خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 2 از 7 نخستنخست 123 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 16 به 30 از 93
    1. Top | #16
      کاربر باسابقه

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      بچه ها والا اینا همش حاشیس ، حرفممو باور کنید من بدتون رو نمیگم!
      اگه به من بگن بهترین منبع شیمی چیه من هنوزم میگه کتاب های مبتکران + خود تست های 93 + 94 داخل و خارج . بچه های تو همین دو سال 140 تا سوال از شیمی طرح شده که واقعا خودش یه گنجیه که میشه بهش اتکا کرد . شما سوالات ریاضی و تجربی داخل و خارج شیمی رو حل کنید و انقدر خودتون رو درگیر منابع نکید ، والا خودتون بعد میفهمید اینا همش حاشیه بوده که 10 تا منبع میخرید اخرش هم میبینید که یکیش رو هم کامل نخوندید.

==========================

من نمیفهمم این شیمی الگو رو کی سر زبونا انداخت!؟ این کتاب پیش 1ش یه سال تو بازار بود کسی بهش نیگا هم نمیداخت نمیدونم چی شد یهو شیمی الگو شیمی الگو

2. Top | #17
      کاربر نیمه فعال

AkhmooAsabani
      نمایش مشخصات
      اولین شخص خودم برای شروع کار یه تست با حال طرح میکنم.خوب. عنصر NA چند الکترون و چند نوکلئون دارد؟؟این سوال واسه گرم کردنه.

3. Top | #18
      کاربر باسابقه

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط soheilp نمایش پست ها
      اولین شخص خودم برای شروع کار یه تست با حال طرح میکنم.خوب. عنصر NA چند الکترون و چند نوکلئون دارد؟؟این سوال واسه گرم کردنه.
      سهیل جان الان با دفتر مبتکران تماس گرفتم که تورو به ویراستاراشون اضاف کنن
      چقدر سوالاتت مفهومی و منطبق با کنکور بود

4. Top | #19
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      تعداد نوکلیون چند تا میشه؟
      خلاف قوانین
      ویرایش شده.

5. Top | #20
      نفر برتر کنکور
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط pouria98 نمایش پست ها
      بچه ها والا اینا همش حاشیس ، حرفممو باور کنید من بدتون رو نمیگم!
      اگه به من بگن بهترین منبع شیمی چیه من هنوزم میگه کتاب های مبتکران + خود تست های 93 + 94 داخل و خارج . بچه های تو همین دو سال 140 تا سوال از شیمی طرح شده که واقعا خودش یه گنجیه که میشه بهش اتکا کرد . شما سوالات ریاضی و تجربی داخل و خارج شیمی رو حل کنید و انقدر خودتون رو درگیر منابع نکید ، والا خودتون بعد میفهمید اینا همش حاشیه بوده که 10 تا منبع میخرید اخرش هم میبینید که یکیش رو هم کامل نخوندید.

==========================

من نمیفهمم این شیمی الگو رو کی سر زبونا انداخت!؟ این کتاب پیش 1ش یه سال تو بازار بود کسی بهش نیگا هم نمیداخت نمیدونم چی شد یهو شیمی الگو شیمی الگو
      شيمي الگو از همون پارسال روي زبونا بود. مثلايي دبير فرزانگان تهران بهترين و سختترين منبع براي پيش رو الگو معرفي ميكرد و الانم قراره شيمي پيش 2 با همون ساختار بياد و شيمي 2 هم مطابق كنكور بياد .

كسي از شيمي جديد صفر كلوين نمونه صفحه نداره ؟

6. Top | #21
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Sharmande
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ali761 نمایش پست ها
      خودتون میدونید که من پایه ام!!
      بله اکی کار رو از شما گرفته بودم!

7. Top | #22
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Sharmande
      نمایش مشخصات
      دوست عزیز تاپیک مشابه وجود داره واسه تست های شیمی . اینجا فقط فراخوان طرح تسته و اگر میتونید همکاری کنید اعلام کنید.ممنون پیشاپیش از همکاریتون!

8. Top | #23
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Sharmande
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Saeed735 نمایش پست ها
      من از این طرح حمایت میکنم و خیلی خوبه...منم میتونم همکاری داشته باشم ولی نه به صورت مستمر و نمیتونم بیام تو گروه...هر وقت سوالی طرح کردم پ خ میکنم دوست داشتید بذارید تو تاپیک
      بله.با اسم خودنون سوالات رو قرار میدیم

9. Top | #24
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Sharmande
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mamad.hny نمایش پست ها
      شيمي الگو از همون پارسال روي زبونا بود. مثلايي دبير فرزانگان تهران بهترين و سختترين منبع براي پيش رو الگو معرفي ميكرد و الانم قراره شيمي پيش 2 با همون ساختار بياد و شيمي 2 هم مطابق كنكور بياد .

كسي از شيمي جديد صفر كلوين نمونه صفحه نداره ؟
      سلام!
      بله مصلایی طرفدار این کتاب بود ولی سال دیگه فرزانگان 1 نیست! کتاب خوبیه الگو ولی انصافا واسه یه داش آموز کنکوری نوشته نشده و واسه کنکور شاید خیلی مناسب نباشه چون خود آقای جعفری هر سال دو نفر رو تقدیم به تیم شیمی ایران میکنه تو مسابقات جهانی و تازه وارد کنکور شده
      من خودم واسه شیمی 2 همونطور که گفتم صفر کلوین خوندم و بعد از گفتن این که من این کتابو خوندم خیلی ها پیام دادن که این کتاب چی هست و سایت لنتشارات خرابه و ...
      من با انتشاراتشون تماس گرفتم و گفتن چاپ جدید حدود 2 هفته دیگه وارد بازار میشه..اگه تونستم حتما نمونه صفحه رو قرار میدم . اگه هم نشد از صفحات کتابی که خودم واسه کتاب خودمه اسکن میکنم و واستون قرار میدم. نویسنده این کتاب هم آقای مهدی صالحی راد هستش و خب یه آدمش شناخته شده در شیمی کنکور...
      حالا وقتی که داشت چاپ میشد اطلاعات تکمیلی کتاب رو هم واستون قرار میدم ولی اینگار که الان یه شیمی 2 دادن بیرون که ته هر فصل نزدیک 20 تا سوال به سبک کنکور جدید گذاشتن علاوه بر تست های قدیم که واقعا قدیمیاش هم خوب بود....موفق باشیم همگی

10. Top | #25
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Sharmande
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط amin dehghan نمایش پست ها
      من هم آمادگي خودم را برای طرح سوال اعلام میکنم
      بهتره در قالب آزمون های 35 سوال باشه و هر فرد طراح بدونه از چه فصل هایی سوال طرح کنه تا آزمون قشنگی بشه
      ممنون از اعلام همکاریتون...من اول هر هفته به تمام افرادی که میخوان طرح تست کنن اعلام میکنم که چیکار میخوایم بکنیم در طول هفته آیندش..اگه تعدادمون زیاد باشه میشه به 35 سوالم فکر کرد منتها اشکالی که وجود داره ما میخوایم توی مجموعه تستی که ارائه کنیم تمام تست ها مثه کنکور جدید باشه و هیچ سوال غیر ایده ای و تکراری رو ندیم...ما با سرفصل قلم چی پیش میریم دیگه، بهتره که هر شخص واسه همه سر فصل ها ما رو کمک کنه ولی خب اگه هر کسی خواست در چند فصل محدود کمک کنه، اونم اعلام کنه با ذکر فصل ها...شما همتون بزرگوارید..من این طرح رو شروع کردم فقط واسه کمک به بچه های که دغدغه دارن وگرنه هیچ مزیت سوادی نسبت به بقیه ندارم

11. Top | #26
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Sharmande
      نمایش مشخصات
      در ضمن بگم که احتمال خیلی زیاد از هفته دوم مرداد کار خودمون رو شروع میکنیم! البته خب تست های هفته اول قاعدتا سبک طر میشن چون بچه ها غالبا تازه شروع کردن
      اصن بهتره از خودتون بپرسیم...به نظر شما چه زمانی واسه شروع طرح خوبه؟؟؟ همه جوانب رو در نظر بگیرید که مثلا یه زمانی باید شروع بشه که شما قسمت زیاری از درستو جلو رفته باشه و ...

12. Top | #27
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      دوستان من شیمی دوم رو توی تابستون و شیمی سوم رو طی سال تحصیلی کمک کنم.چون سال بعد میرم سوم دبیرستان.اینم دو تا سوال تالیفی خودم.مفهومیه.راجع به سوالات و مفهومی بودنشون نظر بدین.

این نتیجه گیری که پرتو کاتدی به خط راست حرکت می کند مربوط به اشخاص کدام یک از گزینه های مدل اتمی زیر می باشد؟
      1.اتم ها در مجموع خنثی هستند
      2.اتم ها نه بوجود می آیند نه از بین می روند
      3.الکترون ها رفتار دوگانه دارند.
      4.الکترون می تواند مقدار معینی انرژی دریافت کند
      ــــــــــــــــــــــ
      کدام یک از مورد های نظریه های اتمی مربوط به کسی می شود که الکترون رو اولین ذره ی زیر اتمی نامید ؟
      1.ابر کروی مثبت جرمی ندارد.
      2.همه ی اتم های یک عنصر مشابه یکدیگرند
      3.بار مثبت در ناحیه ی مرکزی با حجم بسیار کوچک متمرکز شده است.
      4.رفتار موجی الکترون ها

ویرایش توسط Mahdi1377 : 15 تیر 1394 در ساعت 20:17

13. Top | #28
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Sharmande
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ZCracker نمایش پست ها
      دوستان من شیمی دوم رو توی تابستون و شیمی سوم رو طی سال تحصیلی کمک کنم.چون سال بعد میرم سوم دبیرستان.اینم دو تا سوال تالیفی خودم.مفهومیه.راجع به سوالات و مفهومی بودنشون نظر بدین.

این نتیجه گیری که پرتو کاتدی به خط راست حرکت می کند مربوط به اشخاص کدام یک از گزینه های مدل اتمی زیر می باشد؟
      1.اتم ها در مجموع خنثی هستند
      2.اتم ها نه بوجود می آیند نه از بین می روند
      3.الکترون ها رفتار دوگانه دارند.
      4.الکترون می تواند مقدار معینی انرژی دریافت کند
      ــــــــــــــــــــــ
      کدام یک از مورد های نظریه های اتمی مربوط به کسی می شود که الکترون رو اولین ذره ی زیر اتمی نامید ؟
      1.ابر کروی مثبت جرمی ندارد.
      2.همه ی اتم های یک عنصر مشابه یکدیگرند
      3.بار مثبت در ناحیه ی مرکزی با حجم بسیار کوچک متمرکز شده است.
      4.رفتار موجی الکترون ها

صحبت کردیم راجع بش

14. Top | #29
      نفر برتر کنکور
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      آقا فراخوان هندسه فيزيك رياضي اينا نميشه؟ من برخلاف سنجشا كه شيمي خوب ميزدم كنكور خراب كردم و اصن روم نميشه چيزي بگم...

15. Top | #30
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Sharmande
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mamad.hny نمایش پست ها
      آقا فراخوان هندسه فيزيك رياضي اينا نميشه؟ من برخلاف سنجشا كه شيمي خوب ميزدم كنكور خراب كردم و اصن روم نميشه چيزي بگم...
      من در این تاپیک گفتم درصد مهم نیست
      هر کی که فکر میکنه میتونه کمک کنه بیاد واقعا
      یه نفر سال دوم پیام داده و میخواد کمک کنه...اصن درصد معیار آدما نیست...خب توی شیمی آدم زیاد هست واسه کار کردن اگه فکر میکنید این طرح در فیریک هم قابل اجراست اقدام کنید و منم به شخصه حمایت میکنم

صفحه 2 از 7 نخستنخست 123 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن