خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 6 از 6
    1. Top | #1
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات

مشاوره برای رشته کامپیوتر

سلام
      من سوالی داشتم درباره رشته کامپیوتر در هنرستان
      سوالم اینه در درس های نهایی رشته کامپیوتر درسی به نام بانک اطلاعاتی نمره قبولی این درس چند است؟
      و نمره قبولی هر چی باشه به دست بیاره در کارنامه هم نوشته بشه و کسی مردود بشه یعنی چی؟

2. Top | #2
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط alexander نمایش پست ها
      سلام
      من سوالی داشتم درباره رشته کامپیوتر در هنرستان
      سوالم اینه در درس های نهایی رشته کامپیوتر درسی به نام بانک اطلاعاتی نمره قبولی این درس چند است؟
      و نمره قبولی هر چی باشه به دست بیاره در کارنامه هم نوشته بشه و کسی مردود بشه یعنی چی؟
      سلام
      نمره قبولی رو نمیدونم ولی الان دیگه تو هیچ مقطعی مردودی نداریم. مردود یعنی اینکه شخصی نتونه چه تو امتحاانات خرداد و چه شهریور دروس یک پایه رو با موفقیت پشت سر بذاره و سال بعد دوباره همون پایه رو تکرار کنه. الان اینجوری نیست و هر سالی که دانش آموز نتونه دروس رو پاس کنه، همونجوری میره مقطع بالاتر و تو ترم های بعدی فرصت داره دروسی که پاس نکرده رو دوباره امتحان بده و قبول شه.

3. Top | #3
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      سلام خدمت شما و خسته نباشید
      من امسال انتخاب رشته دارم یعنی نهمم
      و میخواستم ببینم که با هنرستان بهتره بری؟؟؟یا با رشته ریاضی؟؟؟ولی میل خودم هنرستان چون ترمهای عملیش بیشتره
      لطفا راهنمایی کنید
      با تشکر

4. Top | #4
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط a.z1379 نمایش پست ها
      سلام خدمت شما و خسته نباشید
      من امسال انتخاب رشته دارم یعنی نهمم
      و میخواستم ببینم که با هنرستان بهتره بری؟؟؟یا با رشته ریاضی؟؟؟ولی میل خودم هنرستان چون ترمهای عملیش بیشتره
      لطفا راهنمایی کنید
      با تشکر
      سلام.... در صورتی که شما از طریق هنرستان و کنکور فنی و حرفه ای وارد دانشگاه و ادامه تحصیل بشین در ابتدا فقط باید کاردانی بخونین و بعدش دوباره کنکور کارشناسی بدین ولی تو رشته ریاضی میتونین با یه بار کنکور دادن مهندسی همون رشته رو بخونین ولی براساس گفته خودتون توی هنرستان ساعات کار آموزشی توی رشته ها بیشتره و مهارتتون تو اون رشته بالاتر میره و طبق بررسی هایی که انجام شده کسانی که از طریق هنرستان وارد دانشگاه و بازار کار شده به نسبت مهارتشون بیشتر بوده... البته همون طور که گفتم نسبی هست و به علاقه و مهارت خود شخص بستگی داره

5. Top | #5
      کاربر انجمن

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      سلام تا اونجايي كه يادمه واسه امتحانهاي هنرستان يه امتحان عملي و امتحان نظري ميكيرن كه عملي بايد بالاي 70 باشه و نظري هم نمره قبولي و در اخر اين دو باهم جمع ميشدن و نمره نهايي اعلام ميشد يه همجين روندي داشت..در كل اكه ميخوان عملي يه رشته رو خيلي خوب ياد بكيرين هنرستان خيلي خوبه اما اكه به دنبال رشته هاي ليسانس خوب دانشكاهي هستين رياضي بهتره
      زندگی را نفسی ارزش غم خوردن نیست
      و دلم بس تنگ است
      باز هم می‌خندم
      آنقدر می‌خندم که
      غم از روی رود…
      زندگی باید کرد
      گاه با یک گل سرخ
      گاه با یک دل تنگ
      گاه باید رویید در پس این باران
      گاه باید خندید بر غمی بی‌پایان…

6. Top | #6
      کاربر انجمن

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط sirwanabdollhi نمایش پست ها
      دوست عزیز من بدم میومد ازدروس مهارتی ولی الان خیلی خیلی خوشم میومد که تورشته کامپیوترم وخیلی هم موفق هستم

فرستاده شده از G630-U10ِ من با Tapatalk
      خداروشكر عزيز.. واقعا رشته اي خوبي هستش
      زندگی را نفسی ارزش غم خوردن نیست
      و دلم بس تنگ است
      باز هم می‌خندم
      آنقدر می‌خندم که
      غم از روی رود…
      زندگی باید کرد
      گاه با یک گل سرخ
      گاه با یک دل تنگ
      گاه باید رویید در پس این باران
      گاه باید خندید بر غمی بی‌پایان…

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن