خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 2 از 4 نخستنخست 123 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 16 به 30 از 60
    1. Top | #16
      کاربر انجمن

Daghon
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط sima1991 نمایش پست ها
      بابا اون بنده خدایی که ناکجاباد رتبه 1 میشه پول خرید سوالاش کجا بود
      دوست عزيز ميشه بفرمايين توي كنكور چند سال اخير كي از مناطق محروم توانسته رتبه تك رقمي كسب كنه؟!؟!؟!؟!
      آخرين بار كنكور ٨٨ رستگار رحماني بودن كه اگه مصاحبه ي ايشون رو بخونين ايشون هم بعد از ٢ سال سربازي و ١ سال وقفه كنكور دادن و اين زمان براي تك رقمي شدن سال ٨٨ واقعن كافي بود!
      در چند سال اخير همه ي رتبه هاي تك رقمي كشور از شهرايي مثل اصفهان،تهران،تبريز،مشهد،ر شت و ... هستند و اين شهرها هم امكانات آموزشي بالايي دارن!!!!!!
      اين باور غلط رو از بين ببرين كه رتبه هاي برتر از مناطق محروم هستند و فقط با خوندن كتاب درسي تونستن رتبه برتر بشن!!!!!!!

2. Top | #17
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط فاطمه زهرا نمایش پست ها
      چرا مخالفید با اون جمله قرمز؟
      ببينيد اونا كه اين حرف رو ميزنن آخرش هم ميگن واسه همه سخت بوده پس بيخيال بشيد و غمشو نخوريد،
      من مثال هاي خيلي زياد و قوي تري دارم ولي مثلآ همين استارتر اينهمه فيزيك خونده و كلآ سه سوال فيزيك زده ولي كسي هم كه اصلآ نخونده همون 3تا رو مسلمآ زده پس فرق اين بنده خدا با اون كه هيچ نخونده چيه؟؟؟
      ميشه به استارتر گفت واسه همه سخت بوده غمشو نخور درحالي كه با اين سختي سوالا سطح اين آقا با اوني كه هيچ نخونده برابر شده؟؟؟
      سوالات بايد : خيلي آسون داشته باشه آسون متوسط سخت و خيلي سخت و اين ميشه استاندارد،
      ولي وقتي امسال چندتا آسون دادن بقيه همه سخت (بريد شيمي رشته رياضي رو نگاه كنيد) آسونا رو كه همه ميزنن و سختا رو فقط نابغه ها...

3. Top | #18
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      همیشه یه قشری هستند که وقتی همه میگن سخت بوده بگن اسون بوده یا به قول شما بگن ایده ای بوده!
      منظورتونو نمیفهمم !

4. Top | #19
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ParsaYousefi نمایش پست ها
      منظورتونو نمیفهمم !
      هیچی میگم همیشه یه سریا میگن سخت بوده یه سریا هم میگن سخت؟سوالا فقط رویکرد متفاوتی داشتند

ولی سخت نبودند!

5. Top | #20
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      هیچی میگم همیشه یه سریا میگن سخت بوده یه سریا هم میگن سخت؟سوالا فقط رویکرد متفاوتی داشتند

ولی سخت نبودند!

زیست پارسال رو با امسال مقایسه کنید ...

شیمی رو نمیگم ...

فیزیک امسال رو بررسی کنید....

زمین امسال رو با پارسال مقایسه کنید ....

.... کنید

6. Top | #21
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط konkurbank نمایش پست ها
      ببينيد اونا كه اين حرف رو ميزنن آخرش هم ميگن واسه همه سخت بوده پس بيخيال بشيد و غمشو نخوريد،
      من مثال هاي خيلي زياد و قوي تري دارم ولي مثلآ همين استارتر اينهمه فيزيك خونده و كلآ سه سوال فيزيك زده ولي كسي هم كه اصلآ نخونده همون 3تا رو مسلمآ زده پس فرق اين بنده خدا با اون كه هيچ نخونده چيه؟؟؟
      ميشه به استارتر گفت واسه همه سخت بوده غمشو نخور درحالي كه با اين سختي سوالا سطح اين آقا با اوني كه هيچ نخونده برابر شده؟؟؟
      سوالات بايد : خيلي آسون داشته باشه آسون متوسط سخت و خيلي سخت و اين ميشه استاندارد،
      ولي وقتي امسال چندتا آسون دادن بقيه همه سخت (بريد شيمي رشته رياضي رو نگاه كنيد) آسونا رو كه همه ميزنن و سختا رو فقط نابغه ها...
      شاید استارتر درست نخونده!درسته ایشون خیلی خونده ولی خیلی خوندن با درست خوندن خیلی فرق داره...
      تو حالت اسون هم درنظر بگیرین
      مثلا روانشناسی ما اونقدر اسون بود که دوستم با اینکه فقط یکی دوبار کتابو خونده بود با یکی که اون کتابو
      زیرورو کرده بود الان درصداشون برابره تقریبا!
      فکرکنم وقتی یک درسی خیلی سخت گرفته بشه اونوقت حتی یک سوال کلی تراز میده مثلا ریاضی و اقتصاد ما که امسال
      اقتصادشون نوبر بود تو تاریخ کنکور بی سابقه بود طرز سوالاشون!
      بنظرم صبرکنید تا کارنامه ها بیاد بعد قضاوت کنیم هرکی حتی نابغه ها چطوربودند و چنددرصد زدند

ویرایش توسط فاطمه زهرا : 23 تیر 1394 در ساعت 14:47

7. Top | #22
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      زیست پارسال رو با امسال مقایسه کنید ...

شیمی رو نمیگم ...

فیزیک امسال رو بررسی کنید....

زمین امسال رو با پارسال مقایسه کنید ....

.... کنید
      منکه تخصص تو تجربی ندارم شما نتیجه حرفاتونو بگین!

8. Top | #23
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      منکه تخصص تو تجربی ندارم شما نتیجه حرفاتونو بگین!
      به طور کلی کنکور امسال سخت بود به هر نحوی که بگین !

یه درسو راحت میگیرن 2 تارو مافوق سخت

همین !

9. Top | #24
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      به طور کلی کنکور امسال سخت بود به هر نحوی که بگین !

یه درسو راحت میگیرن 2 تارو مافوق سخت

همین !
      کلا امسال عمومی ها اسون ولی اختصاصی ها مافوق سخت!

حالا همون اسونشو چطور دادیم که گله از سخت بودن اختصاصیا میکنیم

10. Top | #25
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      شاید استارتر درست نخونده!درسته ایشون خیلی خونده ولی خیلی خوندن با درست خوندن خیلی فرق داره...
      تو حالت اسون هم درنظر بگیرین
      مثلا روانشناسی ما اونقدر اسون بود که دوستم با اینکه فقط یکی دوبار کتابو خونده بود با یکی که اون کتابو
      زیرورو کرده بود الان درصداشون برابره تقریبا!
      فکرکنم وقتی یک درسی خیلی سخت گرفته بشه اونوقت حتی یک سوال کلی تراز میده مثلا ریاضی و اقتصاد ما که امسال
      اقتصادشون نوبر بود تو تاریخ کنکور بی سابقه بود طرز سوالاشون!
      بنظرم صبرکنید تا کارنامه ها بیاد بعد قضاوت کنیم هرکی حتی نابغه ها چطوربودند و چنددرصد زدند
      اگه نوشتمو خونده باشيد گفتم مثال هاي قوي دارم كسايي كه خودم بهشون ايمان داشتم،
      و درضمن من نگفتم آسون بايد بدن، گفتم استاندارد يعني آزموني كه سوالاي "خيلي آسون آسون، متوسط، سخت ، خيلي سخت " داشته باشه
      به هرحال من كه ديگه حرفي ندارم،
      موفق باشيد...

11. Top | #26
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط konkurbank نمایش پست ها
      اگه نوشتمو خونده باشيد گفتم مثال هاي قوي دارم كسايي كه خودم بهشون ايمان داشتم،
      و درضمن من نگفتم آسون بايد بدن، گفتم استاندارد يعني آزموني كه سوالاي "خيلي آسون آسون، متوسط، سخت ، خيلي سخت " داشته باشه
      به هرحال من كه ديگه حرفي ندارم،
      موفق باشيد...
      بله منم با حرفای شما کاملا موافقم
      منظورم هم این بود که وقتی خیلی اسون یا خیلی سخت میشه تفاوت ها کمتر میشه تقریبا
      و همون اعتدالی که شما میگین دیگه وجود نداره عملا...
      شما نیز موفق باشید...

12. Top | #27
      ahs
      کاربر نیمه فعال

Daghon
      نمایش مشخصات
      تو همین انجمن یه سریا اومدن درصد زدن والا آدم هنگ میکنه
      اگر گویی که بتوانم ، قدم درنه که بتوانی
      وگر گویی که نتوانم ، برو بنشین که نتوانی

قرار نیست انسان ببیند بعد باور کند، قرار است انسان باور کند که می تواند تا ببیند. زیرا قانون زندگی قانون باور هاست.

13. Top | #28
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      امسال دیگه شورشو دراوردن والا
      ایران و 4تا کشور دیگه تو جهان فقط کنکور دارن ولی سایر کشورا حتی عراق هم فقط از طریق سوابق تحصیلی پذیرش می کنن
      باز هم می گم بی عدالتی سنجشی داریم

14. Top | #29
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط KOWSAR RASTAD نمایش پست ها
      امسال دیگه شورشو دراوردن والا
      ایران و 4تا کشور دیگه تو جهان فقط کنکور دارن ولی سایر کشورا حتی عراق هم فقط از طریق سوابق تحصیلی پذیرش می کنن
      باز هم می گم بی عدالتی سنجشی داریم
      درسته که کنکور خیلی مزخرفه ولی اگه بخوان ما رو براساس سوابق تحصیلی ببرن دانشگاه

دیگه از مرز بی عدالتی هم میگذره و بدتر میشه مگر اینکه شرایط سوابق تحصیلی یکی بشه

که ما تو امتحان نهاییش تقلب هم دیدیم و بدتر بنظرم

15. Top | #30
      کاربر باسابقه

Sharmande
      نمایش مشخصات
      بدم میاد از این ادمایی ک خودشونم خوب نزدن میان میگن کنکور استاندارده...اه اه چندش
      تو کنکور امسال تعداد معدودی سوالاتو چه کسی کم خونده بود یا زیاد میزد و تعداد کثیری رو نه کسی که خونده بود و نه کسی که نخونده بود نمیتونست بزنه...حالا هی بعضیا بگن عدالته...انقد بگن پاره شن

و اینجایی که ایران است

صفحه 2 از 4 نخستنخست 123 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن