خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 6 از 6
    1. Top | #1
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات

نحوه تست زدن دروس شیمی و فیزیک تو تابستون

سلام
      من میخام تو تابستون فیزیک و شیمی رو هم بخونم.
      واسه شیمی و فیزیک هردوتاش از جامع گاج استفاده میکنم.
      همونجور که میدونید تو این کتابا تست زیاد داره و من نمیرسم همش رو بخونم و اگه همش هم بخونم خسته میشم
      میخام راهکاری بدین و بگین شما چجوری تست هارو میزنین؟
      ینی همش میزنین؟ یا بصورت رندوم؟
      .........

2. Top | #2
      کاربر فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Nima77 نمایش پست ها
      سلام
      همونجور که میدونید تو این کتابا تست زیاد داره و من نمیرسم همش رو بخونم و اگه همش هم بخونم خسته میشم

من یکی از دوستام روش جالبی رو بهم پیشنهاد کرد !!! که بعد ها فهمیدم خیلی از برترا از این کارا میکنن شما میتونی زوج تستا رو بزنی ... یعنی کتاب تستو بزاری جلوت و از اول یکی در میون بزنی اگه بازم تستاش زیاده و نمیرسی میتونی مضربای 3 یا حتی 5 رو بزنی !!! ولی خب یه سری کتابا هست مثل مبتکران که تست های وی آی تی داره که کار رو راحت کرده و میتونی اول رو اونا کار کنی بعد تستای دیگه ..... نمیخوام تو منابع گیجت کنم ولی فیزیکی که میخونی از گاج عالیه ولی واسه شیمی گاج رو اصلا پیشنهاد نمیکنم !! البته من چاپای قبلشو دیدم شیمی چاپ امسالشو نمیدوننم چجوری کرده ... به هر حال هر جور خودت راحت تری ولی ببین تستاش در حد کنکور امسال هست و ارزششو داره وقت بزاری یا نه ؟!

موفق باشید

3. Top | #3
      کاربر نیمه فعال

Sheytani
      نمایش مشخصات
      به نظر من یه مبحث رو کامل بخونی و تست بزنی بهتره تا اینکه از هر فصل نصف سوالا رو حل کنی و کتابو سریع تموم کنی
      گاج تستای علامت دار داره ولی خودش گفته برای 2 ماه پایانی تست های وی آی تی مبتکران و روش زوج و فرد هم برای کساییه که وقت ندارن ولی شما وقت دارین پس کامل و عمیق بخونین تا مطلب تو ذهنتون تثبیت بشه اگه میخاین درصد بالایی بزنین
      لازم نیست تمام مباحثو تو تابستون بخونید
      من خودم همیشه تو شیمی تست های فرد رو میزدم هیچ وقت هم شیمیم بالای 40% نیومد

4. Top | #4
      کاربر فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط hamid3014 نمایش پست ها
      به نظر من یه مبحث رو کامل بخونی و تست بزنی بهتره تا اینکه از هر فصل نصف سوالا رو حل کنی و کتابو سریع تموم کنی
      گاج تستای علامت دار داره ولی خودش گفته برای 2 ماه پایانی تست های وی آی تی مبتکران و روش زوج و فرد هم برای کساییه که وقت ندارن ولی شما وقت دارین پس کامل و عمیق بخونین تا مطلب تو ذهنتون تثبیت بشه اگه میخاین درصد بالایی بزنین
      لازم نیست تمام مباحثو تو تابستون بخونید
      من خودم همیشه تو شیمی تست های فرد رو میزدم هیچ وقت هم شیمیم بالای 40% نیومد

با نظرتون موافقم ولی بعضی از این کتاب تستا انقدر تست دارن که اگه کل تستاشونو بخوای بزنی کل سال هم کمه ...! کتاب هندسه جامع مهر و ماه اگه اشتباه نکنم 8000 تست داشت فک کنم اگه بخوای تستاشو بزنی کل سالتو باید بزاری رو هندسه !! حالا بازم بستگی به کتب و شرایط داره ایشون پرسیده بودن روش پیشنهاد بدین من گفتم .... وگرنه اجباری که نیست این روش ها !!

موفق باشی

5. Top | #5
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      سلام

سلام
      بهتره اول به صورت رندوم کار کنین،بعدا بقیه رو بیارین تو ریز برنامه اینطوری خسته هم نمیشین.

6. Top | #6
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      سلام

شیمیشو میشه تموم کرد ولی واسه فیزیک اول ستاره دار هارو بزن بعد آزمون استاندارد بعد بی ستاره ها و بعد آزمون دشوار

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن