روبراه میکنه
      یعنی از نظر شما ترکیبی خوندن یعنی اینکه هر جایی از کتاب زیست که کلمات مثلا همین کرم خاکی داره رو به هم ربط بدیم میشه ترکیبی خوندن ؟؟؟ ترکیبی خوندن به مفهومی مربوطه که بعد از چندین بار مطالعه کتاب درسی یه ارتباطی میتونید خودتون ایجاد کنید ؛ بعدشم واقعا گیج کننده است که فکر کنیم اصلا چه کلمه ای ممکنه در کتاب درسی و جاهای دیگه اومده باشه یا نه ؟ اصلا در چه مورد توضیح داده و مربوط به اون بحث هست یا نه ؟ و کلا کار گیج کننده ای به نظر میاد . مگه اینکه این قابلیت تو خود کتاب درسی بود میشه find کرد و کلمه مورد نظر رو پیدا کرد

14. Top | #14
      کاربر اخراجی

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Soroush313 نمایش پست ها
      ارور میده برا من

نام: Untitled-1.jpg
مشاهده: 92
حجم: 43.3 کیلو بایت
      دوست عزیز فایلا رو در picofile آپلود کردم و مشکل حل شد الان میتونین به از سایت پیکوفایل به راحتی دانلود کنین ... کتابا ارور هم نمیده و براحتی باز میشن ...

15. Top | #15
      کاربر اخراجی

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط bm3 نمایش پست ها
      یعنی از نظر شما ترکیبی خوندن یعنی اینکه هر جایی از کتاب زیست که کلمات مثلا همین کرم خاکی داره رو به هم ربط بدیم میشه ترکیبی خوندن ؟؟؟ ترکیبی خوندن به مفهومی مربوطه که بعد از چندین بار مطالعه کتاب درسی یه ارتباطی میتونید خودتون ایجاد کنید ؛ بعدشم واقعا گیج کننده است که فکر کنیم اصلا چه کلمه ای ممکنه در کتاب درسی و جاهای دیگه اومده باشه یا نه ؟ اصلا در چه مورد توضیح داده و مربوط به اون بحث هست یا نه ؟ و کلا کار گیج کننده ای به نظر میاد . مگه اینکه این قابلیت تو خود کتاب درسی بود میشه find کرد و کلمه مورد نظر رو پیدا کرد
      شما روش خودتون رو پیش بگیرید ... موفق باشید ...

صفحه 1 از 4 12 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن