خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 3 از 12 نخستنخست ... 234 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 31 به 45 از 176
    1. Top | #31
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط arhn نمایش پست ها
      سلام.به نظر شما من باید برای معدل ۱۸ و ۷۰ نگران باشم یا نه؟من ۹۴ کنکور دادم و درصد هام هم خوب و خیلی خوب و عالی بودند اما بعضی ها ته دل آدمو خالی میکنن؟همه ی درصد هام بالای ۷۰ به جز ریاضی و فیزیک.تجربی هستم و منطقه ۳
      ریاضی و فیزیک رو چند زدید ؟ درصد تمام رو کامل بزنید تخمین بزنم چند میشید

2. Top | #32
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mitraa نمایش پست ها
      فرمول محاسبه معدل خييلي پيچيده تر از اين حرفاست
      بله پیچیدست چون باید خیلی دقیق حساب بشه ولی حدودش همسنه که عرض کردم حالا شاید به جای هزار تا نهایش بشه 950 یا 1050

3. Top | #33
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط SHARIF نمایش پست ها
      آقا شما چه سالی کنکور دادید؟ شاید اون موقع هنوز تاثیر مستقیم معدل نبوده
      سال 90 کنکور کنکور دادم اون سال هم 25 درصد تأثیر وو درس به درس بود ( نمیدونم چرا دوستان فکر میکنن از سال 93 اینطوری شده از سال 90 اینطوری بود دقیق یادمه )

4. Top | #34
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط soheilp نمایش پست ها
      آقا چه بخواهید چه نخواهید کسی که معدلش پایین شده نسبت به اونایی که ازاون بالاترن عقب تره!!حالا بقیش می مونه روز کنکور که تفاوت ها اون جا معلوم میشه ولی خدا می دونه که درحدی هست که بشه کسی مثلا بامعدل14جبران کنه و به کسی که19هست ولی درصدکمتری زده،برسه یا نرسه.خدا می دونه
      من هم دقیقا همین رو خواستم بگم یعنی میزان عقب موندن نمره 15 رو به نسبت نمره 20

5. Top | #35
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ali493 نمایش پست ها
      شما یک چیزی رو در نظر نگرفتید اون هم اینکه رتبه اول کنکور ترازش 15 هزار نمیشه یعنی به طور اتوماتیک 1000 تا تراز از دست میده که اون به خاطر اینکه اون مثلا شیمی رو 70 زده بعد یکی یا چند نفر دیگه هم شیمی رو 70 یا بالاتر زدند اینطوری ترازش کمتر از 15 هزار میشه
      همین نکته واسه نمره 20 نهایی وجود داره به دلیل اینکه 1000 نفر 20 گرفتن................ پس تراز مثلا اگه حداکثر 5000 باشه کسی که نمره 20 گرفته میشه 4200 !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

البته من هنوز معتقدم باید گذشته رو ریخت دور و آینده رو نگاه کرد
      واسه گذشته هم نمیشه کاری کرد شما باید قبول کنید اینو...................
      اینطوری باشه بهتره چون اگر نمره 20 بشه 4200 اون وقت نمره 15 به جای هزار تا تراز 800 تا تراز عقب میفته

6. Top | #36
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط خانوم دکتر نمایش پست ها
      وقتی سازمان سنجش گفته معدل یعنی معدل تاثیر داره. بیخودی بچه گول نزنین. هر کار کنید شانس با معدل 19 هست.
      مگه من گفتم معدل تأثیر نداره ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
      من میگم میزان تأثیرش اونقدری نیست که معدل 15 نتونه جبران کنه و گرنه واضح و بدیهیه کسی که 19 معدلشه شانس بیشتری داره ولی حرف من اینه که کسی هم که 15 میتونه این اختلاف رو جبران کنه

7. Top | #37
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mahdi139020 نمایش پست ها
      سلام اقا رضا ممنونم از اینکه این مطلب مفید رو منتشر کردید شما الان در مرحله کارشناسی ارشد هستید و زمان شما کنکور تاثیر معدل بود اما الان درس به درس تاثیر میپذیره ( از سال پیش )

به نظرم هنوز هم نتیجه درس به درس دروس در امتحان نهایی خیلی مهمه و نمیشه امتحانات نهایی رو بی اهمیت جلوه داد یا کم اهمیت تلقی کرد ولی چیزی که معلومه شخصی که معدل پایین باشه باید تلاشش رو برای کنکور دوچندان کنه تا اونجا جبران بشه و اینم برای شخصی با معدل پایین خیلی سخته چون معمولا کسایی که تشریحی قدرت زیادی ندارن توی تستی که نمیتونن حرف انچنان قوی بزنن

ولی گذشته از اینا نباید تحتا هیچ شرایطی روحیه و امید رو از دست داد همیشه تایم برای رسیدن به چیزی که میخوایم هست فقط باید راهش رو بدونیم

با امید موفقیت 95 های عزیز
      همانطور که گفتم از سال 90 درس به درس شد دقیقا یادمه!!!!!
      ثانیا درس به درس با معدل چندان تفاوت نداره چون کسی که مثلا معدلش 15 هستش یک سری از دروس رو بالاتر از 15 شده و یک سری دروس رو کمتر از 15 پس چه درس به درس باشه چه معدل تأثیرش تقریبا یکسانه
      ثالثا بنده نمیخوام تأثیر معدل رو انکا ر کنم بلکه میگم تأثیرش اونقدر نیست که نشه جبران کرد همین
      رابعا کی گفته هر کی تشریحیش ضعیفه تستشم ضعیفه ؟ خود من تشریحیم افتضاح افتضاحه ولی تستم اینقدر قویه که اگر به زبون ژاپنی هم باشه میتونم پاسخ بدم
      ویرایش توسط sardare azmoon : 16 تیر 1394 در ساعت 00:52

8. Top | #38
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط reza1100 نمایش پست ها
      سال 90 کنکور کنکور دادم اون سال هم 25 درصد تأثیر وو درس به درس بود ( نمیدونم چرا دوستان فکر میکنن از سال 93 اینطوری شده از سال 90 اینطوری بود دقیق یادمه )
      گلم ، از سال 93 تاثیر معدل بصورت مستقیم در اومد ... پیش از اون تاثیر معدل به صورت مثبت بود .... این دو تا از زمین تا آسمون تفاوت دارند .... دوستانی که معدلتون پایینه(البته از دید خودتون) قطعا می تونید به اون چیزی که می خواید برسید ولی همون طور که می دونید باید تلاش بیشتری به خرج بدید ... کسی که فکر می کنه که با معدل پایین نمی تونه به اون چیزی که می خواد برسه در حقیقت داره خودش رو گول میزنه و از زیر بار مسئولیتش به این بهانه شانی خالی می کنه ... اسیر نفستون نشید ... موفقیت از آن شماست ... موفق و موید باشید .
      ایمـــان دارم! کــه قشنـگـتــرین عشــق

نگــاه مهــربـــان خــداونـــد بـه بنـدگـانـش اســت . . . زنـــدگــی را بـــه او بســــپار . . .

و مطـمئـــن بـــاش که تــا وقتـــی کــه پشتــت بــه خـــدا گــرم اســت

تمـــام هــراس هـــای دنیـــا خـنـــده داراســت ...

9. Top | #39
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط moho نمایش پست ها
      گلم ، از سال 93 تاثیر معدل بصورت مستقیم در اومد ... پیش از اون تاثیر معدل به صورت مثبت بود .... این دو تا از زمین تا آسمون تفاوت دارند .... دوستانی که معدلتون پایینه(البته از دید خودتون) قطعا می تونید به اون چیزی که می خواید برسید ولی همون طور که می دونید باید تلاش بیشتری به خرج بدید ... کسی که فکر می کنه که با معدل پایین نمی تونه به اون چیزی که می خواد برسه در حقیقت داره خودش رو گول میزنه و از زیر بار مسئولیتش به این بهانه شانی خالی می کنه ... اسیر نفستون نشید ... موفقیت از آن شماست ... موفق و موید باشید .
      بله اما بنده هم ارسال اول رو دقیقا بر اساس تأثیر مستقیم گفتم نه تأثیر مثبت

10. Top | #40
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط reza1100 نمایش پست ها
      بله اما بنده هم ارسال اول رو دقیقا بر اساس تأثیر مستقیم گفتم نه تأثیر مثبت
      بله بر منکرش لعنت ... ولی دقیقا نمی توان گفت که معدل 15 ، 1000 تا از تراز رو کم می کنه ... صحبت کردن در این باره با این اطمینان بدون دسترسی به منابع مربوطه زیاد صحیح نیست ... اما در این که این معدل با تلاش بیشتر قابل جبران هست شکی نیست ... ممنون از تایپیکی که زدید ... موفق و موید باشید گلم ...
      ایمـــان دارم! کــه قشنـگـتــرین عشــق

نگــاه مهــربـــان خــداونـــد بـه بنـدگـانـش اســت . . . زنـــدگــی را بـــه او بســــپار . . .

و مطـمئـــن بـــاش که تــا وقتـــی کــه پشتــت بــه خـــدا گــرم اســت

تمـــام هــراس هـــای دنیـــا خـنـــده داراســت ...

11. Top | #41
      کاربر نیمه فعال

khejalati
      نمایش مشخصات
      بنام خدا

من نمره هام اینطوری
      فیزیک 20 و ریاضی 20 و عربی 20 و دینی 20 و ادبیات 20 و زبان فارسی 19.75 و زبان انگلیسی 19.75 و زمین 19.75 و زیست 19.5 . شیمی 18.5 ( البته به این اعتراض دادم مطمئنم به امید خدا بالا 19 میشه ) معدلم رو حساب کردم 19.70 میاد حالا میشه با این نمره ها به تک رقمی امید داشت . البته شیمی را بالا 19 فرض کنید . واقعا هم روحیم بالاس می خواستم مطمئن شم

12. Top | #42
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط moho نمایش پست ها
      بله بر منکرش لعنت ... ولی دقیقا نمی توان گفت که معدل 15 ، 1000 تا از تراز رو کم می کنه ... صحبت کردن در این باره با این اطمینان بدون دسترسی به منابع مربوطه زیاد صحیح نیست ... اما در این که این معدل با تلاش بیشتر قابل جبران هست شکی نیست ... ممنون از تایپیکی که زدید ... موفق و موید باشید گلم ...
      البته بدون منبع این حرف رو نمیزنم اصول کلی در تراز بندی هست که به وسیله اون میشه فهمید معدل چقدر تراز داره وقتی تراز معدل 5250 باشه محال ممکنه معدل 15 بیش از هزار تا ( با یک خورده این ور و اونور ) کم کنه ضمن اینکه من در آز مون های سنجش شرکت میکردم که در اون سال ها بر اساس تراز سال قبل نمره ها رو ردیف میکرد , و با دیدن اون ها قشنگ قلق تراز بندی دستت میاد ضمن اینکه همین الان در ساییت سنجش سرو لینکی هست برای تخمین رتبه ارشد ( در ارشد هم معدل 20 درصد تأثیر داره ) و این نرم افراز دقیقا بر اساس کنکور سال قبل تراز میده ( کاملا دقیقه بنده کارنامه خودم رو زدم و دقیقا تراز رو درست داد ) بنده همین الان با درصدهای مشابه با معدل 15 و 20 مقایسه کردم و دقیقا 500 تا تراز فرق داشت ( البته با تأثیر 20 درصدی )

13. Top | #43
      کاربر نیمه فعال

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      ببخشید من با معدل 13 که همه درسارو 13 شدم بجز ریاضیم 10 ادبیات16 عربی15 دینی 19 زبان11 میتونم زیرصد بیارم؟؟؟اگه درصدای تک رقمیو بزنم چی؟؟؟مرسی

14. Top | #44
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط K0nkurii1111 نمایش پست ها
      ببخشید من با معدل 13 که همه درسارو 13 شدم بجز ریاضیم 10 ادبیات16 عربی15 دینی 19 زبان11 میتونم زیرصد بیارم؟؟؟اگه درصدای تک رقمیو بزنم چی؟؟؟مرسی
      همونطور كه گفته شد كاملآ قابل جبرانه،
      درصداي تك رقمي (كه زياد هم دور از دسترس نيست) رو بزنيد حتمآ با اين اعتماد به نفسي كه داريد به هدفتون ميرسيد...

15. Top | #45
      کاربر نیمه فعال

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط konkurbank نمایش پست ها
      همونطور كه گفته شد كاملآ قابل جبرانه،
      درصداي تك رقمي (كه زياد هم دور از دسترس نيست) رو بزنيد حتمآ با اين اعتماد به نفسي كه داريد به هدفتون ميرسيد...
      با اعتماد بنفس کاذب:d خیلی ممنون

صفحه 3 از 12 نخستنخست ... 234 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)