خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 12 از 12
    1. Top | #1
      mda
      کاربر انجمن

Daghon
      نمایش مشخصات

نحوه مطالعه قرابت

سلام خدمت دوستای گلم من چون دروس عمومیم خیلی بهتر از اختصاصیها بود میخوام هر روز روش مطالعه یکی از بخشهای این دروس رو بگم اولین روز هم قرابت:اولین نکته توپ شدن تو قرابت اعتماد به نفسه چون بعضیها الکی ازش میترسن واقعا آسونترین مبحث ادبیاته دوم اینکه مطالعه مستمر رمز موفقیت این کاره یعنی شما باید هر روز یه زمانی رو (ولو اندک)به مفهوم شناسی و تست اختصاص بدین و سومین نکته اینه که شما باید مفاهیم رو به صورت دسته بندی شده تو ذهنتون داشته باشین و به نظرم بهترین منبع برای این کار ادبیات موضوعی گاجه برای اینکه دسته بندی مفاهیم باعث افزایش چشمگیر سرعتتون تو زدن آزمون های ترکیبی میشه به نظر من اگه هرروز زمانی حدود 45 دقیقه با 30 الی 40 تست رو به قرابت اختصاص بدین تو تابستون خیالتون رو از بابت این مبحث راحت میکنین البته یادتون نره که هر دو هفته آزمون ترکیبی از خودتون بگیرین تا ذهنتون تک بعدی نشه به از اتمام کتابی مثل گاج منابعی مثل قرابت الگو-نشر دریافت-و اندیشه فائق رو توصیه میکنم.موفق باشین که هستین. دوستدارتون محسن.

2. Top | #2
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      قرابت تمرین هست فقط. هرچی بیشتر بیت خونده باشی و معنی کرده باشی موفق تر میشی.
      حالا هر منبعی میخواد باشه.

3. Top | #3
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      به نظر من اعتماد به نفس کاذب نمیشه به خودمون بدیم ولی قرابت موضوعی هست که میشه با تمرین به نقطه قوت تبدیلش کرد
      یکی از ضعف های اساسی من بود اما الان کتاب نشر دریافت رو میخونم خیلی پیشرفت رو خودم احساس کردم

4. Top | #4
      mda
      کاربر انجمن

Daghon
      نمایش مشخصات
      نه خیر من هم ابدا همچین موضوعی رو نگفتم که اعتماد به نفس الکی بدم ولی از نظر اکثر دبیرا و مشاورا قرابت نمره بیارترین مبحث ادبیاته.

5. Top | #5
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mda نمایش پست ها
      نه خیر من هم ابدا همچین موضوعی رو نگفتم که اعتماد به نفس الکی بدم ولی از نظر اکثر دبیرا و مشاورا قرابت نمره بیارترین مبحث ادبیاته.
      در برابر آرایه های ادبی و زبان فارسی بله ولی در برابر املا و لغت و تاریخ ادبیات بعید میتونم اینطور باشه

6. Top | #6
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      املا و لغت و تاریخ ادبیات نمره بیارتر از قرابت هستن. خیلی ها قرابت میزنن ولی املا لغت و تاریخ ادبیات چیزیه که باید همش رو بلد باشی تا بتونی تست هاش رو به جواب برسونی

7. Top | #7
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      قرابت يكم استعدادي و ذاتيه ولي بايد تمرين زياد كرد و شعر خوندنتون رو روان كنيد...

8. Top | #8
      mda
      کاربر انجمن

Daghon
      نمایش مشخصات
      باید این نکته رو هم عرض کنم که باتوجه به بودجه قرابت نیازمند تمرین مستمر هست ولی سبک سوالای کنکور موید این نکته هستش که قرابت نسبت به مبحثی مثل لغت یا املا آسانتره.

9. Top | #9
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط konkurbank نمایش پست ها
      قرابت يكم استعدادي و ذاتيه ولي بايد تمرين زياد كرد و شعر خوندنتون رو روان كنيد...
      واقعا گل گفتی

همه قرابت رو مثل زبان فارسی میدونن که باید فرمول حفظ کنن و بیت بلد باشن و ....

در صورتی که قرابت بیشتر مهارت هست تا دانش

10. Top | #10
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Ahmadvand70 نمایش پست ها
      املا و لغت و تاریخ ادبیات نمره بیارتر از قرابت هستن. خیلی ها قرابت میزنن ولی املا لغت و تاریخ ادبیات چیزیه که باید همش رو بلد باشی تا بتونی تست هاش رو به جواب برسونی
      املا از قرابت راحت تره ؟؟؟؟؟؟
      پس معلومه خیلی افراد تو این زمینه متفاوتن چون من از 10 تا تست املا یکیشم نمیتونستم بزنم ولی قرابت از 10 تا حداقل 8 تاش رو میزدم !
      به وبلاگ کنکوری ما سر بزنید
      http://mmtkk.blogfa.com/

11. Top | #11
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      من قرابتم بشدت ضعیف بود ... کم کم ازمون ازمایشی دادم میرفتم بیتا رو کنار اونایی ک هم مفهوم بود مینوشتم یاد گرفتم... الگو هم داشتم... قرابت فقط و فقط تمرینه ... بفهمی مفهوم چی میگه

12. Top | #12
      کاربر انجمن

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Forgotten نمایش پست ها
      به نظر من اعتماد به نفس کاذب نمیشه به خودمون بدیم ولی قرابت موضوعی هست که میشه با تمرین به نقطه قوت تبدیلش کرد
      یکی از ضعف های اساسی من بود اما الان کتاب نشر دریافت رو میخونم خیلی پیشرفت رو خودم احساس کردم
      سلام منم نشر الگو دارم اما نمی دونم چجور باید بخونمش میشه روشتونو بم بگین؟؟؟

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن