خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 3 12 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 37
    1. Top | #1
      mda
      کاربر انجمن

Daghon
      نمایش مشخصات

منابع پیشنهادی برای کنکور ریاضی ۹۷

سلام به همگی امروز منابع مورد استفاده خودم رو برا دوستان گذاشتم امیدوارم مفید باشه:ادبیات:موضوعی گاج+مبحثی های الگو-عربی:عربی کامل گاج-دینی:فقط گاج-زبان:مبتکران جامع+از متن نترسیم کیاسالار-دیفرانسیل و ریاضی پایه:الگو+دیویدی دیفرانسیل منتظری-تحلیلی+پایه:میکرو گاج-گسسته و جبر:میکرو گاج-فیزیک:میکرو گاج - شیمی:سال دوم میکروی گاج سال سوم خیلی سبز پیش مبتکران
      ویرایش توسط Tia : 26 آذر 1396 در ساعت 21:12

2. Top | #2
      کاربر فعال

Tajob
      نمایش مشخصات
      درصداتونم توی کنکور 94 بگین لطفا
      When will those dark clouds all disappear

3. Top | #3
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      سلام
      منابعی که استفاده کردم +اونایی که میتونه به دردتون بخوره :
      ادبیات:میکرو گاج -کتاب های موضوعی نشر دریافت(هامون سبطی)
      عربی:عربی به زبان ساده(مبتکران -ایاد فیلی)
      زبان:نشر الگو-مبتکران
      ------------------------
      دیفرانسیل:خوشخوان-اندیشه فائق
      گسسته:خوشخوان
      هندسه تحلیلی و پایه:گاج سفید (میکروبانک)-خوشخوان
      فیزیک پیش و پایه:گاج+صفر تا صد خوشخوان
      شیمی2:مبتکران
      شیمی3:خیلی سبز
      شیمی پیش:خیلی سبز
      ---------------------------------------
      اینم درصدای حدودی من تو کنکور 94:
      ادبیات:40
      عربی:30
      دینی:80
      زبان:30
      ریاضی:60
      فیزیک :25،30
      شیمی:10،15
      کمکی خواستین در خدمتم

4. Top | #4
      کاربر فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mda نمایش پست ها
      سلام به همگی امروز منابع مورد استفاده خودم رو برا دوستان95 گذاشتم امیدوارم مفید باشه:ادبیات:موضوعی گاج+مبحثی های الگو-عربی:عربی کامل گاج-دینی:فقط گاج-زبان:مبتکران جامع+از متن نترسیم کیاسالار-دیفرانسیل و ریاضی پایه:الگو+دیویدی دیفرانسیل منتظری-تحلیلی+پایه:میکرو گاج-گسسته و جبر:میکرو گاج-فیزیک:میکرو گاج - شیمی:سال دوم میکروی گاج سال سوم خیلی سبز پیش مبتکران

بنظرم تو شیمی و گسسته و جبر گاج به ترتیب با همون مبتکران و خیلی سبز جایگزین بشه ترکیب خوبی در میاد !!

5. Top | #5
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Sam_k نمایش پست ها
      سلام
      منابعی که استفاده کردم +اونایی که میتونه به دردتون بخوره :
      ادبیات:میکرو گاج -کتاب های موضوعی نشر دریافت(هامون سبطی)
      عربی:عربی به زبان ساده(مبتکران -ایاد فیلی)
      زبان:نشر الگو-مبتکران
      ------------------------
      دیفرانسیل:خوشخوان-اندیشه فائق
      گسسته:خوشخوان
      هندسه تحلیلی و پایه:گاج سفید (میکروبانک)-خوشخوان
      فیزیک پیش و پایه:گاج+صفر تا صد خوشخوان
      شیمی2:مبتکران
      شیمی3:خیلی سبز
      شیمی پیش:خیلی سبز
      ---------------------------------------
      اینم درصدای حدودی من تو کنکور 94:
      ادبیات:40
      عربی:30
      دینی:80
      زبان:30
      ریاضی:60
      فیزیک :25،30
      شیمی:10،15
      کمکی خواستین در خدمتم
      اگر خودتون رو چند منبعي نميكردين مطمئنآ نتيجه خيلي بهتري ميتونستين بگيرين...

6. Top | #6
      mda
      کاربر انجمن

Daghon
      نمایش مشخصات
      شاید حرف شما در مورد شیمی درست باشه ولی دکتر مهدی نکویی و اکثر اساتید معروف گاج رو برای گسسته به علت استاندارد بودنش توصیه میکنن. بازم خود دانید.

7. Top | #7
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط konkurbank نمایش پست ها
      اگر خودتون رو چند منبعي نميكردين مطمئنآ نتيجه خيلي بهتري ميتونستين بگيرين...

کاملا قبول دارم
      ولی توی بعضی درسها لازمه از چند تا منبع و تیپ سوالهای متفاوت و جدید استفاده بشه

8. Top | #8
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      بسم الله الرحمن الرحیم
      با عرض سلام خدمت همه دوستان
      چند وقت بود میخواستم بیام راجع به انتخاب منابع یه پست بذارم ولی هی نمیشد تا الان . اول چندتا نکته بگم خدمت همه عزیزان :
      1- خوشبختانه یا متاسفانه با این رقابتی که بین انتشاراتا هست اکثرا کتابای خوبی دارن و این موضوع انتخاب کتاب رو تا حدودی مشکل میکنه و سلیقه ای
      2- لزوما کتابی که یه رتبه برتر ازش استفاده کرده بهترین کتاب نیست
      3- یه اشتباه کشنده در موضوع انتخاب کتاب تعدد منابع هستش . یعنی واسه یه موضوع چندتا کتاب بگیری که ضررشو بعد عید خواهید دید
      4- من خودم کنکور 94 تجربی بودم . درس خون بودم تا حدی واسه پزشکی تهران رو من سرمایه گذاری کرده بودن که به دلایلی فکر نمکنم این اتفاق بیفته
      5- من خودم یکی از وسواسی ترین آدما تو انتخاب کتاب بودم پارسال حدود یک ماه تحقیق کردم
      6 - به نظر من کتاب از معلم خیلی بهتره . پس کسایی که معلم خوب ندارن نگران نباشن من کلن کتاب رو جایگزین معلم کردم و از این بابت پشیمون نیستم
      7 - لزوما کتابایی که معرفی میکنم بهترین منابع نیستن و اگر کسی کتابی داره و ازش راضیه لزومی نداره عوضش کنه
      اما معرفی کتاب همراه با عکس :
      ادبیات : سخت ترین و گسترده ترین درس عمومی که باید موضوعی خونده بشه :
      1 - معنی لغت : هفت خوان خیلی سبز 2- املا : لغت و املا دریافت :
      3 - تاریخ ادبیات : لقمه مهروماه 4- زبان فارسی : دریافت 5- آرایه : واسه آموزش : جلد اول همایش ادبیات دریافت واسه تست : هفت خوان آرایه خیلی سبز به زودی منتشر میشه 6 - قرابت معنایی : واسه اموزش :دریافت واسه تست : هفت خوان خیلی سبز
      عربی : جامع خیلی سبز دینی : کتاب درسی + ایات و نکات گاج واسه محکم کاری خط ویژه گاجم خوبه زبان : جامع گاج + کتاب لغت همگامان + کتاب ریدینگ شبقره
      ریاضی تجربی : جامع خیلی سبز ( بی نظیره ) : زیست : و ما ادراک ما الزیست ! واقعا انتخاب منبع واسه زیست سخته ولی این نصیحت پدرانه رو داشته باشید : 75% کتاب درسی 25% کتاب تست زیست 1 : الگو زیست 2 : دریافت ژنتیک : خیلی سبز البته دیگه چاپ نمیشه ولی اگه گیرش آوردید تو تابستون بخونیدش تا روز کنکور تو ذهنتون میمونه چون خیلی مفهومی درس داده زیست پیش : جلد دوم همایش دریافت درسته که این کتاب واسه جمع بندی نوشته شده اما اونقدر از نظر تست و نکته کامل و در عین حال جمع و جوره که میتونه منبع خیلی خوبی باشه . ولی غلط تایپی و علمی هم کم نداره . پاسخنامه تشریحی هم نداره که واقعا مورد نیازه ف البته انتشارات قرار بود یه پاسخنامه تشریحی واسش بزنه . من خودم هرکدوم از تستارو بلد نبودم میومده تو انجمن میپرسیدم . با انتشارات تماس بگیرید اگه پاسخنامش میاد از دستش ندید .
      فیزیک : واقعا نمیدونم . خودم گاج خوندم ولی راضی نیستم اگه یه بار دیگه برگردم خیلی سبز احتمالا . شیمی : زنده باد بهمن جون ! شیمی 2: شیمی 3 : شیمی پیش 1 : در مورد شیمی اگر واقعا وقت نداشتید میتونید اون کتابای تکمیلی رو نخونید ولی ... کتابای فیل شیمی مبتکران هم واسه جمع بندی و مرور عالین
      چندتا نکته دیگه : به حرفای قلمچی گوش کنید ضرر نمیکنید !
      بچه این منابعی که معرفی کردم به نظرم بهترین ها بود . خودم کتابای دیگه ای هم داشتم و در مورد خیلی از کتابا هم اطلاعات دارم سوالی داشتید در خدمتم . حتما سعی کنید کتابارو چاپ جدید بگیرید ، تو سایت انتشاراتا اطلاعات خوبی هست در این مورد تلفنی هم تماس بگیرید به سوالاتون جواب میدن قاعدتا !
      ویرایش توسط khomeini : 18 تیر 1394 در ساعت 17:55

9. Top | #9
      mda
      کاربر انجمن

Daghon
      نمایش مشخصات
      ببخشید یه سوال شما برا ادبیات جدا این همه منبع رو کار کردین؟ واقعا لازم بود؟موضوعی گاج+مبحثی الگو+لقمه تاریخ ادبیات مهروماه کافی نیست؟

10. Top | #10
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      من قرابت هامون سبطی رو دارم
      به نظرتون اول از روی اون بخونم.بعد که تموم شد تست بزنم؟
      یا کلا بیخیال شم برم سراغ تست گاج موضوعی؟
      روزی چند تا تست مناسبه؟

11. Top | #11
      mda
      کاربر انجمن

Daghon
      نمایش مشخصات
      نه از رو همون کار کنی خوبه روزی 35 الی 50 تست قرابت عالیه در مورد موضوعی گاج مزیتش ساماندهی مفاهیم تو ذهنت طوریکه من سر کنکور مفاهیم رو به سرعت تشخیص میدادم و این خیلی کمکم کرد هر وقت سبطی تموم شد برو سراغ گاج ولی حتما سراغش برو.

12. Top | #12
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نه از رو همون کار کنی خوبه روزی 35 الی 50 تست قرابت عالیه در مورد موضوعی گاج مزیتش ساماندهی مفاهیم تو ذهنت طوریکه من سر کنکور مفاهیم رو به سرعت تشخیص میدادم و این خیلی کمکم کرد هر وقت سبطی تموم شد برو سراغ گاج ولی حتما سراغش برو.
      میشه درصداتون رو بفرمایید؟؟؟
      ...

13. Top | #13
      کاربر باسابقه

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      انشاالله ک همون تهران قبولی
      چرا گاج فیزیک خوب نیس؟ بخاطر سخت شدن سوالای کنکور؟

Sent from Tapatalk

14. Top | #14
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط morteza_S نمایش پست ها
      من قرابت هامون سبطی رو دارم
      به نظرتون اول از روی اون بخونم.بعد که تموم شد تست بزنم؟
      یا کلا بیخیال شم برم سراغ تست گاج موضوعی؟
      روزی چند تا تست مناسبه؟
      اگر در درک مشکل دارین اول قرابت سبطی رو بخونین ولی اگر مشکل خاصی ندارین با تست جلو برین که میتونین از الگو استفاده کنین.
      بستگی به میزان ضعف و قوت خودتون داره.

15. Top | #15
      نفر برتر کنکور
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      شاید حرف شما در مورد شیمی درست باشه ولی دکتر مهدی نکویی و اکثر اساتید معروف گاج رو برای گسسته به علت استاندارد بودنش توصیه میکنن. بازم خود دانید.
      گسسته گاج اصلا خوب نبود. سوال 151 رو گاج نوشته بود که توی کنکور نمیاد چنین تستی ولی اومد!!!
      اما خب به هرحال برای درصد 50 گسسته خوبه

صفحه 1 از 3 12 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن