خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 4 از 4 نخستنخست ... 34
    نمایش نتایج: از 46 به 60 از 60
    1. Top | #46
      کاربر فعال

Mashkok
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط saeid_NRT نمایش پست ها
      خوش به حالتون آزمايشگاهم ميرفتين؟!
      ریا نباشه سالی دوبار میرفتیم یه مدرسه دیگه

2. Top | #47
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      تجربی به اندازه 5 تا ورزشگاه آزادی شرکت کننده داشت. باید سخت میشد و علاوه بر درس، اعتماد به نفس و استرس و ... هم بین داوطلبان بررسی میشدن.

3. Top | #48
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Dj.ALI نمایش پست ها
      سلام به همگی...بعد از چند وقت اومدم انجمن..میگم چرا کنکور تجربی امسال اینقدر سخت بود؟؟واقعا امسال خیلی بد بود...الان من دلم به چی خوش باشه!یعنی من چند سال نشستم پشت کنکور که این بشه وضعیتم!!!که بعد از یک سال تلاش و....الان باید بدترین کنکور چند سال اخیرمو بدم؟!!!یکی بیاد منو قانع کنه؟!!!مگه میشه؟؟مگه داریم!!!سازمان رنجش میخواست امسال با این کنکور چیو ثابت کنه!به خدا کنکور پارسال بهشت بود!!!کسی که فقط رو کتاب درسی مسلط بود میتونست راحت زیستو حداقل 50 بزنه!!!فیزیک پارسال رو یادتونه...با نگاه و چند تا فرمول مسخره اکثر تستاش حل میشد!!!مسله های شیمی فوق العاده اسون بود....کلا پارسال بهشت بود...ریاضی پارسال هم خیلی اسون بود...کلا درسا خیلی مسخره اسون بود...!!!!واقعا دلم به حال خودم میسوزه که چرا پارسال نرفتم...سازمان رنجش با کنکور پارسال همه رو گول زد....کلن هنگم...نمیتونم به خودم بقبولونم که بخواد اینجور بلایی بعد از چند سال سرم بیاد که با اون همه فیزیک خوندن فقط 3 تا تست درست زدم...با اون همه خونذن ریاضی فقط 3 تا تست....دلم خوش بود زیست خوندم....انگار نه انگار!!!!!توی 4 ساعت چه توقعی از ادم دارن با وان همه استرس و فشار روانی و زمانی که مثل باد میره!!!!!!کلا درصدامو که حساب کردم دارم منفجر میشم!!!!خیلی فشار رومه...نمیتونم اصلا قبول کنم که حتی وضعیتم از پارسال داره بد تر مشه!!!با کلی امید و ارزو نشستم که کنکور بدم!!!ما الان دیگه باید چیکار کنیم که نکردیم!!!!!چه جوری درس بخونیم که نخوندیم!!!چه خاکی توی سر خودمون بریزیم که نریختیم!!!شاید تک و توک این کنکورو خوب داده باشن ولی همه بد دادن!!!!تازه سر جلسه ی ما چقدر ادم رو با امبولانس جا به جا کردن!!!طبقه ی اول پسرا بودن طبقه ی دوم دخترا!!!از ازمون که اومدیم دخترا داشتن خون گریه میکردن!!یعنی دوباره بشینم کنکور بدم!!!با این وضعیت و این کنکور حالم از هر چی کنکور و طراح کنکوره به هم میخوره!!!میترسم دوباره بشینم پشت کنکور باز هم همین اش و همین کاسه!!!یعنی میخواد بهتر بشه!!!نه کنکور سال بعد سخت تر از امساله!!!!!خداییش این طراحا کی بود...تو روح همشون صلوات!!!!گور پدر هفت جد و ابادشون!!!بی وجدانا.....خداییش این چه زیستی بود...همه ی سوالا دو جواب داشت...من فقط دو تا سوال زیستو با قطعیت زدم دیگه باقیشو همش با شک جواب دادم...دارم نابود میشم!!!چرا این بلا رو سرمون اوردن!!!چرا اینجوری با احساسات هزاران جوان ایرانی بازی کردن!!!الان تکلیفمون چیه؟؟
      عجب دل خونی داشتن بچه های 94

4. Top | #49
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      چقدر یاد خودمون افتادم

5. Top | #50
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mahy.dr80 نمایش پست ها
      چقدر یاد خودمون افتادم
      بارها گفتم بازم میگم تاریخ تکرار میشود
      متاسفانه

6. Top | #51
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط khaan نمایش پست ها
      تجربی به اندازه 5 تا ورزشگاه آزادی شرکت کننده داشت. باید سخت میشد و علاوه بر درس، اعتماد به نفس و استرس و ... هم بین داوطلبان بررسی میشدن.
      برا کسی که درسای محاسباتی تجربیش ضعیف بوده رشته بدون کنکور مهندسی کامپیوتر شبکه میشه رفت ؟ میتونه پاس کنه یعنی ؟ کلا کار براش هست؟

7. Top | #52
      همکار سابق انجمن
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط AShkan Milani نمایش پست ها
      برا کسی که درسای محاسباتی تجربیش ضعیف بوده رشته بدون کنکور مهندسی کامپیوتر شبکه میشه رفت ؟ میتونه پاس کنه یعنی ؟ کلا کار براش هست؟
      سلام خدمت شما

رشته های مهندسی خب قطعا دروس ریاضی بیشتری دارند و نگاه تون مهندسی خواهد شد. اگر علاقه دارید شرکت کنید. رفتن که می شه رفت مانعی نداره، پاس کردن دروس به تلاش شما بستگی داره (اگر دانشگاه آزاد باشید که خوندن جزوه استاد کفایت می کنه) ولی سعی کنید ریاضیات رو پایه ای یاد بگیرید. با درس های ریاضی 1 و 2 و معادلات و محاسبات عددی و برنامه نویسی سر و کله خواهید زد پس چه بهتر که واقعا این دروس رو مسلط بشید و براش تلاش کنید.

ببینید بحث بازار کار خیلی ربط داره به خود شما، از رشته های متوسط هست یعنی چون نوپا هست در مقطع کارشناسی احتمال استخدام در شرکت های خصوصی هست. اگر هم سرمایه دارید که خودتون شروع می کنید. باز هم به شرایط و مهارت شما بستگی خواهد داشت. اجازه بدید من یک شاگردی داشتم که اخیرا در مقطع ارشد شبکه خونده و دفاع کرده بذارید در مورد بازار کارش دقیق تر جویا بشم خدمت تون اعلام می کنم. همینجا پیگیر باشید.
      مشاوره تحصیلی و برنامه ریزی کنکور

در اولین فرصت به سوالتون پاسخ داده خواهد شد.

8. Top | #53
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر
      پاسخگو و راهنما

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mahy.dr80 نمایش پست ها
      چقدر یاد خودمون افتادم
      نقل قول نوشته اصلی توسط azaf نمایش پست ها
      بارها گفتم بازم میگم تاریخ تکرار میشود
      متاسفانه

کــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــارمآآآآآ آآآآآآآآآآآآآآآ

بچه ها از صفحه اول معلومه کی این تاپیک اومده دلیت شده . سمیه از قراری اینجا
      ⬜⬜⬜⬜⬜⬜⬜
      ⬜⬛⬛⬛⬜⬛⬜
      ⬜⬜⬜⬛⬜⬛⬜
      ⬜⬛⬛⬛⬛⬛⬜
      ⬜⬛⬜⬛⬜⬜⬜
      ⬜⬛⬜⬛⬛⬛⬜
      ⬜⬜⬜⬜⬜⬜⬜

9. Top | #54
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      دقیقا همین اتفاقات و حرف هایی که واسه کنکور امسال دارن می زنن واس ۹۴ هم افتاده انگار مثل بعضی ها که با تراز پایین ادعای درصد های بالا داشتن یا کسایی می گفتن کنکور امسال خیلی هم سخت نبود!....تاریخ تکرار شد.

10. Top | #55
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Mohamad_R نمایش پست ها

هاااااانننن

کــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــارمآآآآآ آآآآآآآآآآآآآآآ

بچه ها از صفحه اول معلومه کی این تاپیک اومده دلیت شده . سمیه از قراری اینجا

هااااااان؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
      من حتی یه کلمشم نفهمیدم

11. Top | #56
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر
      پاسخگو و راهنما

نمایش مشخصات
      هااااااان؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
      من حتی یه کلمشم نفهمیدم

کارما رو ؟ یعنی همون تکرار وقایع و گرد بودن دنیا

https://www.google.com/search?q=karma&rlz=1C1GCEA_enIR860IR860&oq=karm&aq s=chrome.1.69i57j0l2j46l2j0j46l2.6656j0j7&sourceid =chrome&ie=UTF-8
      ⬜⬜⬜⬜⬜⬜⬜
      ⬜⬛⬛⬛⬜⬛⬜
      ⬜⬜⬜⬛⬜⬛⬜
      ⬜⬛⬛⬛⬛⬛⬜
      ⬜⬛⬜⬛⬜⬜⬜
      ⬜⬛⬜⬛⬛⬛⬜
      ⬜⬜⬜⬜⬜⬜⬜

12. Top | #57
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Mohamad_R نمایش پست ها

کارما رو ؟ یعنی همون تکرار وقایع و گرد بودن دنیا

https://www.google.com/search?q=karma&rlz=1C1GCEA_enIR860IR860&oq=karm&aq s=chrome.1.69i57j0l2j46l2j0j46l2.6656j0j7&sourceid =chrome&ie=UTF-8
      نه جمله پایینیش
      منظورت سمی هست؟؟؟یا سهمیه ؟؟؟
      یعنی الان ناراحتی این تاپیک اومده بالا اره؟؟؟؟من برداشتم اینه درسته؟؟؟؟؟؟؟

13. Top | #58
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Aryan- نمایش پست ها
      سلام خدمت شما

رشته های مهندسی خب قطعا دروس ریاضی بیشتری دارند و نگاه تون مهندسی خواهد شد. اگر علاقه دارید شرکت کنید. رفتن که می شه رفت مانعی نداره، پاس کردن دروس به تلاش شما بستگی داره (اگر دانشگاه آزاد باشید که خوندن جزوه استاد کفایت می کنه) ولی سعی کنید ریاضیات رو پایه ای یاد بگیرید. با درس های ریاضی 1 و 2 و معادلات و محاسبات عددی و برنامه نویسی سر و کله خواهید زد پس چه بهتر که واقعا این دروس رو مسلط بشید و براش تلاش کنید.

ببینید بحث بازار کار خیلی ربط داره به خود شما، از رشته های متوسط هست یعنی چون نوپا هست در مقطع کارشناسی احتمال استخدام در شرکت های خصوصی هست. اگر هم سرمایه دارید که خودتون شروع می کنید. باز هم به شرایط و مهارت شما بستگی خواهد داشت. اجازه بدید من یک شاگردی داشتم که اخیرا در مقطع ارشد شبکه خونده و دفاع کرده بذارید در مورد بازار کارش دقیق تر جویا بشم خدمت تون اعلام می کنم. همینجا پیگیر باشید.
      تشکر اگه ممکنه پیام خصوصی بدید

14. Top | #59
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر
      پاسخگو و راهنما

نمایش مشخصات
      نه جمله پایینیش
      منظورت سمی هست؟؟؟یا سهمیه ؟؟؟
      یعنی الان ناراحتی این تاپیک اومده بالا اره؟؟؟؟من برداشتم اینه درسته؟؟؟؟؟؟؟

ای بابا بعضیا خیلی ته لیوان رو میبینن . من برا هر دوتای شما که نوشته بودید تاریخ تکرار شد نوشتم کارما بعدش هم برام جالب بود که همه افراد تو صفحه اول حذف شدن . عجیبا غریبا که باید از این به بعد ویس بفرستم همراه اسپمم بفهمید دارم جدی میگم یا همینجوری فان ....
      ⬜⬜⬜⬜⬜⬜⬜
      ⬜⬛⬛⬛⬜⬛⬜
      ⬜⬜⬜⬛⬜⬛⬜
      ⬜⬛⬛⬛⬛⬛⬜
      ⬜⬛⬜⬛⬜⬜⬜
      ⬜⬛⬜⬛⬛⬛⬜
      ⬜⬜⬜⬜⬜⬜⬜

15. Top | #60
      همکار سابق انجمن
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط AShkan Milani نمایش پست ها
      تشکر اگه ممکنه پیام خصوصی بدید
      خواهش می کنم.

پرس و جو انجام شد و در خصوصی خدمت تون ارسال کردم.
      مشاوره تحصیلی و برنامه ریزی کنکور

در اولین فرصت به سوالتون پاسخ داده خواهد شد.

صفحه 4 از 4 نخستنخست ... 34

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن