خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 4 12 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 60
    1. Top | #1
      کاربر اخراجی

Daghon
      نمایش مشخصات

چرا کنکور تجربی اینقدر سخت بود؟تکلیفمون با سازمان رنجش و خودمون چیه؟!!

سلام به همگی...بعد از چند وقت اومدم انجمن..میگم چرا کنکور تجربی امسال اینقدر سخت بود؟؟واقعا امسال خیلی بد بود...الان من دلم به چی خوش باشه!یعنی من چند سال نشستم پشت کنکور که این بشه وضعیتم!!!که بعد از یک سال تلاش و....الان باید بدترین کنکور چند سال اخیرمو بدم؟!!!یکی بیاد منو قانع کنه؟!!!مگه میشه؟؟مگه داریم!!!سازمان رنجش میخواست امسال با این کنکور چیو ثابت کنه!به خدا کنکور پارسال بهشت بود!!!کسی که فقط رو کتاب درسی مسلط بود میتونست راحت زیستو حداقل 50 بزنه!!!فیزیک پارسال رو یادتونه...با نگاه و چند تا فرمول مسخره اکثر تستاش حل میشد!!!مسله های شیمی فوق العاده اسون بود....کلا پارسال بهشت بود...ریاضی پارسال هم خیلی اسون بود...کلا درسا خیلی مسخره اسون بود...!!!!واقعا دلم به حال خودم میسوزه که چرا پارسال نرفتم...سازمان رنجش با کنکور پارسال همه رو گول زد....کلن هنگم...نمیتونم به خودم بقبولونم که بخواد اینجور بلایی بعد از چند سال سرم بیاد که با اون همه فیزیک خوندن فقط 3 تا تست درست زدم...با اون همه خونذن ریاضی فقط 3 تا تست....دلم خوش بود زیست خوندم....انگار نه انگار!!!!!توی 4 ساعت چه توقعی از ادم دارن با وان همه استرس و فشار روانی و زمانی که مثل باد میره!!!!!!کلا درصدامو که حساب کردم دارم منفجر میشم!!!!خیلی فشار رومه...نمیتونم اصلا قبول کنم که حتی وضعیتم از پارسال داره بد تر مشه!!!با کلی امید و ارزو نشستم که کنکور بدم!!!ما الان دیگه باید چیکار کنیم که نکردیم!!!!!چه جوری درس بخونیم که نخوندیم!!!چه خاکی توی سر خودمون بریزیم که نریختیم!!!شاید تک و توک این کنکورو خوب داده باشن ولی همه بد دادن!!!!تازه سر جلسه ی ما چقدر ادم رو با امبولانس جا به جا کردن!!!طبقه ی اول پسرا بودن طبقه ی دوم دخترا!!!از ازمون که اومدیم دخترا داشتن خون گریه میکردن!!یعنی دوباره بشینم کنکور بدم!!!با این وضعیت و این کنکور حالم از هر چی کنکور و طراح کنکوره به هم میخوره!!!میترسم دوباره بشینم پشت کنکور باز هم همین اش و همین کاسه!!!یعنی میخواد بهتر بشه!!!نه کنکور سال بعد سخت تر از امساله!!!!!خداییش این طراحا کی بود...تو روح همشون صلوات!!!!گور پدر هفت جد و ابادشون!!!بی وجدانا.....خداییش این چه زیستی بود...همه ی سوالا دو جواب داشت...من فقط دو تا سوال زیستو با قطعیت زدم دیگه باقیشو همش با شک جواب دادم...دارم نابود میشم!!!چرا این بلا رو سرمون اوردن!!!چرا اینجوری با احساسات هزاران جوان ایرانی بازی کردن!!!الان تکلیفمون چیه؟؟
      ویرایش توسط Dj.ALI : 18 تیر 1394 در ساعت 19:20

2. Top | #2
      کاربر اخراجی

Maghror
      نمایش مشخصات
      دیگه اینجوری هم که میگی نیست من خودم کنکورو خوب ندادم اما بعضی حرفات درسته ولی با بیشترش مخالفم

sent from my asus zenfone2

3. Top | #3
      کاربر نیمه فعال

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Dj.ALI نمایش پست ها
      سلام به همگی...بعد از چند وقت اومدم انجمن..میگم چرا کنکور تجربی امسال اینقدر سخت بود؟؟واقعا امسال خیلی بد بود...الان من دلم به چی خوش باشه!یعنی من چند سال نشستم پشت کنکور که این بشه وضعیتم!!!که بعد از یک سال تلاش و....الان باید بدترین کنکور چند سال اخیرمو بدم؟!!!یکی بیاد منو قانع کنه؟!!!مگه میشه؟؟مگه داریم!!!سازمان رنجش میخواست امسال با این کنکور چیو ثابت کنه!!فقط میخواست به جوونا بگه اهای اونایی که پولدارید پاشید بیاین برین با کلاس خصوصی و هزار تا کوفت و زهر مار دیگه و هزار تا امکانات و....برید دانشگاه اونایی هم که بدبختین بیاین برین بمیرین!!!!لطفا شعار الکی هم ندید ادم اگه خودش بخاد فلانه بهمانه و....شاید چند نفر تک و توک باشن که بدون هیچ امکاناتی و...رفته باشن بهترین دانشگاه و...!!!به خدا کنکور پارسال بهشت بود!!!کسی که فقط رو کتاب درسی مسلط بود میتونست راحت زیستو حداقل 50 بزنه!!!فیزیک پارسال رو یادتونه...با نگاه و چند تا فرمول مسخره اکثر تستاش حل میشد!!!مسله های شیمی فوق العاده اسون بود....کلا پارسال بهشت بود...ریاضی پارسال هم خیلی اسون بود...کلا درسا خیلی مسخره اسون بود...!!!!واقعا دلم به حال خودم میسوزه که چرا پارسال نرفتم...سازمان رنجش با کنکور پارسال همه رو گول زد....کلن هنگم...نمیتونم به خودم بقبولونم که بخواد اینجور بلایی بعد از چند سال سرم بیاد که با اون همه فیزیک خوندن فقط 3 تا تست درست زدم...با اون همه خونذن ریاضی فقط 3 تا تست....دلم خوش بود زیست خوندم....انگار نه انگار!!!!!توی 4 ساعت چه توقعی از ادم دارن با وان همه استرس و فشار روانی و زمانی که مثل باد میره!!!!!اینایی که رتبه 1 میشن و درسا رو صد میزنن من میتونم قسم بخورم که سوالا رو دارن!!!مگه میشه تو اون بازه ی زمانی و اون سختی کار بیای همه رو 90 و صد بزنی!!!اینقدر حقا خورده میشه!!خخیلیا راحت با پول تستا رو میخرن و با پارتی بازی و ...همه جور غلطی میکنن صداش هم در نمیاد!!!!ما چقدر ساده ایم!!!کلا درصدامو که حساب کردم دارم منفجر میشم!!!!خیلی فشار رومه...نمیتونم اصلا قبول کنم که حتی وضعیتم از پارسال داره بد تر مشه!!!با کلی امید و ارزو نشستم که کنکور بدم!!!ما الان دیگه باید چیکار کنیم که نکردیم!!!!!چه جوری درس بخونیم که نخوندیم!!!چه خاکی توی سر خودمون بریزیم که نریختیم!!!شاید تک و توک این کنکورو خوب داده باشن ولی همه بد دادن!!!!تازه سر جلسه ی ما چقدر ادم رو با امبولانس جا به جا کردن!!!طبقه ی اول پسرا بودن طبقه ی دوم دخترا!!!از ازمون که اومدیم دخترا داشتن خون گریه میکردن!!یعنی دوباره بشینم کنکور بدم!!!با این وضعیت و این کنکور حالم از هر چی کنکور و طراح کنکوره به هم میخوره!!!میترسم دوباره بشینم پشت کنکور باز هم همین اش و همین کاسه!!!یعنی میخواد بهتر بشه!!!نه کنکور سال بعد سخت تر از امساله!!!!!خداییش این طراحا کی بود...تو روح همشون صلوات!!!!گور پدر هفت جد و ابادشون!!!بی وجدانا.....خداییش این چه زیستی بود...همه ی سوالا دو جواب داشت...من فقط دو تا سوال زیستو با قطعیت زدم دیگه باقیشو همش با شک جواب دادم...دارم نابود میشم!!!چرا این بلا رو سرمون اوردن!!!چرا اینجوری با احساسات هزاران جوان ایرانی بازی کردن!!!الان تکلیفمون چیه؟؟
      داداش حق داری ولی کنکور سال به سال داره رو به مفهومی پیش میره و برای دقیق زدن تست های کنکور باید اطلاعاتتون کامل باشه ، ولی اینجوری هم نیست دیگه اگه واقعا کتاب درسی رو خوب خونده بودین به خیلی از تست میشد پاسخ داد . کنکور مثل امتحان نهایی نیست که مطالبی رو بخونی در نهایت نیم نمره بدند باید اطلاعاتت کامل باشه تا بتونی از پس تست بر بیای .

4. Top | #4
      کاربر اخراجی

Daghon
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط bm3 نمایش پست ها
      داداش حق داری ولی کنکور سال به سال داره رو به مفهومی پیش میره و برای دقیق زدن تست های کنکور باید اطلاعاتتون کامل باشه ، ولی اینجوری هم نیست دیگه اگه واقعا کتاب درسی رو خوب خونده بودین به خیلی از تست میشد پاسخ داد . کنکور مثل امتحان نهایی نیست که مطالبی رو بخونی در نهایت نیم نمره بدند باید اطلاعاتت کامل باشه تا بتونی از پس تست بر بیای .
      خوب منظورت از اطلاعات کامل چیه الان؟؟در کل که کنکور امسال خیلی سخت بود....من کل فیزیک رو درو کرده بودم پارسال 40 درصد زدم...شیمی پارسال رو 46 زدم....کنکور سخت بود چه ربطی به اطلاعات داره...فکر کن تو شیمی سوم و کل مبتکران رو غورت بدی فقط یه تست مسیله بزنی!!!

5. Top | #5
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      بابا اون بنده خدایی که ناکجاباد رتبه 1 میشه پول خرید سوالاش کجا بود

6. Top | #6
      کاربر نیمه فعال

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      خوب منظورت از اطلاعات کامل چیه الان؟؟در کل که کنکور امسال خیلی سخت بود....من کل فیزیک رو درو کرده بودم پارسال 40 درصد زدم...شیمی پارسال رو 46 زدم....کنکور سخت بود چه ربطی به اطلاعات داره...فکر کن تو شیمی سوم و کل مبتکران رو غورت بدی فقط یه تست مسیله بزنی!!!
      ببین اینکه میگی خیلی سخت بود که اینجوری واقعا نبود ! ولی اگرم به قول شما کنکور امسال سخت بوده باشه خوب واسه همه سخته و شاید رتبه های برتر هم با درصد کم قبول بشن که دیگه این واسه همه داوطلب ها صدق می کنه و شاید تو رتبه ای که بیاد همانند سال های قبل نباشه ولی خب در کل حرف درستی نیست که خیلی سخت بود جو کنکور سختش می کنه وگرنه بعد از اینکه کنکورت رو بدی بخوای تو خونه سوالات رو حل میکنی میبینی اونقدر هم سخت نبوده . اینکه یه تست مسئله حل کردی با این همه خوندن نمیدونم دیگه چی بگم باید بیشتر تمرین کنی ! یکی از دوستام فقط تو دو ماه اخر شیمی رو همینجوری فقط کتاب درسی خونده بود 5 تا مسئله رو حل کرد اونجوری هم که شما میگید واقعا سخت نبود ...

7. Top | #7
      کاربر اخراجی

Daghon
      نمایش مشخصات
      بابا بیخیال اصلن...اعصابم خورد بود یه چیزی پروندم...یکی بیاد این پستو حذف کنه!...

8. Top | #8
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نمیگم سوالات رو داشتن ولی هیچوقت فردی نبوده از ناکجا اباد برای رشته های ریاضی و تجربی رتبه یک بیاره.
      الان چیزی که مشخصه نباید بگیم درسطح کنکور اتفاقا تاجاییکه ممکنه باید کتبی رو بگیریم که سطح سوالاتش بالا باشه.

9. Top | #9
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      اگه نتونستی جواب بدی پس حتما مبتکران رو درو نکردی .

... خدا آخر و عاقبت هممونو به خیر کنه ...

*** اللهم کن لولیک الفرج ***
      - ان شاء الله -

10. Top | #10
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      به نظرم کنکور امسال اصلا عدالت سنجشی نداشت آخه چرا باید سال 90 تعداد سوالات محاسباتی شیمی همش ده تا باشه و بقیه ش حفظی؟؟؟ اون سال شیمی هر کی صد زد کار شاخی نکرد من حرفم اینه که چرا سیستم سنجشی ایران ثبات نداره خو اگه مثلا سال 90 ده تا محاسباتی بوده چرا 94 برعکس می شه و 10 تا حفظی اونم سخت میده و 25 تا محاسباتی تازه تو برنامه فرصت برابر هم گفت یکی از سوالای زیست امسال مستقیما ازکتاب بافت شناسی پزشکی طرح شده بود و چندتا هم اصلا جوابش مشخص نبود هرکس یه استدلالی داشت
      کلی بخوایم بگیم خیلی خیلی سخت بود کنکورمون و هر سال شورشو درمیارن

11. Top | #11
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      با اين مورد كه كنكور امسال نتونست داوطلبا رو براساس توانايي هاشون تفكيك كنه كاملآ موافقم...
      با حرف بعضيا كه ميگن اگه سخت بوده برا همه سخت بوده كاملآ مخالفم...
      حرف تو اين بحث زياده و مجال اندك...

12. Top | #12
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط konkurbank نمایش پست ها
      با اين مورد كه كنكور امسال نتونست داوطلبا رو براساس توانايي هاشون تفكيك كنه كاملآ موافقم...
      با حرف بعضيا كه ميگن اگه سخت بوده برا همه سخت بوده كاملآ مخالفم...
      حرف تو اين بحث زياده و مجال اندك...
      چرا مخالفید با اون جمله قرمز؟

13. Top | #13
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      میگن کنکور امسال اصلا سخت نبود فقط بسیار ایده ای بود - ببخشید ایده ای بودن دلیلی بر سخت بودن نیست ؟

14. Top | #14
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      تو اين کنکور درصد ها خيلي نزديک به هم هس. شايد يک درصد هم رتبه جا به جا کنه که اين اصلا منطقي نيس و نميتونه توانايي داوطلب ها رو بسنجه و از طرفي چون درصدا نزديک به هم هست احتمالا تاثير معذل خوب خودشو نشون بده!
      البته اين حدسيات منه.

15. Top | #15
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ParsaYousefi نمایش پست ها
      میگن کنکور امسال اصلا سخت نبود فقط بسیار ایده ای بود - ببخشید ایده ای بودن دلیلی بر سخت بودن نیست ؟
      همیشه یه قشری هستند که وقتی همه میگن سخت بوده بگن اسون بوده یا به قول شما بگن ایده ای بوده!

صفحه 1 از 4 12 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن