خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 22
    1. Top | #1
      کاربر انجمن

Sarkhosh
      نمایش مشخصات

چجوری یه جزوه به نام خودم ثبت کنم که کسی نتونه ازش کپی کنه

سلام
      من خودم زمانی که کنکور میدادم برای راحتی کارم در ضرب اعداد که یکی از نقطه ضعفام بود ضربی رو طراحی کردم که بیشتر تمرکز آن روی ضرب اعداد دو در دو هستش ولی واسه تیپ های دیگه هم یه کارایی کردم که ساده تر شه کار ضرب که فک کنم جزئی ترین بخش یک محاسبه چه در کنکور یا چه در دوران دبیرستان هستش...
      الان من آموزش این ضرب ها رو به صورت pdf و power point آماده کردم و میخوام به افرادی که مایل باشن بخرنشون ارائه شون بدم...ولی بحث قیمت و این که پس فردا برام مشکلی پیش نیاد با این افرادی که در فضای درس و کنکور هستن که بگن این مال من بوده تو برش داشتی و ... این فایل ها 0 تا 100 اش رو خودم کار کردم و اون کتاب ضرب مهر و ماه رو هم بعد از تمام کردن کتاب تو کتابفروشی دیدم که در مقابل چیزی که من دارم عددی به حساب نمیاد...
      الان من چکار کنم که این ضرب بعد از گذاشتنش تو نت به نام خودم باشه و کسی نگه که مال من بوده؟؟؟
      نبودنت حس تلخیه که توی لحظه هام جاریست...
      ویرایش توسط shahryars : 19 تیر 1394 در ساعت 18:55

2. Top | #2
      کاربر انجمن

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط amir99 نمایش پست ها
      نمونه ؟!
      من راهی واسه دزدیده نشدن این مجموعه ازتون خواستم.... فعلاً نخواستم که بفروشم...!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

3. Top | #3
      کاربر اخراجی

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط shahryars نمایش پست ها
      من راهی واسه دزدیده نشدن این مجموعه ازتون خواستم.... فعلاً نخواستم که بفروشم...!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
      اولن باید یه سایت بزنی ... بعد سایتو برچسب کنی رو فایلت با اسمت رو همه صفحات .. اگه وردشو داری قبل تبدیل کردن به پی دی اف زیر صفحشو اسمتو یا اون سایتو بزار ... خلاص !!!

4. Top | #4
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      توی ورد همه جاش اسمتو بنویس - جای سفید نذار

5. Top | #5
      کاربر انجمن

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Hellion نمایش پست ها
      اولن باید یه سایت بزنی ... بعد سایتو برچسب کنی رو فایلت با اسمت رو همه صفحات .. اگه وردشو داری قبل تبدیل کردن به پی دی اف زیر صفحشو اسمتو یا اون سایتو بزار ... خلاص !!!
      وبلاگ نمیشه؟؟؟

6. Top | #6
      کاربر اخراجی

Mamoli
      نمایش مشخصات
      وبلاگ نمیشه؟؟؟
      فرقی نمیکنه اونم میشه

7. Top | #7
      کاربر انجمن

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      بازم پاکش می کنن...ولی نوشتمش...

8. Top | #8
      کاربر اخراجی

Mamoli
      نمایش مشخصات
      بازم پاکش می کنن...ولی نوشتمش...
      بهتره بری یه انتشارات ثبتش کنی .. بله حرفه ای ها زیاد هستن میدزدنش میتونی بدیش آقای آراز مدیر سایت برات برچسبش بزنه

9. Top | #9
      کاربر انجمن

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      نه نه انتشارات نه...دریا رو بر میدارن واس خودشون یه قطره میدن به من...

10. Top | #10
      کاربر اخراجی

Mamoli
      نمایش مشخصات
      داداش ما از این جناب مخ ریاضیات نمونه خواستیم(خوبه کل شو نخواستم ) نداد ..

آدم خسیس دریا رو هم میخواد جلل الخالق :؟
      به هر حال من به ایشون راهکار دادم .. نمونه هم نباید میخواستی از الان اینو میگم به فروش نمیره ...

11. Top | #11
      کاربر انجمن

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Hellion نمایش پست ها
      به هر حال من به ایشون راهکار دادم .. نمونه هم نباید میخواستی از الان اینو میگم به فروش نمیره ...
      جواب amir99 رو اینجا بدم انگار ترسیدن و کامنتوشون رو پاک کردن...اولا اینقدر عقده ای نباشید که تا به یه درخواستتون جواب منفی دادن سریع با تندی و ی سری توهینای پوچ جواب طرف رو بدید ثانیا من این تایپک رو واسه نمونه دادن نزدم و هدفم ی چیز دیگه بود ثالثا شما اگه واسه یه چیزی که درست کرده باشی که فک نکنم تا حالا کرده باشین عمرا نمیومدین همشو یا حتی نمونه ای ازش رو بیجا استفاده کنید و زحماتتون به باد بره رابعا به چه دلیل گفتی خسیس؟؟؟ جوابتون رو فک نکنم با همچین چیزی داده باشه...پس لطفاً مودب باشید...

نمونه میخای بیا اینم مثال 56*68 و 89*98 یا 26*94 و 942*27 و اعداد دیگه....این از امیرخان!!!

ممنون از راهنماییتون...ولی چرا میگید نمیتونم بفروشمش؟؟؟
      من زحمتم رو کشیدم و چیز خوبی از آب در اومده...
      میشه توضیح بدید؟؟؟

12. Top | #12
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      جواب amir99 رو اینجا بدم انگار ترسیدن و کامنتوشون رو پاک کردن...اولا اینقدر عقده ای نباشید که تا به یه درخواستتون جواب منفی دادن سریع با تندی و ی سری توهینای پوچ جواب طرف رو بدید ثانیا من این تایپک رو واسه نمونه دادن نزدم و هدفم ی چیز دیگه بود ثالثا شما اگه واسه یه چیزی که درست کرده باشی که فک نکنم تا حالا کرده باشین عمرا نمیومدین همشو یا حتی نمونه ای ازش رو بیجا استفاده کنید و زحماتتون به باد بره رابعا به چه دلیل گفتی خسیس؟؟؟ جوابتون رو فک نکنم با همچین چیزی داده باشه...پس لطفاً مودب باشید...

نمونه میخای بیا اینم مثال 56*68 و 89*98 یا 26*94 و 942*27 و اعداد دیگه....این از امیرخان!!!

ممنون از راهنماییتون...ولی چرا میگید نمیتونم بفروشمش؟؟؟
      من زحمتم رو کشیدم و چیز خوبی از آب در اومده...
      میشه توضیح بدید؟؟؟
      من پستام رو پاک کردم چون اسپم بود .. بالاخره مدیر هم ببینه پاک میکنه !

ترس ؟ ترس از چی ؟

:troll (6):

باشه آقای شهریار من اشتباهمو قبول دارم و صمیمانه ازتون عذر میخوام .

بابته اون چیزی که گفتم و اینکه ج منفی و تندی دادم .

اشتباهِ من بود بهرحال .

13. Top | #13
      کاربر انجمن

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      من پستام رو پاک کردم چون اسپم بود .. بالاخره مدیر هم ببینه پاک میکنه !

ترس ؟ ترس از چی ؟

:troll (6):

باشه آقای شهریار من اشتباهمو قبول دارم و صمیمانه ازتون عذر میخوام .

بابته اون چیزی که گفتم و اینکه ج منفی و تندی دادم .

اشتباهِ من بود بهرحال .

خواهش میکنم...اگه به نتیجه ای برسم برای فروش حتما نمونه هم میزارم خیالت تخت...و البته اگه خواستید میتونید تهیه اش کنید....من از شما عذر میخوام اگه باعث ناراحتتیتون شدم...
      منم امینم برادرم شهریاره ))

14. Top | #14
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      سلام
      من خودم زمانی که کنکور میدادم برای راحتی کارم در ضرب اعداد که یکی از نقطه ضعفام بود ضربی رو طراحی کردم که بیشتر تمرکز آن روی ضرب اعداد دو در دو هستش ولی واسه تیپ های دیگه هم یه کارایی کردم که ساده تر شه کار ضرب که فک کنم جزئی ترین بخش یک محاسبه چه در کنکور یا چه در دوران دبیرستان هستش...
      الان من آموزش این ضرب ها رو به صورت pdf و power point آماده کردم و میخوام به افرادی که مایل باشن بخرنشون ارائه شون بدم...ولی بحث قیمت و این که پس فردا برام مشکلی پیش نیاد با این افرادی که در فضای درس و کنکور هستن که بگن این مال من بوده تو برش داشتی و ... این فایل ها 0 تا 100 اش رو خودم کار کردم و اون کتاب ضرب مهر و ماه رو هم بعد از تمام کردن کتاب تو کتابفروشی دیدم که در مقابل چیزی که من دارم عددی به حساب نمیاد...
      الان من چکار کنم که این ضرب بعد از گذاشتنش تو نت به نام خودم باشه و کسی نگه که مال من بوده؟؟؟
      سلام شما باید این آموزشتون رو توسط یک ناشر معتبر چاپ کنید در اون صورت قانون کپی رایت بهش تعلق می گیره و با هرکس که بدون اجازه شما نشرش بده می تونید قانونی برخورد کنید و خسارت بگیرید
      انتشارات هم 2نوع هستند اولی ها شما خودتون پول چاپ و نشر و کاغذ و اینا رو میدید هرچی سود باشه هم می دن شما خیلی کم خودشون میگیرند مثلا 10%
      بعضی ها هم همه کارا رو خودشون می کنند ولی خوب بجاش ایندفعه شما 10% میگیری :d
      به هر حال باید چاپ کنی که کپی رایتش انحصاری خودت بشه
      مثلا فاگوزیست ، اگه همینو اینترنتی می ذاشتند همه می دزدیدند ولی الان دیگه هرکی غیرقانونی بده مجازات داره
      برعکسشم عمارلو هست که چون چاپ انتشاراتی نداشت الان همه وبلاگها و فروم ها و... مجانی گذاشتند برای دانلود همه استفاده کنند
      به هر حال با مثال هایی که زدم امیدوارم متوجه شده باشی فرق چاپ (فاگوزیست) و غیرچاپ (عمارلو) چیه
      البته بعضی کتاب های چاپی مثل صفر کلوین یه بخش هاییش رو تو این فروم مجانی گذاشتند ولی خوب داخل کتاب نوشته ما هدفمون موفقیت بچه ها بوده هرجا خواستید نشر بدید این کتابو حتی نگفته حتما اسم مارو بیارید
      پس از مرگم، بدنم را طلاکاری یا نقره کاری نکنید یا در تابوت یا چیزی همانند این مگذارید. زودتر آنرا در آغوش خاک بسپارید. آیا جایی فرخنده تر از خاک برای آرمیدن است؟! خاک مادر زیبایی هاست و دایه نیکی ها. در سراسر زندگی دوستار مردمان بوده ام؛ شاد خواهم شد که دوباره بخشی از آن
      چیزی بشوم که برای مردمان خوبی فراوان ببار می آورد.
      وصیت نامه ی کوروش بزرگ، به نقل از کوروش نامه گزنفون، دفتر ٨، بخش ٧، بند ٢۵

ویرایش توسط Huot : 20 تیر 1394 در ساعت 04:16

15. Top | #15
      کاربر انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      سلام میگم یه pdf رو چطور میتونم ویرایش کنم و تبلیغاتش رو حذف کنم

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن