خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 3 از 4 نخستنخست ... 234 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 31 به 45 از 60
    1. Top | #31
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط علی پاتر نمایش پست ها
      بدم میاد از این ادمایی ک خودشونم خوب نزدن میان میگن کنکور استاندارده...اه اه چندش
      تو کنکور امسال تعداد معدودی سوالاتو چه کسی کم خونده بود یا زیاد میزد و تعداد کثیری رو نه کسی که خونده بود و نه کسی که نخونده بود نمیتونست بزنه...حالا هی بعضیا بگن عدالته...انقد بگن پاره شن
      فقط یارو توکلی میاد میگه : دقت کنید که سوالات از منابع درسی هستند و هیچ مبحث خارج کتابی درج نشده

والا سخته لااقل برای افراد اون سال

2. Top | #32
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      کنکور امسال باعث شد همهی بچه های متوسط و ضعیف توی یک گروه قرار داده بشن حتی خیلی از قوی ها هم به خاطر سوالات غیر استاندارد وارد گروه ضعیف ها شدن........از رو کلید سنجشو کلید ی که قلم چی اونروز گذاشت و این همه اختلاف نظر میشه به مزخرف بودن کنکور پی برد........از طرف سازمان سنجش میان میگن سخت بود برای همه سخت نبود نمیگن اهای کسی که روزی 12 ساعت خوندی با کسی که روزی 2 ساعت هم به زور خوند یکی شمرده شدی......نمیگن اهای جوون 18 ساله متاسفیم واسه پرپر شدن اروزهات....فقط میتونن سوالارو سخت کنن به جای اینکه بیان کتاب های جدید تالیف کنن.............کتابی که سال 65 چاپ شده معلومه از اون موقع تا الان دیگه جایی ازش نمونده که سوال بدن مجبورن انقد بپیچونن که با سال قبل فرق کنه
      .. نميدانم پس از مرگم چه خواهد شد ... نميخواهم بدانم کوزه گر از خاک اندامم چه خواهد ساخت ... ولي بسيار مشتاقم ... که از خاک گلويم سوتکي سازد ... گلويم سوتکي باشد به دست کودکي گستاخ و بازيگوش ... تا که پي در پي دم گرم خويش را بر گلويم سخت بفشارد .... و سراب خفتگان خفته را آشفته تر سازد ... تا بدين سان بشکند دائم سکوت مرگبارم را ...

3. Top | #33
      کاربر باسابقه

Sharmande
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ParsaYousefi نمایش پست ها
      فقط یارو توکلی میاد میگه : دقت کنید که سوالات از منابع درسی هستند و هیچ مبحث خارج کتابی درج نشده

والا سخته لااقل برای افراد اون سال
      اون ک هیچ بهش عادت کردیم...تو همین انجمن هم بعضیا رو اعصابن

و اینجایی که ایران است

4. Top | #34
      کاربر باسابقه

Sharmande
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Mina75 نمایش پست ها
      کنکور امسال باعث شد همهی بچه های متوسط و ضعیف توی یک گروه قرار داده بشن حتی خیلی از قوی ها هم به خاطر سوالات غیر استاندارد وارد گروه ضعیف ها شدن........از رو کلید سنجشو کلید ی که قلم چی اونروز گذاشت و این همه اختلاف نظر میشه به مزخرف بودن کنکور پی برد........از طرف سازمان سنجش میان میگن سخت بود برای همه سخت نبود نمیگن اهای کسی که روزی 12 ساعت خوندی با کسی که روزی 2 ساعت هم به زور خوند یکی شمرده شدی......نمیگن اهای جوون 18 ساله متاسفیم واسه پرپر شدن اروزهات....فقط میتونن سوالارو سخت کنن به جای اینکه بیان کتاب های جدید تالیف کنن.............کتابی که سال 65 چاپ شده معلومه از اون موقع تا الان دیگه جایی ازش نمونده که سوال بدن مجبورن انقد بپیچونن که با سال قبل فرق کنه
      دقیقا موافقم
      بخصوص با قرمزاش
      این حساب کتابا بمونه برا اونور

و اینجایی که ایران است

5. Top | #35
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      ایشالا حل میشه...دیگه توافقم کردیم تحریما برداشته شدن...دیگه دانش اموز امریکائیام میان این سازمان سنجش با کل کارکنان دایورت رو داعش
      پاسخ به سوالات سربازی

6. Top | #36
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات

7. Top | #37
      کاربر باسابقه

Daghon
      نمایش مشخصات
      دوستاي من ميگفتن وقتي دفترچه هاي عمومي رو دادن سوالا رو نگاه ميكرديم ميگفتيم 100 در 100 دانشگاه تهران قبوليم ولي وقتي كه دفترچه هاي اختصاصي رو دادن سوالارو نگاه كرديم گفتيم اصلا قبول بشيم بسه.
      گفتم دوستت دارم
      .

و همه چیز فرو ریخت
      .

چون جان دادن دسته گنجشک‌ها
      .

در بی قراری درخت زیر دستان صاعقه
      .
      👤یحیی صفی آریان

8. Top | #38
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      سلام.نظره من اینه که سوالای ادبیات و عربی مثله پارسال بود.دینی و انگلیسی اسون تر.زمین اسون تر بود.ریاضی یه کم سخت تر بود.زیست و فیزیک خیلی سخت تر.شیمی مثله پارسال.در کل بخوایم حساب کنیم واقعا سخت بود.مخصوصا زیست و فیزیک.
      نظر دوستان درباره استاندارد بودن سوالات هم واقعا درست هست.این طوری حق خیلیا خورده میشه و همچنین به این تغییره سبک مثلا توی فیزیک باعث استرس سر جلسه هم میشد.

9. Top | #39
      کاربر باسابقه

Sharmande
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط KOWSAR RASTAD نمایش پست ها
      چته پاتر جان؟
      نقل قول نوشته اصلی توسط _ZAPATA_ نمایش پست ها
      دوستاي من ميگفتن وقتي دفترچه هاي عمومي رو دادن سوالا رو نگاه ميكرديم ميگفتيم 100 در 100 دانشگاه تهران قبوليم ولي وقتي كه دفترچه هاي اختصاصي رو دادن سوالارو نگاه كرديم گفتيم اصلا قبول بشيم بسه.
      من یه رفیق دارم قیافش یجوریه بامزس
      تنها ارزوم این بود که موقع فیزیک قیافشو میدیدم
      نقل قول نوشته اصلی توسط toofan425 نمایش پست ها
      سلام.نظره من اینه که سوالای ادبیات و عربی مثله پارسال بود.دینی و انگلیسی اسون تر.زمین اسون تر بود.ریاضی یه کم سخت تر بود.زیست و فیزیک خیلی سخت تر.شیمی مثله پارسال.در کل بخوایم حساب کنیم واقعا سخت بود.مخصوصا زیست و فیزیک.
      نظر دوستان درباره استاندارد بودن سوالات هم واقعا درست هست.این طوری حق خیلیا خورده میشه و همچنین به این تغییره سبک مثلا توی فیزیک باعث استرس سر جلسه هم میشد.
      سال بعد هرکی بمونه باید بترکونه...مرحله اول المپیاد فیزیک سوالاشو دانلود کنه و بزنه...منم بمونم خ چیزا یاد گرفتم بکنم!!پدرشو باید دراوردزیست صد جور تست میزنم بمونم

و اینجایی که ایران است

10. Top | #40
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      دوستانی که میگن سخت نبود :
      امسال از هر 3 نفر شرکت کننده یک نقر لیسانس داشت -ـ-
      سخت میارن ک اونا نزنن که برعکس میشه

11. Top | #41
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      کنکور خررررررررررررررررررر است
      Live your dreams

🔱
      KowsarDDC

12. Top | #42
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      لطفا بدون پیش داوری بخونید:
      من خودمم امسال کنکور دادم لب مرزم و نمیدونم میرسم به خواسته ام یا نه تخمینم بین 900تا 1100 هستش
      از نظر من هم سخت بود زیاد ولی دقت کنید کسی که خوند درست خوند اصولی خوند خوب مرور کرد و جمع بست امکان نداره رتبش بشه بالای 500 دیگه حداقلل زیر 700
      اینو میگم چون خودم از بهمن شروع کردم اونم نه روزی 10 ساعت فقط 3-4 ساعت دیگه رسیدم بعد عید مثلا ترکوندم 8 ساعت بیشتر نشد شیمی رو بالای 50 میزنم اونم فقط با تست های ضریب 3 زدن مبتکران اون مبحث هایی رو که خوندم زدم نه جمع بند درست حسابی کردم و برنامه ریزی مستمر خوب
      اما اینکه دارین دل بچه ها خصوصا اونایی که تازه میرن پیشو خالی میکنید بده که برو المپیاد بزن
      من خودم کل سالو نگاه کتاب درسی تو هیچ درس نکردم والان افسوسشو میخورم
      هیچ قصدی نداشتم به قول دوستان نمک رو زخم بپاشم چون خودم زخم شمشیر خوردم ولی از کم کاری خودم
      این جمله که داوطلب قوی به خاطر سوال غیراستاندارد رفته جز ضعیف رو ابدا قبول ندارم داوطلب قوی رو به چی میگید؟فقط هی کتاب بخونه بی تست و بی تست زمان دار و مدیریت جلسه و...
      سوال سخت بود ولی به نسبت سختی سوالات هرسال ببینید چقدر ازمون و کمک درسی و هزار چیز دیگه هست
      به هدف نرسیدن ما فقط از یه چیز کم کاری خودمون کاری به برخورد ندارم دارم به پشت کنکوریا چندساله میگم مثل خودم که همه چیز گردن زمین و زمان و سوال و طراح و کلاس و کتاب انداختیم جز خودمون قبول اره 10 نفر برتر اصلا 30 نفر برتر هر رشته واسه شهرای توپ و امکانات عالی بودن بقیه قبولیا چی؟من خودم تو همین شهر کوچیک کم امکانات خودم از پزشکیا و دندون های 93 که 14 نفر بودن 5 تا رتبه تاپ شهرمو میشناسم که یک ششم من امکانات و کلاس خوب ارامش مطلق و همراهی خونواده نداشتن به اینجا رسیدن اینا رو خودم دیدم بی تست المپیاد و امکانات انچنانی رتبه های دو رقمی و سه رقمی زیر 300 اوردن وقتی اینو قبول کنیم گامی به جلو واسه موفقیت
      سنجش اسمش رو خودشه میخوایم ارزوهامون پرپر نشه بجنگیم واسش بقیه که از فضا نیومدن

13. Top | #43
      کاربر فعال

Mashkok
      نمایش مشخصات
      عاقا من درمورد سختی کنکور حرفی ندارم, ولی کاش همونجور که سطح کنکور هرسال بالاتر میره, سطح دبیرا هم همونقدر بالاتر بره ... والا با این نوناشون ...
      والا خععلی نامردیه ما سه سال دبیر فیزیک نداشتیم, نمیدونیم دبیر فیزیک چی هست, اونوقت بیایم سوالا فیزیکامسالو ج بدیم ؟؟ واقعا نامردی بود...

آزمایشگاه میبردن یه جایی اونور شهر, رفت باسرویس, برگشت پیاده, ساعت ۱۲ ظهر نیم ساعت پیاده میرفتیم مدرسه ...به چه بدبختی درس خوندیم, چقدر جوش واسترس , اخرش هم ........

همه در حق ماها نامردی کردن, کنکور هم روش

14. Top | #44
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      خوش به حالتون آزمايشگاهم ميرفتين؟!

15. Top | #45
      کاربر نیمه فعال

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      خیلی سخت نبود

من با اینکه فیزیک خیلی حذفیات داشتم اما تقریبا نصفشون رو زدم

صفحه 3 از 4 نخستنخست ... 234 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 2 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 2 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن