خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 10 از 10
    1. Top | #1
      کاربر نیمه فعال

Ashegh
      نمایش مشخصات

رفتن ب ریاضی از تجربی

سلام دوستان من عاشق رشته های ریاضی ام اما موقع انتخاب رشتم ام توی شهر ما نبود ب ناچار رفتم تجربی البته فقط از پزشکی خوشم میاد از بقیه حالم بهم می خوره اما فک میکنم پزشکی سخته البته سخت نیس شرایط من بده سنم 25 افسره ام تنها م کنج اتاق دوست موست هم تعطیل نیاز عاطفی بد مخمو ....
      من تو تخمین رتبه ریاضی فیزیک درصد زدم البته ریاضی فیزیکو صفر گذاشتم رتبه خوبی مید ده بهم نسبت ب تجربی به نظرتون می تونم موفق شم تو رشته ریاضی چون از از اکثر رشته هاش خوشم میاد بازار کاشو نمی دونم ولی لطفا راهنمای کنین مثلا با دل بستن ب عمومیا میشه عمران معمای روزانه قبول شم آیا ؟؟؟؟
      البته شغل خودم ارشیتیکت هست یعنی خیلی جاها کارا معماری میکنم نرم افزار های مایا . تری دی مکس . رویت رو بلدم پسر دایم معماری می خوند میومد پیش من یاد میگرفت نر افزارا
      بنظرم ادم باید بتونه از رشته تحصیلی ش پول در بیاره برا همین خوب ک فکر میکنم دو دل میشم تجربی رو ول کنم لطفعا راهمنای کنین کار طراحی و اختراع هم دوست دارم
      ویرایش توسط rez657 : 17 تیر 1394 در ساعت 12:30

2. Top | #2
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط reza69 نمایش پست ها
      سلام دوستان من عاشق رشته های ریاضی ام اما موقع انتخاب رشتم ام توی شهر ما نبود ب ناچار رفتم تجربی البته فقط از پزشکی خوشم میاد از بقیه حالم بهم می خوره اما فک میکنم پزشکی سخته البته سخت نیس شرایط من بده سنم 25 افسره ام تنها م کنج اتاق دوست موست هم تعطیل نیاز عاطفی بد مخمو ....
      من تو تخمین رتبه ریاضی فیزیک درصد زدم البته ریاضی فیزیکو صفر گذاشتم رتبه خوبی مید ده بهم نسبت ب تجربی به نظرتون می تونم موفق شم تو رشته ریاضی چون از از اکثر رشته هاش خوشم میاد بازار کاشو نمی دونم ولی لطفا راهنمای کنین مثلا با دل بستن ب عمومیا میشه عمران معمای روزانه قبول شم آیا ؟؟؟؟

46
      نه نمیشه فقط عمومی زد و روزانه قبول شد
      طبق علاقه ات برو جلو به ریاضی علاقه داری اونو انتخاب کن وگرنه تاوان بی علاقه بودنت رو شاید بخوری
      مشاور

3. Top | #3
      کاربر فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات

46

سلام خوشحالم میبینم انقدر ذوق دارید برای درس خوندن ً!!!!

چرا نمیشه ؟!!! شما اگه عمومی ها رو خیلی عالی بخونید و بالای 50 60 باشه میانگینتون !!! و فیزیک و شیمی هم همون دروس تجربی رو در حد 100% مطالبو عالی بخونید !!! و بتونید حدود 30 تا 40 بزنید ریاضی هم بخونید و 15 20 درصد بزنید یه رتبه عالی میتونید داشته باشید به نظر من !!! ولی خب اگه فارغ التحصیل هستید واه این درصدا تا روز کنکور باید سبو رو زتونو یکی کنید و مطمئن باشید که موفق خواهید شد !!! ( البته درصد ها با توجه به شرایط هر سال کنکور متفاوت هست و بطور کلی نمیتوان گفت !! )

4. Top | #4
      کاربر نیمه فعال

Ashegh
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط artim نمایش پست ها
      نه نمیشه فقط عمومی زد و روزانه قبول شد
      طبق علاقه ات برو جلو به ریاضی علاقه داری اونو انتخاب کن وگرنه تاوان بی علاقه بودنت رو شاید بخوری
      ممنون کمی ترس دارم من مخم کار میکنه مثلا معدلم سال اول دبیرستان 19.75 بود اما بعد ک رفتم تجربی از درساش خوشم نمی یود الان معدل دیپلمم 13.68 هست من می تونم بخونم ریاضیاشو یاد بگیرم اما کمی ترس دارم چون سرعت محاسباتم کمه یعنی چه درصدای برا عمران میخاد مثلا میشه حدودی بگین بعد باتوجعه ب معدلم و 35 درصد سوابق میشه یعنی

76

5. Top | #5
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      ممنون کمی ترس دارم من مخم کار میکنه مثلا معدلم سال اول دبیرستان 19.75 بود اما بعد ک رفتم تجربی از درساش خوشم نمی یود الان معدل دیپلمم 13.68 هست من می تونم بخونم ریاضیاشو یاد بگیرم اما کمی ترس دارم چون سرعت محاسباتم کمه یعنی چه درصدای برا عمران میخاد مثلا میشه حدودی بگین بعد باتوجعه ب معدلم و 35 درصد سوابق میشه یعنی

76
      شما حدود 30-40 درصد ریاضی و فیزیک بزنی و شیمی و عمومیاتم خوب و متوسط رو به بالا بزنی به رشته مورد علاقه ات میرسی البته بگم عمران شهرستان ها
      مشاور

6. Top | #6
      کاربر نیمه فعال

Ashegh
      نمایش مشخصات
      78
      ممنون فقط باشه رشته مورد علاقه مهم نی کجا

7. Top | #7
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      78
      ممنون فقط باشه رشته مورد علاقه مهم نی کجا
      فقط طبق علاقه برو
      موفق باشی
      مشاور

8. Top | #8
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      دوست گلم آقا رضا عمومی های رشته ی تجربی کاملا با رشته ی ریاضی مطابقت داره .... در مورد درس شیمی هم همین طوره ... در مورد فیزیک هم فقط در 10 - 15% مطالب تفاوت داریم .... بعضی سوالات درس ریاضیشون رو هم با اطلاعات رشته ی تجربی می تونید بزنید ، سایر سوالات رو هم خود دانش آموزان ریاضی هم اکثرا نمی تونن جواب بدن !!!! .... دیگه چی می خواید داداش گلم؟؟؟؟ فقط می مونه تلاش و پشت کار خودتون ... امیدوارم موفق و موید باشید جناب مهندس ....
      ایمـــان دارم! کــه قشنـگـتــرین عشــق

نگــاه مهــربـــان خــداونـــد بـه بنـدگـانـش اســت . . . زنـــدگــی را بـــه او بســــپار . . .

و مطـمئـــن بـــاش که تــا وقتـــی کــه پشتــت بــه خـــدا گــرم اســت

تمـــام هــراس هـــای دنیـــا خـنـــده داراســت ...

9. Top | #9
      کاربر نیمه فعال

Ashegh
      نمایش مشخصات
      بازه زمانی عمران چند ساله ؟؟ 4 ساله هست ایا
      15

10. Top | #10
      کاربر نیمه فعال

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      البته شغل خودم ارشیتیکت هست یعنی خیلی جاها کارا معماری میکنم نرم افزار های مایا . تری دی مکس . رویت رو بلدم پسر دایم معماری می خوند میومد پیش من یاد میگرفت نر افزارا
      بنظرم ادم باید بتونه از رشته تحصیلی ش پول در بیاره برا همین خوب ک فکر میکنم دو دل میشم تجربی رو ول کنم لطفعا راهمنای کنین کار طراحی و اختراع هم دوست دارم
      با توجه به توضیحاتی که دادی با اینکه خودم از ریاضی کنکور تجربی دادم ولی بهت پیشنهاد می کنم همون ریاضی رو ادامه بدی چون به همین راحتی ها نیست قبول شدن در پزشکی . امیدوارم موفق باشید ...

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن