خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 3 از 3 نخستنخست ... 23
    نمایش نتایج: از 31 به 34 از 34
    1. Top | #31
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Unknown Soldier نمایش پست ها
      داداش ی چیزی میگیا!! کدوم مدرک.من خودم مرسولات زیادی از پست دارم.میاد زنگ درب خونه رو میزنه یا اگه دم در باشم یا هر کس دیگه ای که دم در باشه و از مرسوله اطلاعی داشته باشه میتونه خودشو جای من معرفی کنه و بسته رو تحویل بگیره بدون مدرک شناسایی!!
      والا هر چی باشه دیگه مامور ، بسته رو تحویل یه آدمی که توی کوچه واستاده نمی ده چون امانت مردمه مگه این که مامور این چیزا براش مهم نباشه .... طرف چون می دونسته ایشون ساده هستند و احتمال شکایت کمه ،فرصت رو برای حق خوری مناسب دیده و سعی کرده با تهدیداحتمال شکایت رو به صفر برسونه ... بنده می گم به احتمال 99% آدرس و اسم واقعیه ... موفق و موید باشید .
      ایمـــان دارم! کــه قشنـگـتــرین عشــق

نگــاه مهــربـــان خــداونـــد بـه بنـدگـانـش اســت . . . زنـــدگــی را بـــه او بســــپار . . .

و مطـمئـــن بـــاش که تــا وقتـــی کــه پشتــت بــه خـــدا گــرم اســت

تمـــام هــراس هـــای دنیـــا خـنـــده داراســت ...

2. Top | #32
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط moho نمایش پست ها
      والا هر چی باشه دیگه مامور ، بسته رو تحویل یه آدمی که توی کوچه واستاده نمی ده چون امانت مردمه مگه این که مامور این چیزا براش مهم نباشه .... طرف چون می دونسته ایشون ساده هستند و احتمال شکایت کمه ،فرصت رو برای حق خوری مناسب دیده و سعی کرده با تهدیداحتمال شکایت رو به صفر برسونه ... بنده می گم به احتمال 99% آدرس و اسم واقعیه ... موفق و موید باشید .

منم همین نظرو دارم !

3. Top | #33
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Sharmande
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط moho نمایش پست ها
      یارو بچه دزد بوده! به نظر منم آخر حرفاش همش چرت و پرت بوده! اصن بعد از دزدی که جواب نمیدن..این جواب داده بعد مثلا شما هم رفتی تهدیدش کنی اونم ترسیده گفته من حروم خور نیستم...

4. Top | #34
      مدیر کل

نمایش مشخصات
      استارتر خودش دی وی دی فروش و مولتی یوزر انجمن ما هست که هر بار اخراج میشه

کاربر مربوطه تا دقایقی دیگر دوباره اخراج می شود

تاپیک بسته شد

صفحه 3 از 3 نخستنخست ... 23

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن