خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12
    نمایش نتایج: از 16 به 22 از 22
    1. Top | #16
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      داش تو برای این کار تقریبا کاری نمیتونی بکنی حتی اگه به اسم خودتم ثبت کنی یکی بگیره شرو میکنه به فروختن و بعدا تو هم کاری از دستت بر نمیاد ولی داش این جزوت زیاد به درد کنکوریا نمیخوره به نظر من که رایگان بذار برای دانلود ههم بچه ها دعات میکنن و هم اسم خودت معروف میشه....همه چیو که نمیشه فروخت
      ویرایش شده توسط مدیریت
      خلاف قوانین.

2. Top | #17
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط arhn نمایش پست ها
      سلام میگم یه pdf رو چطور میتونم ویرایش کنم و تبلیغاتش رو حذف کنم
      اینجا جاش نیست عزیز نباید اسپم بدی

برنامه های آدوب آکروبات یا برنامه نیترو نصب کن با اونا ویرایش کن........
      ویرایش شده توسط مدیریت
      خلاف قوانین.

3. Top | #18
      کاربر انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Saeed735 نمایش پست ها
      اینجا جاش نیست عزیز نباید اسپم بدی

برنامه های آدوب آکروبات یا برنامه نیترو نصب کن با اونا ویرایش کن........
      ممنون که گوشزد کردی داش

4. Top | #19
      کاربر انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      ببین داداش هر کاری بکنی باز ازت میدزدندش باید یه کاری کنی اسمت مطرح بشه....فقط همین وگرنه به شرکت کسپراسکاس هم بگی یه قفل اختصاصی برام تهیه کن اونم میشکننش ...
      روزی شیخی به خانه ای وارد شد و از در دیگر خارج شد...

5. Top | #20
      کاربر باسابقه

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط sina sad نمایش پست ها
      ببین داداش هر کاری بکنی باز ازت میدزدندش باید یه کاری کنی اسمت مطرح بشه....فقط همین وگرنه به شرکت کسپراسکاس هم بگی یه قفل اختصاصی برام تهیه کن اونم میشکننش ...
      بله متاسفانه
      اینجا ایران است
      حقوق کپی رایت اصلا رعایت نمیشه
      شما اول خوب تحقیق کن ببین قبلن هیچ کتابی این روش ها رو نداره ؟‌
      چون تا جایی که یادمه یه چند تا کتاب این شکلی هست - یکیشون رو دلیجه واسم فرستاد - 100 روش توش بود
      نکته دوم هم اینه که اسم و شماره تلفنت رو داخل همه صفحات به وسیله نرم افزار بکگراند یا ضمیمه بکن و اهداش کن به ملت - البته این واسه کسیه که به ثوابش فکر میکنه نه پولش
      در غیر این صورت
      باید بری از وزارت ارشاد مجوز بگیری - طراحی جلد رو انجام بدی - بعد محتویات رو بری دست ویرایستار برات تنظیم کنه - بعد با انتشارات قرار داد ببندی و مثلا چند تا میخوای - هر چی تعداد بالاتر بهتر

6. Top | #21
      کاربر انجمن

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      سلام خدمت دوستانی که جواب بنده رو دادن و ازشون تشکر میکنم این چند روز به علت عمل برادرم نتونستم بیام و نظرات رو بخونم و همش درگیر بودم
      از راهنماییتون متشکرم ...یکی از بچه ها درباره ی جزوه آقای عمارلو و کتاب فاگوزیست صحبت کردن که جزوات آقای عمارلو داره همجا کپی میشه ولی فاگوزیست رو نمیتونن چون با انتشارات اومده جلو...ولی برای کلاس عمارلو برای ثبت نام و استفاده از کلاس باید سریع بجمبی و با جزوه نمیشه ریسک کرد و سر کلاس نرفت و تجربه من از کنکور که با جزوات ایشون داشتم اینه که جزوه به تنهایی کافی نیست و توضیحات استاد سر کلاس خیلی تاثیر گذاره...در حالی که من اولین بار بود اسم کتاب رو میشنیدم...
      hout گفته با انتشارات صحبت کنم که اصلا نمیصرفه چه 90% بگیرم و چه 10% ...و عده ای گفتن رایگان در اختیار بچه ها بذارمش...من در دوران کنکور واسه یک کلاسی دعوتم کردم که جلسه اولش رایگان بود...باورتون میشه که همین ضرب های توی نت رو جمع کرده بود مثل ضرب اعداد دو رقمی! زیر 20! در 11...دو تا شرط برای یک ضرب!!! و یا ضرب در 25 که گفت 100/4 به جای آن بنویسید و تمامی این ضرب ها در نت هستن و واسه کلاس 6 جلسه ای 50 هزار تومن میگرفت که بچه ها هم که خیلی خوششون اومده بود ثبت نام میکردن و خبر نداشتن که تو نت همینا هم هستن ولی من واسه تمام ضرب های دو رقمی فقط فقط دو روش استفاده کردم و تمامی ضرب ها هم جواب میده البته برای ضرب های 3 رقمی هم یه کاری کردم... که ساده تر شه ولی اون با کلی شرط میگفت تا یک ضرب عادی مثلا 11*18 رو حل کنه و حالت های دیگه رو پوشش نمیداد و یا اگه 11 شد 12 باید چه می کردند؟؟؟

735 saeed گفته که به درد کنکوریا نمیخوره و به رایگان بذارمش رو سایت....اگه بدرد نمیخوره چرا بذارمش توی سایت؟؟...در ضمن بگم ریاضی فیزیک و شیمی سه درس مهمی هستن که این روش ها برای حلشون خیلی میتونه کمک کننده باشن...
      در ضمن بگم این فقط بدرد کنکوریا نمیخوره بلکه واسه دبستان که فکر کنم ضرب رو شروع میکنن و بچه های راهنمایی و دبیرستان بدرد میخوره....

yek.dost گفته که قبلاً ارائه نشده باشه اون کتابی که میگین 100 روش هست اینی که من درست کردم دو روش هست که تمامی اون صدتا رو پوشش میده تا حالا کسی ندیدم که از این روش ها جایی استفاده یا گذاشته شده باشه...

اگه هم کپی شد ، راضی نیستم و فکر کنم هنوز بعضی ها دین و ایمونشون رو تو کشور دارن که بعضی چیزا رو کپی نکنن...
      نبودنت حس تلخیه که توی لحظه هام جاریست...

7. Top | #22
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      باید کتابش کنی و شابک بگیری براش.
      کپی نشدن رو بیخیال شو. توی ایران همچین چیزی نیست. طرف میبره کتاب های پنجاه هزار تومنی رو میده چاپخونه که براش کپی کنن اونوقت جزوه قراره کپی نشه ؟؟
      کلا در این کشور چنین چیزی میسر نیست.

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن