خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 3 از 3 نخستنخست ... 23
    نمایش نتایج: از 31 به 37 از 37
    1. Top | #31
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط fateme18 نمایش پست ها
      سطح کلیه درسهام خوبه. به جزهندسه 2فصل اخروگسسته
      فاطمه جان فقط ميدونم فارغ التحصيل هستي، منابع خوب رو بالا گفتن ديگه سوالي نداري؟

2. Top | #32
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      سطح کلیه درسهام خوبه. به جزهندسه 2فصل اخروگسسته
      نمیدونم تصورت از خوب چیه ولی اینا منابع پیشنهادی هستن. همشون خوبن، اولویت بندی کردم به طوری که اگه از اولی خوشت نیومد ، انتخاب دیگه ای داشته باشی.

دیفرانسیل: اگه تازه داری شروع میکنی برای درسنامه خیلی سبز، کامله. برای تست هم اگه تازه داری شروع میکنی آبی قلمچی 30سال و بعد از اتمام اون اکثر منابع مفیدن. (الگو-گاج-...)

ریاضی پایه: مثل دیفرانسیل

گسسته : 1.خیلی سبز 2.مرآت(استاد ذوالفقاری) 3.فار/الگو/خوشخوان

تحلیلی : 1.سه بعدی الگو (این کتاب نسبتا از بقیه یه سر و گردن بالاتره و به درد همه میخوره، روش خوندنشم گفتم) 2.خیلی سبز 3.گاج

هندسه 1و2: اگر واقعا سطحت خوبه پس الگو(تست)

3. Top | #33
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      دوستان فقط یه سوال دیگه این منابعی که معرفی کردین درسنامه خوب دارن .منظورم اینه که دیگه دیدن فیلم لازم نباشه

4. Top | #34
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      اپ

5. Top | #35
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      دوستان فقط یه سوال دیگه این منابعی که معرفی کردین درسنامه خوب دارن .منظورم اینه که دیگه دیدن فیلم لازم نباشه
      اینایی که من گفتم نیازی به فیلم هم نداره چون خودم دانش آموز غیر حضوریم و کامل راه میام باشون بدون فیلم و دبیر.

فقط یه چیزیو یادم رفت بگم: سراغ دیفرانسیل تخته سیاه اصلا نرو. از مجموعه افتضاحاتی هست که اینجا باب کردن (کسی که برگشته گفته دیفرانسیل تخته سیاه معجزه میکنه ازش درصدش هم بپرس!)

Iq گاج و الگو هم درسنامشون زیاد بدردت نمیخوره برای همین دیف خیلی سبز رو پیشنهاد دادم، درسنامه خیلی خوبی داره. تست هم گفتم اگه ضعیفی از آبی 30سال بزن بعد که همرو زدی و رفع اشکال +مرور تست های نکته دار کردی (این مورد مهمه) برو سراغ منبع دوم. این رو از چند رتبه برتر و چند مولف خوب پرسیدم.

6. Top | #36
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      ممنون ازکمکت.من تازه شروع کردم به خوندن میخوام برای رتبه 2رقمی تلاش کنم.چون برای فیزیک فیلم میبینم دیگه وقتی نمیمونه که برای ریاضی هم فیلم ببینم.بنظرت مباحثی از گسسته وهندسه حذف کنم مشکلی نداره؟

7. Top | #37
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      ممنون ازکمکت.من تازه شروع کردم به خوندن میخوام برای رتبه 2رقمی تلاش کنم.چون برای فیزیک فیلم میبینم دیگه وقتی نمیمونه که برای ریاضی هم فیلم ببینم.بنظرت مباحثی از گسسته وهندسه حذف کنم مشکلی نداره؟

گسسته حیفه به نظرم، نظریه اعدادش شاید یکم بالاتر از بقیه باشه که اونم تعداد تستاش به قدری هست که کسی حذف نکنش (حدود4تست)، همین مبحث رو هم از روی خیلی سبز بخونی راه میوفتی مطمئن باش. گراف هم 1تست میاد ولی باز هم سعی کن بخونیش، آسونه. جبر احتمالم خوبه از پسش بر میای.

اینم بگم از این درس غول ساختن همه تو ذهنشون، از 12 تست میان 2 تست سخت رو که اصولا برای 100زن ها میزارنش نشون میدن همه ذهنشون خراب میشه و میان حذف میکنن.

هندسه پایه هم بعضی فصلاشو سرمایه بذار. بقیه هم حتما بخون اما فقط در حدی که تست آسون اومد بزنی بعدا پشیمون نشی.
      ویرایش توسط pHysicist : 26 آذر 1396 در ساعت 21:32

صفحه 3 از 3 نخستنخست ... 23

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن