خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 22
    1. Top | #1
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات

ساعات استاندارد مطالعه

سلام راستش من یک سوال داشتم درمورد ساعات مطالعه البته میدونم شاید نظرات فرق بکنه و بگین هرچی بیشتر بهتر ولی اگه بشه یه عدد مشخصی به من بدین ممنون میشم راستش من لمسال کنکور دادم و نتیجش خوب نشد ومیخام دوباره کنکور بدم به نظرشما برای کسی که ریاضی و عربیش به شدت ضعیفه و بقیه درساش در حد متوسط تابستان روزانه چند ساعت خوبه درس بخونه از مهر تا عید چقدر و بعد عید چند ساعت باید درس بخونه که نتیجه خوبی بگیره البته اینم میدونم کیفیت مهمه ولی خوب کمیت هم بی اهمیت نیست ممنون

2. Top | #2
      کاربر فعال

Daghon
      نمایش مشخصات
      به نظر من اگر مدرسه میری از 5 ساعت شروع کن بعد از عید هم تا حداکثر 10 تا 12 ساعت برسون اگرم فارغ تحصیلی هر چه قدر میتونی درس بخون هر چی بیشتر بهتر ولی فکر کنم از 6 یا 7 ساعت شروع کن

3. Top | #3
      کاربر نیمه فعال

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      از روزی 6 ساعت شروع کن تا اخر سال همینجوری بالا ببر مثلا هفته ای 15 دقیقه بهش اضافه کن

4. Top | #4
      کاربر اخراجی

Maghror
      نمایش مشخصات
      هر چقدر می خونی فقط درست بخون

کیفیت اولویت داره بر ساعت

میانگین ساعت مطالعه خوب هم 8 ساعت هست

میگن رهرو ان نیست که گهی تند گهی خسته رود رهرو ان است که اهسته و پیوسته رود

شما خودتو با یه ساعت مطالعه هماهنگ کن و برو جلو

5. Top | #5
      پاسخگوی ارشد

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      سلام
      بهترین پیشنهاد این هست که با همه توان از اول بخوانی و بدونی برعکس طرز تفکر غلطی که میگه کنکور دو ماراتن هست و ....
      بدونی کنکور دوی سرعت هست و اگر از اول خوب کار کنی و به خودت بدهکار نشی و عالی باشی ، نه تنها انگیزه هات کم نمیشه و تخلیه نمی کنی بلکه هر روز با نشاط تری
      اما ساعت مطالعه پارامتر ارزشی خوبی نیست و مهم حجم کار انجام شده در واحد زمان هست
      یعنی اگر هم زیاد می خوانی باید به قدر تایمی که میذاری واقعا مطلب جمع کنی و ارزش داشته باشه
      بحث های کارگاهی کیفیت در مطالعه از اینجا دانلود کن

کیفیت در مطالعه1

کیفیت در مطالعه2

مشاوره تحصیلی و کنکور_سایت مشاوره تحصیلی علیرضا افشار

دانلود رایگان همایش های مشاوره ای انگیزشی و آموزشی از سال 90 تا امروز
      www.alirezael.ir

6. Top | #6
      کاربر فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط پرنیان بانو نمایش پست ها
      سلام راستش من یک سوال داشتم درمورد ساعات مطالعه البته میدونم شاید نظرات فرق بکنه و بگین هرچی بیشتر بهتر ولی اگه بشه یه عدد مشخصی به من بدین ممنون میشم راستش من لمسال کنکور دادم و نتیجش خوب نشد ومیخام دوباره کنکور بدم به نظرشما برای کسی که ریاضی و عربیش به شدت ضعیفه و بقیه درساش در حد متوسط تابستان روزانه چند ساعت خوبه درس بخونه از مهر تا عید چقدر و بعد عید چند ساعت باید درس بخونه که نتیجه خوبی بگیره البته اینم میدونم کیفیت مهمه ولی خوب کمیت هم بی اهمیت نیست ممنون

به نظر من هیچ ساعت مطالعه استانداردی وجود نداره !! شما باید به سر حد تواناییت برسی !! یعنی اگه میتونی روزی 8 ساعت بخونی باید بخونی ! ولی خب به طورکلی بعضی از مشاورا میگن که 10ساعت مثبت منفی 2 ساعت !! ولی من قبول ندارم چون میگم هر کس یه توانایی داره من بیش تر از 8 ساعت مغزم داغ میشد !! شما شاید با 12 ساعتم داغ نکنی ....

بعدشم کنکور این طوری نیست که بگی روزی چند ساعت ؟؟ هر زمانی ساعت و شرایط خاص خودشو داره مثلا هفته قبل کنکور تمام تواناییت رو باید بزاری ولی مثلا بنظرم تابستون نباید بیش تر از 12 ساعت خوند !!! چون بمرور خسته میشید البته اینم باز به خودتون بستگی داره !!! شما که 1 سال مثل من کنکور دادید باید خدای تجربه باشید که .... این ساعتا باید دستتون اومده باشه ....

7. Top | #7
      کاربر انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      مقدار ساعت مطالعه فقط و فقط به میزان توانایی شخصی بستگی داره
      سعی کن اول ساعت مطالعه ات رو تا حدی که میتونی بالا ببری,بعد به فکر افزایش کیفیت باشی
      کمیت از کیفیت اهمیت بیشتری داره

8. Top | #8
      کاربر حرفه ای

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      ساعت مطالعه یه مسئله شخصی ولی استاندارد دانش آموزای قوی میانگین روزانه الان روزی ۹ ساعت و از مهر تا عید۱۲ ساعت و از عید به بعد ۱۲ ساعت یا بیشتر

9. Top | #9
      در انتظار تایید ایمیل

نمایش مشخصات
      اول سلام خودمم دقیق نمی دونم ولی ی مشاور می گفت از اول مهر تا قبل عید 5-6 و عید ب بعد حداقل 8 ساعت !

10. Top | #10
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      من از اول تیر تا روز قبل کنکور ساعت مطالعم رو ثبت میکردم...میانگین 7 ساعت شد تقریبا
      بیشتر سعی کن تمرکزت رو کیفیت کار باشه
      روزای تعطیل بین 10 تا 12 و مدرسه هم 4 تا 6
      و مهم ترین پارامتر اینه
      جوری بخون که شب از خستگی خوابت ببره و نخوای به خودت فشار بیاری

11. Top | #11
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      سلام دوستان
      من اینجا دارم بزرگترین مشکلمو بهتون میگم ک اصلا نمیتونم باهاش مبارزه کنم دیگه خسته شدم واقعا دارم ناامید میشم من نمیتونم زو از خواب بیدار شم هر قدر هم ز بخوابم فوق فوقش ساعت 10بیدار میشم اونم از برنامم عقب میافتم ب نظرتوون چیکار کنم من واقعا ب کمکتون نیز دارم

12. Top | #12
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Taha19 نمایش پست ها
      سلام دوستان
      من اینجا دارم بزرگترین مشکلمو بهتون میگم ک اصلا نمیتونم باهاش مبارزه کنم دیگه خسته شدم واقعا دارم ناامید میشم من نمیتونم زو از خواب بیدار شم هر قدر هم ز بخوابم فوق فوقش ساعت 10بیدار میشم اونم از برنامم عقب میافتم ب نظرتوون چیکار کنم من واقعا ب کمکتون نیز دارم
      تا ساعت 10میخابی........دمت گرم......راضیم ازت....
      یه موبایلی ساعتی را کوک کن تا بیدارت کنه.....

فرستاده شده از GT-S6312ِ من با Tapatalk

13. Top | #13
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Taha19 نمایش پست ها
      سلام دوستان
      اولا به یکی بگو بیدارت کنه و سعی کن به خودت غلبه کنی...

دوما اگه نمیتونی تا ساعت 2 نصف شب درس بخون ...همون ساعت 10 هم بیدار شو...
      ویرایش شده توسط مدیریت
      خلاف قوانین.

14. Top | #14
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Saeed735 نمایش پست ها
      اولا به یکی بگو بیدارت کنه و سعی کن به خودت غلبه کنی...

دوما اگه نمیتونی تا ساعت 2 نصف شب درس بخون ...همون ساعت 10 هم بیدار شو...

همه راهشو امتحان کردم ولی نشده ............دیر خوابیدن خیلی تاثیر داره مگه تو بیدار شدن ؟؟؟

15. Top | #15
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      دوستان ظهر میخوابین؟اگه میخوابین چند ساعت؟
      من کمتر از 1.5 ساعت نمی تونم بخوابم
      شبم تا 11.30 ....12 میتونم درس بخونم...

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن