خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 9 از 9
    1. Top | #1
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات

مشکل در فیزیک

سلام.طاعات و عبادات شما قبول!!
      من ی مشکل جدی در فیزیک دارم!!
      متاسفانه در شهرستانی که زندگی می کنم کلاس کنکور خوبی برای فیزیک وجود نداره و از یک طرف به درصد کمتر از 50 راضی نمیشم.اگرم برم کلاس باید ی چیزی حدود 3 ساعت وقتم تلف شه که برم گرگان!!
      نمی دونم باید چکار کنم؟؟؟لطفا منو راهنمایی کنید!!!!

2. Top | #2
      کاربر نیمه فعال

Ashegh
      نمایش مشخصات
      داداش وضعیتت عین خودمه به نظرم شما کتابو اول مطالع کن بعد یه گاج جامع بگیر خوب حل کن بعد یه معجزه فیزیک مهروماه سطحت که بالا اومد نشر الگو هم توصیه میشه البته بگم نمیشه برا همه یه نسخه پیچوند اساتید باید نظر بدن.

3. Top | #3
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط alihoseini نمایش پست ها
      متاسفانه در شهرستانی که زندگی می کنم کلاس کنکور خوبی برای فیزیک وجود نداره و از یک طرف به درصد کمتر از 50 راضی نمیشم.اگرم برم کلاس باید ی چیزی حدود 3 ساعت وقتم تلف شه که برم گرگان!!
      سلام ممنون همچنین.
      یکی از اساتید که شنیدم جزوش کتابه گاج هست ولی خوب ازشون راضی هستن بچه ها.....یکی دیگه هم ماشاالله سنی ازش گذشته.درکل شاید فقط بشه گفت فقط تو یک یا دو درس تقریبا موفق هستن دو یا سه تا از دبیرها(این هارو گفتم که کلا فکر کلاس فیزیک و زیست تو مرکز استانتون نباشین)
      شما اگر قوی هستین که الگو رو بخونین و تست بزنین اگر ضعیف هستین اول گاج رو خط به خط درسنامش رو بخونین و تست هارو حل کنین بعد یا گاج یا خیلی سبز رو استفاده کنین.
      ویرایش توسط Catman : 17 تیر 1394 در ساعت 19:38

4. Top | #4
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      داشی من تو تاپیکی به اسم زیست مفهومی و ترکیبی جزواتمو گذاشتم که بچه ها ببینن و بفهمن چطوری خودشون میتونن مفهومی بخونن و ترکیب کنن

یکمی بعد یه تاپیکم برای فیزیک میذارم و شرح میدم....یه کتاب داشته باشی به عنوان کمک درسی که گاج خیلی خوبه+کتاب درسی و جزواتی که تو اینترنت هستن میتونن مشکلتو برطرف کنن اگه خودت بخوای...البته میتونی دی وی دی هم بگیری....منتظر تاپیکم باش
      ویرایش شده توسط مدیریت
      خلاف قوانین.

5. Top | #5
      کاربر فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط alihoseini نمایش پست ها

نه کلاس کنکور نیازه نه معلم نه هیچی .... !!! نگران هیچیم نباش !!! من فیزیک نهایی 10 شدم !!!!!!!! یعنی هیچی بلد نبودم ....!!! جزوه معلممونو 10 بار میخوندم ولی نمیفهمیدم .... تا این که تابستون شدو 1 ماه گذشت تقریبا اخر تابستون شد ولی نامید نشدم شروع کردم فقط تو یک هفته با کتاب خیلی سبز فیزیکمو ترکوندم !!!!!! اگه اشتباه نکنم اول فیزیک 3 رو خوردم بعد فیزیک 2 و بعد هم فیزیک 1 !! ببین مطمئن باش فقط با همینا میتونی مشکلتو برطرف کنی سوالی هم داشتی بپرس از من اگه بلد باشم خحتما کمکت میکنم !!!

6. Top | #6
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط HellishBoy نمایش پست ها

نه کلاس کنکور نیازه نه معلم نه هیچی .... !!! نگران هیچیم نباش !!! من فیزیک نهایی 10 شدم !!!!!!!! یعنی هیچی بلد نبودم ....!!! جزوه معلممونو 10 بار میخوندم ولی نمیفهمیدم .... تا این که تابستون شدو 1 ماه گذشت تقریبا اخر تابستون شد ولی نامید نشدم شروع کردم فقط تو یک هفته با کتاب خیلی سبز فیزیکمو ترکوندم !!!!!! اگه اشتباه نکنم اول فیزیک 3 رو خوردم بعد فیزیک 2 و بعد هم فیزیک 1 !! ببین مطمئن باش فقط با همینا میتونی مشکلتو برطرف کنی سوالی هم داشتی بپرس از من اگه بلد باشم خحتما کمکت میکنم !!!

هر جلد فیزیک خیلی سبز حجمش چقدره؟هر پایه حدودا چند تا تست داره؟بیشتر تالیفی داره یا کنکور؟
      جامع هم داره؟

7. Top | #7
      کاربر فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Catman نمایش پست ها

هر جلد فیزیک خیلی سبز حجمش چقدره؟هر پایه حدودا چند تا تست داره؟بیشتر تالیفی داره یا کنکور؟
      جامع هم داره؟
      فیزیک 1 و 2 زیاد نبود ولی فیزیک 3 ش یکیم حجیم بود !! من از نظر درسنامه گفتم !! واسه تست بنظرم گاج بهتره .... گاج تستاش بنظرم در سطح کنکوره البته خیلی سبزم خوبه تستاش !! من که نرسیدم بزنم هیچکدوموشونو !! من درسنامه ی اینا رو شاید بیش تر از 5 بار خونده باشم !!!! خیلی وقت گذاشتم .... و ارزششو داشت چون فیزیکمو دگر گون کرد !! و 4 تست فیزیک 1 رو تو کنکور 94 درست زدم ...

8. Top | #8
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      کلاس بیرون از مدرسه واقعا نیاز نیست! بشرطی که از معلم مدرسه کار بکشید اولین منبع باید کتاب وزارتی باشه مخصوصا فیزیک چهارم بعد یک جزوه یا درسنامه ی قوی یه کتاب کمک اموزشی و اینکه زدن تست های استاندارد زیاد بعد از درک کامل مطلب ضروریه
      الا بذکر الله تطمئن القلوب

9. Top | #9
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      ممنون از همه بخاطر راهنماییتون

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن