خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 3 از 8 نخستنخست ... 234 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 31 به 45 از 106
    1. Top | #31
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Sharmande
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Dr.Mojdeh نمایش پست ها
      کارتون احسنت داره منم میتون کمک کنم....البته اگه افتخار همکاری داده بشه
      بله درصورتی که تمایل دارید حتما...منتها احتمالا از مهر شروع کنیم چون تست های کنکورای جدید غالبا ترکیبی هم طرح میشن بچه های کنکور 95 یه حداقلی رو باید استارت بزنن، تا ما شروع کنیم

2. Top | #32
      کاربر فعال

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط petotem نمایش پست ها
      گاج جامع کتاب ضعیفیه و فقط واسه اینکه بخوای یه جمع بندی خوب بکنی ممکنه کتاب خوبی باشه...البته من به شخصه تمامی کتابای گاج رو میپرستیدم ولی کلا از شیمی ها ی گاج خوشم نیومد..فیزیک و ریاضی و دینی و ادبیاتش معرکه بود
      من با همین کتاب شیمی رو 65 زدم داداش

3. Top | #33
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Sharmande
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط sinae2011 نمایش پست ها
      من با همین کتاب شیمی رو 65 زدم داداش
      شما 65 زدی! کتاب که 65 نزده! شما خودتون زحمت کشیدید...من اکنون در این نقطه که ایستادم میگم هیچ کتابی به من کمکی نکرد و من درصدی که زدم رو خودم بدست آوردم با کمک معلمم

4. Top | #34
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Sharmande
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Dr.Mojdeh نمایش پست ها
      کارتون احسنت داره منم میتون کمک کنم....البته اگه افتخار همکاری داده بشه
      فراخوان شیمی

5. Top | #35
      کاربر فعال

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      شما 65 زدی! کتاب که 65 نزده! شما خودتون زحمت کشیدید...من اکنون در این نقطه که ایستادم میگم هیچ کتابی به من کمکی نکرد و من درصدی که زدم رو خودم بدست آوردم با کمک معلمم
      شما درست می فرمایید ولی بازم کتاب بی تاثیر نیست من فقط برای شیمی همین جامع رو داشتم و همین رو هم خوندم دقیقا شب کنکور هم شیمی بچه های ریاضی رو هم همین قدر زدم ولی بازم من ازش راضی بودم حجمش منطقی بود و مطلب خارج کتابی نداشت

6. Top | #36
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Sharmande
      نمایش مشخصات
      شما درست می فرمایید ولی بازم کتاب بی تاثیر نیست من فقط برای شیمی همین جامع رو داشتم و همین رو هم خوندم دقیقا شب کنکور هم شیمی بچه های ریاضی رو هم همین قدر زدم ولی بازم من ازش راضی بودم حجمش منطقی بود و مطلب خارج کتابی نداشت
      من خودمم این کتاب رو خوندم و حرفایی رو که میگید قبول دارم ولی مزیت یه کتاب به داشتن تستای جدیدشه..این کتاب اکثر تستاش تسته کنکور بود و شاید این رویه مثلا در دینی یا فیزک جواب بده و حتی شیمی تا 92 جواب بده ولی قاعدتا نمیتونست پاسخگوی امسال باشه..کلا هیچ کتابی در بازار خوب نیس و هر کی هم امسال بالا زده از جمله شما خودشون با سواد بودن

7. Top | #37
      کاربر اخراجی

Maghror
      نمایش مشخصات
      من که واسه شیمی گویا تخته سیاه دارم بسیار راضی بودم... منتها خودم خوب نخوندم واگرنه اگه اونجوری که مد نظرم بود خونده بودم یه سوالم از قلم نمی افتاد

sent from my asus zenfone2

8. Top | #38
      کاربر فعال

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      من خودمم این کتاب رو خوندم و حرفایی رو که میگید قبول دارم ولی مزیت یه کتاب به داشتن تستای جدیدشه..این کتاب اکثر تستاش تسته کنکور بود و شاید این رویه مثلا در دینی یا فیزک جواب بده و حتی شیمی تا 92 جواب بده ولی قاعدتا نمیتونست پاسخگوی امسال باشه..کلا هیچ کتابی در بازار خوب نیس و هر کی هم امسال بالا زده از جمله شما خودشون با سواد بودن
      شما غیر از این کتاب کتاب دیگه ای داشتین یا همینو خوندین؟؟؟
      درسته که سوالای امسال یکم به نظر شما ایده ای بود ولی 70 درصد سوالات 94 انگار همون کنکورای قبل بود مفهومش رو میگم حالا 30 درصدش واقعا سخت بود که اینم نمیگم نمی تونستیم بزنیم ولی بازم وقت میبرد و نمی تونستیم به سوال درسای دیگه جواب بدیم کنکور که فقط شیمی نیست
      ولی بازم همون درسنامه هاش خوب بود ولی اگه آدم مفهوم یک فصل رو کامل یاد داشته باشه هر سوالی بدن بازم میتونه جواب بده

9. Top | #39
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Sharmande
      نمایش مشخصات
      درسته که سوالای امسال یکم به نظر شما ایده ای بود ولی 70 درصد سوالات 94 انگار همون کنکورای قبل بود مفهومش رو میگم حالا 30 درصدش واقعا سخت بود که اینم نمیگم نمی تونستیم بزنیم ولی بازم وقت میبرد و نمی تونستیم به سوال درسای دیگه جواب بدیم کنکور که فقط شیمی نیست
      ولی بازم همون درسنامه هاش خوب بود ولی اگه آدم مفهوم یک فصل رو کامل یاد داشته باشه هر سوالی بدن بازم میتونه جواب بده
      واسه شیمی2 صفر کلوین.شیمی 3 سبز.پیش مبتکران و ترم اول کل گاج رو زدم بعد از عیدم فار .تو کنکورم 80 زدم

10. Top | #40
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Sharmande
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط SAMAN_SAM نمایش پست ها
      من که واسه شیمی گویا تخته سیاه دارم بسیار راضی بودم... منتها خودم خوب نخوندم واگرنه اگه اونجوری که مد نظرم بود خونده بودم یه سوالم از قلم نمی افتاد

sent from my asus zenfone2
      مهمش همینه دیگه شما هر کتابی که میخونید بهترین استفاده رو ازش ببرید و در نهایت به هدفتون برسید

11. Top | #41
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Sharmande
      نمایش مشخصات
      ببینید کنکور عوض شده.اصلا کنکور سختی نبود تجربی 94 ولی مثلا ما 92 رو امتحان میدادیم هفته های قبل از کنکور اصلی قشنگ یادمه تنظیم میکردیم که 11 تای شیمی 2 رو توی 7 دقیقه بزنیم و کمتر از اونم میزدیم اما این عدد در کنکور 94 واسه من رسید به 15 دقیقه و این یعنی توی 11 تا تست از مباحث حفظی من 4 دقیقه وقت کم آوردم و بقیه مطالبم که توش مسئلست..وگرنه خب سوال ایده ای به اون مفهوم وجود نداشت ولی هر سوالی که یه کم تیپش جدید بود از بچه ها وقت زیاد میگرفت دیگه

12. Top | #42
      کاربر فعال

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      ببینید کنکور عوض شده.اصلا کنکور سختی نبود تجربی 94 ولی مثلا ما 92 رو امتحان میدادیم هفته های قبل از کنکور اصلی قشنگ یادمه تنظیم میکردیم که 11 تای شیمی 2 رو توی 7 دقیقه بزنیم و کمتر از اونم میزدیم اما این عدد در کنکور 94 واسه من رسید به 15 دقیقه و این یعنی توی 11 تا تست از مباحث حفظی من 4 دقیقه وقت کم آوردم و بقیه مطالبم که توش مسئلست..وگرنه خب سوال ایده ای به اون مفهوم وجود نداشت ولی هر سوالی که یه کم تیپش جدید بود از بچه ها وقت زیاد میگرفت دیگه

یعنی شما ترم یک گاج جامع رو تموم کردی؟؟؟؟

13. Top | #43
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Sharmande
      نمایش مشخصات
      یعنی شما ترم یک گاج جامع رو تموم کردی؟؟؟؟
      من کلا عادتم بود هر کتابی رو که میگرفتم کل فعالیتام رو تعطیل میکردم و فقط اونو میخوندم! حدود یک هفته ای تمومش کردم! هفته دوم آبان ولی یادمه بخاطر خوندنه این کتاب از خیلی از درسام مثه زیست جا موندم و تا آخر سال دیگه جبران نشد

14. Top | #44
      کاربر فعال

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      من کلا عادتم بود هر کتابی رو که میگرفتم کل فعالیتام رو تعطیل میکردم و فقط اونو میخوندم! حدود یک هفته ای تمومش کردم! هفته دوم آبان ولی یادمه بخاطر خوندنه این کتاب از خیلی از درسام مثه زیست جا موندم و تا آخر سال دیگه جبران نشد
      یعنی کل اون کتابو میخوندی و هیچی دیگه نمی خوندی؟؟؟
      کلافه نمی شدی؟؟؟
      کل شیمی جامع تو یه هفته تموم شد؟؟؟؟

15. Top | #45
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Sharmande
      نمایش مشخصات
      یعنی کل اون کتابو میخوندی و هیچی دیگه نمی خوندی؟؟؟
      کلافه نمی شدی؟؟؟
      کل شیمی جامع تو یه هفته تموم شد؟؟؟؟
      بله فقط یک هفته شیمی گاج رو خوندم!
      کلافه؟ نه عادتم بود!
      بله

صفحه 3 از 8 نخستنخست ... 234 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن