خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 3 از 3
    1. Top | #1
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات

رتبه لازمه برای رشته حسابداری روزانه رازی کرمانشاه

سلام استاد عزیز یه سوال دارم کمک لطفآ :
      چه رتبه ای لازمه برای کنکور سراسری رشته ریاضی فیزیک برای رشته حسابداری روزانه رازی کرمانشاه؟
      بوم کرمانشاه هستم منطقه 2
      من حداقل زبان رو 70 میزنم اما بقیه رو بد میزنم-ادبیاتم 40-چه درصدی بزنم تا روزانه رازی حابداری قبول شم؟دانشجو هستم و وقت ندارم که برای کنکور بخوانم-کمک لطفآآآآآآآآآآ
      با کمال تشکر

2. Top | #2
      کاربر انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      فکر کنم زیر 10000 باشی.یعنی بین 8000 تا 10000 میشه حسابداری شهرایی مثل شیراز و اهواز و سنندج رو قبول شد.البته من دقیقِ دقیق اطلاع ندارم.میتونی از این تخمین رتبه استفاده کنی تخمین نمره و رتبه مطابق با کنکور سراسری

3. Top | #3
      مدیر کل

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط نیاوران نمایش پست ها
      سلام استاد عزیز یه سوال دارم کمک لطفآ :
      چه رتبه ای لازمه برای کنکور سراسری رشته ریاضی فیزیک برای رشته حسابداری روزانه رازی کرمانشاه؟
      بوم کرمانشاه هستم منطقه 2
      من حداقل زبان رو 70 میزنم اما بقیه رو بد میزنم-ادبیاتم 40-چه درصدی بزنم تا روزانه رازی حابداری قبول شم؟دانشجو هستم و وقت ندارم که برای کنکور بخوانم-کمک لطفآآآآآآآآآآ
      با کمال تشکر
      قانون شماره 3) کاربران مي بايست در هنگام ارسال سوالات و مشکلات و پيغامهاي خود از يک موضوع مناسب استفاده نمايند. اين موضوع مي بايست در رابطه با سوال ، مشکل و يا پيغام ايشان باشد. در غير اينصورت در حالتي که کاربر جديد باشد به او اخطار داده خواهد شد. در صورت تکرار مکرر اين موضوع توسط کاربران چه جديد و چه قديم ، برخورد جدي خواهد شد. از انتخاب عناويني از جمله كمك ، تورو خدا كمكم كنيد ، خيلي مهم ، هر كي ميتونه جواب بده ، نياز به پاسخ فوري ، يك برنامه ، چطوري ميتونم ، كرك برنامه و جملاتي شبيه به اين پيغامها جدا خودداري نماييد كه طبق قوانين با شما بر خورد خواهد شد. راهنمايي در اين زمينه :*براي انتخاب موضوع ميتوانيد از كلمات كليدي سوال خود استفاده كنيد.

تیتر ویرایش شد

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن