خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 4 از 4
    1. Top | #1
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات

خوش دست ترین برنامه انتقال فایل اندروید با وایرلس

از سری نرم افزار های عالی و بسیار پرکاربرد به منظور انتقال سریع انواع و اقسام فایل به گوشی اندرویدی شماست . این نرم افزار از درگاه وایرلس به منظور انتقال فایل ها استفاده می کند و می توانیم به جرات بگوییم بهترین نرم افزار در نوع و سبک خودش است که جدیدترین نسخه فول آنلاک آن را خدمت کاربران معرفی می کنیم .

توسط این نرم افزار قادرید انواع عکس ، موزیک ، ویدیو ، فایل apk و دیتای بازی ها و برنامه ها و اصلا هر آنچه که به ذهن شما خطور کند را از کامپیوتر به گوشی اندرویدی خود با بالاترین سرعت ممکن انتقال دهید . کار با نرم افزار نیز آن قدر ساده و لذت بخش و روان است که احتمالا شما هم به جمع طرفداران 5 میلیونی این نرم افزار خواهید پیوست .

آموزش استفاده از نرم افزار به دو صورت : ( پیشنهاد و توصیه من استفاده از روش دوم )

1- هم گوشی و کامپیوتر خود را به یک مودم وایرلس متصل کنید ( اینترنت نیازی نیست و از حجم اینترنت شما هم استفاده ای نخواهد شد )

نرم افزار را بر روی گوشی اندرویدی خود نصب کنید Start Service را زده ، یک آدرس ip مانند به شما داده می شود ، این آدرس را در مرورگر خود وارد کنید ( به هیچ فیل-تر شکنی متصل نباشید )

2- نرم افزار را بر روی گوشی اندرویدی خود نصب کنید Start Service را زده ، یک آدرس ip مانند به شما داده می شود . در ویندوز 7 و 8 به My Computer بروید ، در صفحه اصلی My Computer بر روی یک قسمت خالی کلیک راست کنید و گزینه add a network location را انتخاب کرده و آدرس ip مانندی که نرم افزار به شما داده است را در این قسمت عینا و بدون کمی و کاستی وارد کنید . یک درایو جدید در My Compuer شما ساخته خواهد شد که محتویات گوشی اندرویدی شماست!

لینک دانلود :
      Software Data Cable 4.5

منبع و لینک توضیحات : برترین های اندروید

2. Top | #2
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      ممنون از تاپیک خوبت ؛ من از برنامه ی air.droid استفاده میکنم ، واقعا تو انتقال و مدیریت فایل ها عملکرد خوبی داره ؛ امنم هست چون با ای پی خودت یه فضا درست میکنه

3. Top | #3
      کاربر باسابقه

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط hamed70t نمایش پست ها
      ممنون از تاپیک خوبت ؛ من از برنامه ی air.droid استفاده میکنم ، واقعا تو انتقال و مدیریت فایل ها عملکرد خوبی داره ؛ امنم هست چون با ای پی خودت یه فضا درست میکنه
      منم از این برنامه غافل بودم AirDroid
      وقتی باهاش اشنا شدم خیلی از کارهام رو راه انداخت
      خیلی خیلی امکانات داره - بیش از اون چیزی که فکرش رو بکنید
      رابط کاربری خیلی بالایی داره
      یه چند تا از امکاناتش رو میگم
      در عرض چند ثانیه میتونید از همه برنامه های نصب شده و ختی فابریک گوشیتون یه نسخه کپی کنید و بفرستید تو کامپیوتر
      یکی از امکاناتش انقال متن هستش - حقیقتش من خیلی به این مطلب نیاز داشتم - من همیشه یک سری متن دارم که باید بین کامپیوتر و گوشی آن ها رو منتقل کنم - به خاطر همین مجبور شدم جز واتس اپ گوشیم - یک واتس اپ سر کامپیوتر هم نصب کنم تا بتونم متن هام رو بین بین گوشی و کامپیوتر انتقال بدم - ولی الان توسط این برنامه کارم خیلی اسون تر شده
      از دیگر امکاناتش انتقال فایل ها به طرز خیلی سریعی هستش
      یه امکان جالب دیگه ای هم داره - تمام پیام هایی که برای گوشیتون میاد و توی منوی ابزار گوشیتون نمایش داده میشه - اون ها رو به صفحه دسکتاپ کامپیوتر هم منتقل میکنه - مثلا از واتس اپ که واسم پیام میرسه دیگه نمیرم سراغ گوشی - چون همون پیام توی دستکاپم نمایش داده میشه

4. Top | #4
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      من با ShareIt خیلی راحتم

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن