خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 14 از 14
    1. Top | #1
      mda
      کاربر انجمن

Daghon
      نمایش مشخصات

نحوه مطالعه دروس در تابستان

سلام بچه ها من کنکوری 94 ریاضی بودم با میانگین تراز 7300 چنتا توصیه برا 95 های عزیز:1-اگر مدرسه نمیرین سعی کنین دروس اختصاصی پایتون رو تموم کنین به این صورت که اول جزوه رو مرور کنین بعد از سراسری90 تا 93 تست های اون مبحث رو کار کنین(بهترین منبع برا این کار خط ویژه گاج)2-تو دروس عمومی اگه وضعیتتون خوبه برین سراغ رفع اشکال به صورت مبحثی از روی کتاب خوب و تست های طبقه بندی شده و اگه وضعتون خوب نیس برین سراغ نقطه ضعفهای بزرگ با تکیه بر تست های چن سال اخیر تا قلق کار دستتون بیاد.(بهترین منبع زرد عمومی)3-اگر هم مدرسه میرین اولویت رو بزارین رو پیش مطالعه پیش1+دروس اختصاصی پایه با همون روشی که گفتم. فقط تو رو خدا تو این دوره رویایی فکر نکنین و سعی کنین مباحث رو با تست کم(ولی جدید وسراسری)تموم کنین تا آخر تابستون حس خوبی داشته باشین. موفق باشین که هستین.

2. Top | #2
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      ادبیاتو چن زدید ¿¿

Sent from my HTC One_M8 using Tapatalk

3. Top | #3
      mda
      کاربر انجمن

Daghon
      نمایش مشخصات
      هنوز که نتایج نیومده ولی با توجه به پاسخ نامه فک کنم بالای 80 زدم.

4. Top | #4
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      بعضیا میگن حل تستای سراسری و ازادو بزارید نزدیکای کنکور که!
      بعضی حرفها را نباید زد و بعضی حرفها را هم نباید خورد بیچاره دلم چه میکند میان این زد و خورد....

5. Top | #5
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط یهدا نمایش پست ها
      اونا یا هیچی نمیدونن یا همه چیرو میدونن!

6. Top | #6
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      ینی هر درسی رو چه عمومی چه اختصاصی اول که خوب خوندیم بریم کنکور هارو حل کنیم بعد بریم تالیفیا؟؟؟
      بعضی حرفها را نباید زد و بعضی حرفها را هم نباید خورد بیچاره دلم چه میکند میان این زد و خورد....

7. Top | #7
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط یهدا نمایش پست ها
      ینی هر درسی رو چه عمومی چه اختصاصی اول که خوب خوندیم بریم کنکور هارو حل کنیم بعد بریم تالیفیا؟؟؟
      اول جزوه یا درسنامه کتاب ها بعد کتاب درسی و تمریناتش بعد سراسری بعد اگه وقت کردی تالیفی و آزاد و سنجش و.... البته هر کسی روش خودشو داره ولی این روش حداقل برای اختصاصی ها مفیده به نظرم.

8. Top | #8
      mda
      کاربر انجمن

Daghon
      نمایش مشخصات
      یهدا خانم این روشی که من گفتم تجربه رتبه 29 سراسری ریاضی92 بود و به نظر من هم منطقی ترین کاره حالا بازهم خود دانید.

9. Top | #9
      کاربر نیمه فعال

Na-Omid
      نمایش مشخصات
      خب مگه واسه ي درس از سال ٩٠تا الان چندتا تست موجوده؟ اونم درساي پايه ... كم نيس بنظرتون؟ شما تابستون چند ساعت مطالعه داشتيد و تراز سال سومتون چند بود؟(محض كنجكاوي)معدل نهايتتونم بگيد لطفا

10. Top | #10
      mda
      کاربر انجمن

Daghon
      نمایش مشخصات
      خب مگه واسه ي درس از سال ٩٠تا الان چندتا تست موجوده؟ اونم درساي پايه ... كم نيس بنظرتون؟ شما تابستون چند ساعت مطالعه داشتيد و تراز سال سومتون چند بود؟(محض كنجكاوي)معدل نهايتتونم بگيد لطفا
      نه فک نکنم کم باشه من اولش هم گفتم با تست کم ولی جدید مباحث رو یه بار تموم کنین بعد برگردین من تابستون مدرسه میرفتم و هفته ای 30 ساعت مطالعه داشتم سال چهارم هم قلمچی شرکت کردم و میانگین ترازم 7300 بود معدل نهاییمم 19/94 بود.

11. Top | #11
      کاربر حرفه ای

daram-mimiram
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mda نمایش پست ها
      نه فک نکنم کم باشه من اولش هم گفتم با تست کم ولی جدید مباحث رو یه بار تموم کنین بعد برگردین من تابستون مدرسه میرفتم و هفته ای 30 ساعت مطالعه داشتم سال چهارم هم قلمچی شرکت کردم و میانگین ترازم 7300 بود معدل نهاییمم 19/94 بود.
      لطفا یه راه حلی بگید که منم بتونم به هفته ای 30 ساعت برسم
      من سال بعد سومم ولی از ساعت مطالعه ام راضی نیستم
      نمیتونم زیادش کنم یعنی برام سخته حس درس رو ندارم

12. Top | #12
      mda
      کاربر انجمن

Daghon
      نمایش مشخصات
      اگه از یه دفتر برنامه ریزی مثل گاج یا قلمچی و... استفاده کنی -به نتیجه آزمونات حساس باشی-انگیزه موفقیت داشته باشی+توکل قوی نه فقط ساعت مطالعت بالا میره بلکه جهش رو تو خودت خواهی دید.

13. Top | #13
      کاربر حرفه ای

daram-mimiram
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mda نمایش پست ها
      اگه از یه دفتر برنامه ریزی مثل گاج یا قلمچی و... استفاده کنی -به نتیجه آزمونات حساس باشی-انگیزه موفقیت داشته باشی+توکل قوی نه فقط ساعت مطالعت بالا میره بلکه جهش رو تو خودت خواهی دید.
      نظرتون راجع به کتاب مشاوره ی مهرو ماه چیه؟

14. Top | #14
      mda
      کاربر انجمن

Daghon
      نمایش مشخصات
      نظرتون راجع به کتاب مشاوره ی مهرو ماه چیه؟
      [
      ازش استفاده نکردم ولی تعریفش رو شنیدم ببین مهم اینه که بهش اهمیت بدی نه اینکه خالی باشه اسم ناشر مهم نیست چون تو همشون یه الگو جاریه.

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن