خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 16 به 30 از 34
    1. Top | #16
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط bbzq نمایش پست ها
      توروخدا وقتتونو هدر ندین . توروخدا . ادم نیست .ارزش اصلا نداره.
      این روزا بگذره حال بابام خوب شه . به احتمال زیاد فتا پیشکش به دادگاه میدمش با تمامی نوشته هایش ک پرینت گرفتم پولم مهم نی هر چی دارم میفروشم ولی به دادگاهش میدم .
      شاید شما توهین کنید به صرر من تموم بشه.
      میخوام در نقش فروشنده ظاهر بشم ؛ یه لینک میخوای بدیا

2. Top | #17
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط petotem نمایش پست ها
      اگه صد تومن واست ارزش داره خیلی پس چرا میگی ارزش نداره که شکایت کنی؟ لااقل حقت رو بگیر که خودتو به خودت ثابت کنی..الان شاید اعتماد به نفست خیلی اومده باشه پایین
      صد تومن در حال حاضر عرض کردم برام خییلی ارزش داره اون به کنار. من نگفتم ارزش نداره شکایت نمیکنم به دوستمون گفتم که ارزش نداره بش پ.خ نده.در ضمن شکایتم گفتم بعد اینکه حال بابام خوب شد 100 درصد میکنم نه به خاطر 100 تومن به خاطر اینکه بدونه این مملکت خود به خودی نیست یه قانونی هست .

3. Top | #18
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Parloo نمایش پست ها
      میخوام در نقش فروشنده ظاهر بشم ؛ یه لینک میخوای بدیا
      ببین کسی که اون انجمن فعاله صددرصد این انجمنم فعالیت میکنه و الان بی شک داره نوشته های مارو میخونه.وبه خدا ارزش نداره . حیفه وقتته.درضمن نام کاربریش که عکسا هست.

4. Top | #19
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      قاتل بروسلی کیه
      همه دنبالشن
      مشاور

5. Top | #20
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      ببین کسی که اون انجمن فعاله صددرصد این انجمنم فعالیت میکنه و الان بی شک داره نوشته های مارو میخونه.وبه خدا ارزش نداره . حیفه وقتته.درضمن نام کاربریش که عکسا هست.
      نام کاربریشو که معلومه !

چطوری پیداش کنم ؟!

باشه بیخیال

6. Top | #21
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      گوش کن خواهر ؛

برو تو پروفایلش ؛ قسمت آمار بازارچه ؛ اونجا چندتا خرید و فروش داشته ؛
      از اوناییکه که باهاش معامله داشتن بپرس ببین چه آدرس و شماره ای بهشون داده !
      اگه یکی بودن ، مطمئن باش دروغ گفته که آدرس و شمارش واسه خودش نیست !

پیدا کردنش واسه پلیسهیچ کاری نداره !

7. Top | #22
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      سلام بچها ، خوبین؟ دو سه روز پ.....
      در درجه اول بنظرم مقصر خودتون بودین!!
      میتونی بری کلانتری محل و اعلام شکایت کنی،پلیس فتا از طریق آی پی میتونه پیگیری کنه و اینکه اون سیم کارت هم ایشون هر کاری که کنن چون ازش استفاده شده مختصات دکل ارتباطی منطقه لوشون میده
      با توجه به تعداد پستایی که تو اون انجمن گذاشته بعید میدونم همش از ******** استفاده کرده باشه و اینکه با isp شرکتی که اینترنت گرفته هم باز قابل بررسیه یا اینکه پلیس فتا خودشو جای یکی جا میزنه تا ازش ی چیز بخره و میرن سراغش
      پاسخ به سوالات سربازی

8. Top | #23
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      آبجی به احتمال خیلی زیاد آدرس و نام ایشون واقعیه چون مامور اداره پست معمولا بدون بررسی مدارک بسته رو تحویل کسی نمی ده ، اظهاراتشم خیلی مضحکه و معلومه که طرف با این حرف ها می خواسته شما رو از دریافت حقتون نا امید کنه .... اگه این اتفاق برای من افتاده بود حتما به شدت پیگیریش می کردم حتی اگه برام ده برابر حقم هزینه داشت ، چون از دید من گذشتن از چنین آدمایی می تونه سبب بشه تا بعضی افراد دیگه هم به فکر سودجویی بیفتند ... امیدوارم این فرد به جزای کارش برسه .... موفق و موید باشید .
      ایمـــان دارم! کــه قشنـگـتــرین عشــق

نگــاه مهــربـــان خــداونـــد بـه بنـدگـانـش اســت . . . زنـــدگــی را بـــه او بســــپار . . .

و مطـمئـــن بـــاش که تــا وقتـــی کــه پشتــت بــه خـــدا گــرم اســت

تمـــام هــراس هـــای دنیـــا خـنـــده داراســت ...

9. Top | #24
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط moho نمایش پست ها
      آبجی به احتمال خیلی زیاد آدرس و نام ایشون واقعیه چون مامور اداره پست معمولا بدون بررسی مدارک بسته رو تحویل کسی نمی ده ، اظهاراتشم خیلی مضحکه و معلومه که طرف با این حرف ها می خواسته شما رو از دریافت حقتون نا امید کنه .... اگه این اتفاق برای من افتاده بود حتما به شدت پیگیریش می کردم حتی اگه برام ده برابر حقم هزینه داشت ، چون از دید من گذشتن از چنین آدمایی می تونه سبب بشه تا بعضی افراد دیگه هم به فکر سودجویی بیفتند ... امیدوارم این فرد به جزای کارش برسه .... موفق و موید باشید .
      داداش ی چیزی میگیا!! کدوم مدرک.من خودم مرسولات زیادی از پست دارم.میاد زنگ درب خونه رو میزنه یا اگه دم در باشم یا هر کس دیگه ای که دم در باشه و از مرسوله اطلاعی داشته باشه میتونه خودشو جای من معرفی کنه و بسته رو تحویل بگیره بدون مدرک شناسایی!!
      پاسخ به سوالات سربازی

10. Top | #25
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Sharmande
      نمایش مشخصات
      گوش کن خواهر ؛

برو تو پروفایلش ؛ قسمت آمار بازارچه ؛ اونجا چندتا خرید و فروش داشته ؛
      از اوناییکه که باهاش معامله داشتن بپرس ببین چه آدرس و شماره ای بهشون داده !
      اگه یکی بودن ، مطمئن باش دروغ گفته که آدرس و شمارش واسه خودش نیست !

پیدا کردنش واسه پلیسهیچ کاری نداره !
      منم ازین نظر موافقم..شاید اولش واقعا میخواسته پول بده . بعد فهمیده تو ناواردی سرت کلاه گذاشته..به هر حال ترجیحا به فتا بگید تا خودتون اقدامی کنید..شیاد شما 5 مورد ازین جور چیزا دیدید اما فتا کارش اینه

11. Top | #26
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Unknown Soldier نمایش پست ها
      داداش ی چیزی میگیا!! کدوم مدرک.من خودم مرسولات زیادی از پست دارم.میاد زنگ درب خونه رو میزنه یا اگه دم در باشم یا هر کس دیگه ای که دم در باشه و از مرسوله اطلاعی داشته باشه میتونه خودشو جای من معرفی کنه و بسته رو تحویل بگیره بدون مدرک شناسایی!!
      کجای ایرانی داداش ؟!

تو کرج کارت ملی میخواد واسه تحویل

12. Top | #27
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      کجای ایرانی داداش ؟!

تو کرج کارت ملی میخواد واسه تحویل
      ما که همین جوری میده بهمون . مشکلیم پیش نیومده
      پاسخ به سوالات سربازی

13. Top | #28
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      دیروز بعد ظهر این اتفاق برام افتاد شب به بابام با هزار بدبختی به بابام گفتم.ینی انقدرم دیر نکردم
      چون پلیس فتا شهرمون نیس باید برم شهر دیگ این یکم اذیتم میکنه.. ولی ب این زودی اقدام میکنم.
      بابا بچس دوم سوم تجربیه .ادرس و شماره همش ماله خودشه .
      از قمه .

14. Top | #29
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      اگه من جای شما بودم حتی اگه شده 1 میلیون هم خرج میکردم و این مرتیکه رو پیدا میکردم و بسزای اعمالش میرسوندم.
      ...

15. Top | #30
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Sharmande
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Unknown Soldier نمایش پست ها
      ما که همین جوری میده بهمون . مشکلیم پیش نیومده
      به ما هم همینجوری میدن.خیلی مدرک نخواستن!

صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن