خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 5 از 5
    1. Top | #1
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات

تابستون فیزیک

من برای تابستون می خوام فیزیک 2 و 3 رو تموم کنم . ولی ازون ور خیلی نگرانه پیشم . اگه بخوام با مدرسه پیشو ببرم جلو می رسم تا نوروز تمومش کنم یا حتما باید تو تابستون فیزیک پیشم بخونم ¿¿ راهنمایی کنین لطفا ...

Sent from my HTC One_M8 using Tapatalk

2. Top | #2
      کاربر باسابقه

Sheytani
      نمایش مشخصات
      سلام ،
      ببین من الان میرم سوم هنو فیزیک سوم و چهارمو ندیدم . ولی فیزیک دوم خیلی راحته فقط دو فصله سخت داره که اونم هر کدومو دو روز بخونی و تست بزنی حل میشه مشکلت .
      شرمنده دیگه اطلاعاتم همینقدره

3. Top | #3
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط master.farid نمایش پست ها
      من برای تابستون می خوام فیزیک 2 و 3 رو تموم کنم . ولی ازون ور خیلی نگرانه پیشم . اگه بخوام با مدرسه پیشو ببرم جلو می رسم تا نوروز تمومش کنم یا حتما باید تو تابستون فیزیک پیشم بخونم ¿¿ راهنمایی کنین لطفا ...

دادا شما سوم و پیش 1 رو بخونی حله ، فیزیک1و2 چیزی نداره ...
      از طرفی شما سینماتیک و دینامیک دوم رو تو پیش1 کامل میخونی میمونه فصل بردارها +ویژگی ماده +قانون گاز

نظر من : سوم + پیش1(حرکت ـ دینامیک ـ نوسان ـ موج)

4. Top | #4
      کاربر انجمن

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      تموم كردن با كيفيت فيزيك٢ و ٣ توي تابستون عاقلانه تره.. مارك كن تستاي مهمو حتمأ، بعدأ خيلي به دردت ميخوره

5. Top | #5
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط master.farid نمایش پست ها

سعی کنین حتما فصل سینماتیک و دینامیک رو بخونین چون حجیمه و علاوه بر اون دوتا از مهمترین فصلهای پیش ودوم هست.
      اغلب بچه ها دوم رو مشکل دارن اگر مشکل دارین دوم رو بخونین اگر مشکل ندارین سال سوم رو کار کنین ولی سعی کنین در هر صورت فصل جریان سوم رو هم بخونین چون نیاز به تمرین زیاد داره.

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن